18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadolowe ślimaki - animacja

facet85 • 2015-11-10, 20:13
fajna Sadolowa dobranocka ;) napięcie trzyma do końca


mygyry

2015-11-10, 20:26
final destination w śluzowatej odsłonie

krzyks

2015-11-10, 20:51
W sumie ciekawe... ale sorki. Tu jest Polska. Materiały nawet anglojęzyczne, mimo iż znam ten język.... nie są przeze mnie promowane piwkiem. Są wyjątki. Ale nie w tym przypadku.

kokos_123

2015-11-10, 21:09
@UP k***a, znowu się nie zorientowałem, że to nie było po polsku, dopóki nie przeczytałem komentarza.

krzyks

2015-11-10, 21:21
kokos_123 napisał/a:

@UP k***a, znowu się nie zorientowałem, że to nie było po polsku, dopóki nie przeczytałem komentarza.


Nie dziwię Ci się.... ludzie zapominają języka czytając pseudopolskie portale kaleczące język na wszelkie sposoby.... a co tu mówić o ludziach na emigracji zarobkowej?

IPeIPe

2015-11-10, 21:30
~krzyks
Ktoś napisał, że ostatnio "awansowałeś". Patrząc na tyldę wnioskuję, że zostałeś moderatorem czy tam innym ch*jem. Stary czy Tobie całkiem na łeb siadło po tym "awansie"? Napie**alasz komentarze pod każdym tematem jakbyś się fety nawąchał. Mogę zrozumieć, że się podnieciłeś ale chłopie opanuj się bo Ci klawiatura siądzie...

facet85

2015-11-10, 21:31
krzyks napisał/a:

W sumie ciekawe... ale sorki. Tu jest Polska. Materiały nawet anglojęzyczne, mimo iż znam ten język.... nie są przeze mnie promowane piwkiem. Są wyjątki. Ale nie w tym przypadku.



Zapomniałem, że we wszystkich filmach powinny być polskie napisy ;) baa, wszyscy powinni mówić po polsku ;)

Catar

2015-11-10, 21:33
to ślimaki eksplodują w kuchence mikrofalowej?

DrWhisky

2015-11-10, 22:24
krzyks napisał/a:

.... nie są przeze mnie promowane piwkiem....



thats fu**ing bad m8, your decisions makes us suffer :fuck-off:

RmX

2015-11-10, 22:30
IPeIPe napisał/a:

~krzyks
Ktoś napisał, że ostatnio "awansowałeś". Patrząc na tyldę wnioskuję, że zostałeś moderatorem czy tam innym ch*jem. Stary czy Tobie całkiem na łeb siadło po tym "awansie"? Napie**alasz komentarze pod każdym tematem jakbyś się fety nawąchał. Mogę zrozumieć, że się podnieciłeś ale chłopie opanuj się bo Ci klawiatura siądzie...



Awansował i od razu się rzuca jakie to polskie, nick zobowiązuje krzyks od krzykacza. Do tego to świeżak dopiero jest rok na portalu.

Dotychczas

2015-11-10, 22:59
IPeIPe napisał/a:

~krzyks
Ktoś napisał, że ostatnio "awansowałeś". Patrząc na tyldę wnioskuję, że zostałeś moderatorem czy tam innym ch*jem. Stary czy Tobie całkiem na łeb siadło po tym "awansie"? Napie**alasz komentarze pod każdym tematem jakbyś się fety nawąchał. Mogę zrozumieć, że się podnieciłeś ale chłopie opanuj się bo Ci klawiatura siądzie...




Absolutnie się zgadzam. Niestety koleś już przegląda poczekalnie żeby znów jako pierwszy napisać swój "błyskotliwy" komentarz, także nasz trud raczej nie odniesie oczekiwanego skutku.

Cichy

2015-11-10, 23:03
Catar napisał/a:

to ślimaki eksplodują w kuchence mikrofalowej?


A nie? Może mniej efektownie niż na animacji, ale tak, eksplodują.

Efekt końcowy 2:16

Kl...........on

2015-11-10, 23:08
@krzyks


Jesteś tak samo popie**olony jak ta Twoja śmieszna zasada.

Oponka

2015-11-10, 23:36
jaki zjeb bierze sałatę/kapustę/inne zielone ch*jstwo do obiadu nie wyjebawszy z niej całego syfu?? BEZSENSU W ch*j!!

an...........ad

2015-11-10, 23:53
Cichy napisał/a:


A nie? Może mniej efektownie niż na animacji, ale tak, eksplodują.

Efekt końcowy 2:16



Brawo!
Ten film to prawdziwe combo - kręcenie w pionie, parkinson, gimbusy i nic nie widać :lol: