18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Sadyści

nikos • 2010-06-24, 00:22
Ile w sadystach jest sadyzmu? Kto z was jest prawdziwym sadystÄ…?

Fajnie jest pooglądać filmiki i zdjęcia z harda ale kto w czasie wypadku czy strzelaniny doszedłby do rozwalonego kolesia i robił mu zdjęcia a kto z was byłby w stanie zrobić komuś celowo krzywdę?
Zastanawialiście się kiedykolwiek czy bylibyście w stanie kogoś zabić z zimną krwią i wyrachowaniem?
Widzieć filmik jak ktoś kogoś zarzyna to jedno co innego widzieć to na żywo a całkiem inna bajka to samemu to robić.
Piszecie posty "zabił bym go" albo "ja bym go jeszcze dobił" ale kto odważył by się na coś takiego.

Ja osobiście nikogo nie zabiłem, ani nie zrobiłem krzywdy z premedytacją (bójki się nie liczą, tak samo jak działania w afekcie).
Szczerze wątpię żebym wziął nóż, podszedł do kogoś i go zarżną, jednego jestem pewien ze prędzej bym to zrobił człowiekowi niż jakiemuś zwierzęciu.

A wy?

ps. polecam filmik (według mnie jeden z mocniejszych):
http://www.sadistic.pl/rosyjscy-neonazisci-z-dwojka-imigrantow-w-lesie-vt22756.htm

.:...........:.

2010-06-24, 10:46
nikos napisał/a:

Piszecie posty "zabił bym go" albo "ja bym go jeszcze dobił" ale kto odważył by się na coś takiego.


Userzy piszą tak ponieważ chcą być cool w większości przypadków, albo chcą coś napisać ale nie mają pojęcia co więc walą takie coś.

Co do przyznania się, że zrobiłoby to czy tamto... jesteś z organów ścigania, myślisz, że ktokolwiek kto by to zrobił napisze o tym na publicznym, otwartym forum? :ubawdolez:

Ma...........ry

2010-06-24, 12:14
ta strona już od dawna jest obserwowana przez policję ze względu na harda, niech piszą i zamieszczają co chcą, po co się martwić, polska o was usłyszy

~Conscribo

2010-06-24, 12:27
gdyby miało być głośno, to byłoby już dawno, strona nie istnieje od dzisiaj.

Ma...........ry

2010-06-24, 12:30
bo jeszcze pała nie została przegięta :D

~Conscribo

2010-06-24, 12:44
i nie zostanie, bo administracja tego pilnuje ;)

co do tematu - mordować nikogo nigdy nie miałem zamiaru, ale nagrać filmik z miejsca jakiegoś wypadku, kiedy tam przypadkowo jestem - czemu nie.

W

2010-06-24, 13:55
śniło mi się, że zabiłam dwóch przypadkowych przechodniów w biały dzień na środku ulicy. to był bardzo realistyczny sen. nie, nie obudziłam się z wyrzutami sumienia :-P

nikos, to świetnie, że nie zrobiłeś nikomu krzywdy

a ludzie się zabjają tudzież krzywdzą na masę innych równie skutecznych sposobów, tylko odsetek chwali się tym w internecie, a na harda i tak jest co wrzucać

Rh...........ox

2010-06-24, 14:08
W napisał/a:

a ludzie się zabjają tudzież krzywdzą na masę innych równie skutecznych sposobów



I Sadistic istnieje po to żeby nam to pokazać :amused:

BÃ...........³g

2010-06-24, 14:14
nikos napisał/a:

Ja osobiście nikogo nie zabiłem



Przepadły Ci właśnie szasne na plemniczka, każdy z ~sadystów musi zabić przynajmniej 2 kotki, 1 psa niemowle i dobić starca.
Nie pytaj nawet co trzeba zrobić by zostać modem.

(myślisz że dlaczego galerie zlikwidowano ? Połowa wstawiała focie z listów gończych :-/ )

nikos

2010-06-24, 18:19
Linekk napisał/a:

Co do przyznania się, że zrobiłoby to czy tamto... jesteś z organów ścigania, myślisz, że ktokolwiek kto by to zrobił napisze o tym na publicznym, otwartym forum?



bardziej mi chodziło o to czy sądzicie że bylibyście do tego zdolni. nie, nie jestem z organów ścigania.

Bóg napisał/a:

Przepadły Ci właśnie szasne na plemniczka


przeżyje ;-)

W

2010-06-24, 22:09
nikos napisał/a:

nie, nie jestem z organów ścigania.


aha, każdy tak mówi :P

nikos

2010-06-24, 22:19
ta, teraz wyjdzie na jaw ze 90% użytkowników to tajniacy a admin założył forum żeby oszołomów zgarniać z ulic :)

W

2010-06-24, 22:22
a nie? :shock:

Ra...........og

2010-06-24, 22:26
Madame du Barry napisał/a:

...polska o was usłyszy


Poprawka, jeśli już to o nas 8-)

if...........yt

2010-06-24, 22:27
Kodeks Karny
Art. 18. § 1. Odpowiada za sprawstwo nie tylko ten, kto wykonuje czyn zabroniony sam albo
wspólnie i w porozumieniu z inna osoba, ale take ten, kto kieruje wykonaniem czynu
zabronionego przez inna osobe lub wykorzystujac uzalenienie innej osoby od siebie, poleca
jej wykonanie takiego czynu.
§ 2. Odpowiada za podeganie, kto chcac, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego,
nakłania ja do tego.
§ 3. Odpowiada za pomocnictwo, kto w zamiarze, aby inna osoba dokonała czynu
zabronionego, swoim zachowaniem ułatwia jego popełnienie, w szczególnosci dostarczajac
narzedzie, srodek przewozu, udzielajac rady lub informacji; odpowiada za pomocnictwo take
ten, kto wbrew prawnemu, szczególnemu obowiazkowi niedopuszczenia do popełnienia
czynu zabronionego swoim zaniechaniem ułatwia innej osobie jego popełnienie.