18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadyści

nikos • 2010-06-24, 00:22
Ile w sadystach jest sadyzmu? Kto z was jest prawdziwym sadystą?

Fajnie jest pooglądać filmiki i zdjęcia z harda ale kto w czasie wypadku czy strzelaniny doszedłby do rozwalonego kolesia i robił mu zdjęcia a kto z was byłby w stanie zrobić komuś celowo krzywdę?
Zastanawialiście się kiedykolwiek czy bylibyście w stanie kogoś zabić z zimną krwią i wyrachowaniem?
Widzieć filmik jak ktoś kogoś zarzyna to jedno co innego widzieć to na żywo a całkiem inna bajka to samemu to robić.
Piszecie posty "zabił bym go" albo "ja bym go jeszcze dobił" ale kto odważył by się na coś takiego.

Ja osobiście nikogo nie zabiłem, ani nie zrobiłem krzywdy z premedytacją (bójki się nie liczą, tak samo jak działania w afekcie).
Szczerze wątpię żebym wziął nóż, podszedł do kogoś i go zarżną, jednego jestem pewien ze prędzej bym to zrobił człowiekowi niż jakiemuś zwierzęciu.

A wy?

ps. polecam filmik (według mnie jeden z mocniejszych):
http://www.sadistic.pl/rosyjscy-neonazisci-z-dwojka-imigrantow-w-lesie-vt22756.htm

Vr...........in

2010-06-27, 12:16
Skupek napisał/a:

Pies dostał z łopaty w łeb, zakopano go bo się nie ruszał, na drugi dzień biegał po podwórku :?o


Pewnie się woła: Jezus do nogi, cho do Pana.

Kawałek chlebka na parapet, he he he.


Krzysztof

2010-07-10, 08:20
A ja strzelałem ślimakami z procy w ścianę... Mogłem to z kumplem robić godzinami :D
Potem podbiegaliśmy i wymienialiśmy poglądy na temat flaków naszych pocisków... To były czasy

Stachu Wichura

2010-07-14, 00:39
zza młodu pamiętam: parę razy się przypalało mrówki szkłem powiększającym i raz przejechałem umyślnie żabę kosiarką bo mnie strasznie ciekawiło co z tego będzie :-)

Pomocnik Św. Mikołaja

2010-07-25, 12:41
a ja mam ochotę kogoś zabić. obojętnie kogo. jak ktoś też ma takie marzenie to przyłączcie się do mnie. SPEŁNIAJMY MARZENIA. zaplanujmy wszystko od podstaw, bądźmy psycholami :mrgreen:

żartowałam :hitlerzaba:

B...........g

2010-07-25, 13:23
Night Prowler napisał/a:

żartowałam