18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadolowe ślimaki - animacja

facet85 • 2015-11-10, 20:13
fajna Sadolowa dobranocka ;) napięcie trzyma do końca


Mr.Drwalu

2015-11-11, 13:16
RmX napisał/a:



Awansował i od razu się rzuca jakie to polskie, nick zobowiązuje krzyks od krzykacza. Do tego to świeżak dopiero jest rok na portalu.



Awans tylko na ~dublera. Czyli, że może byłować tematy samodzielnie. Ale czy to jakiś awans? Hmm.. dla niektórych to i nawet 15groszy więcej na każdej roboczo godziny jest awansem. :wyj***ne:

krzyks

2015-11-11, 13:46
IPeIPe napisał/a:

~krzyks
Ktoś napisał, że ostatnio "awansowałeś". Patrząc na tyldę wnioskuję, że zostałeś moderatorem czy tam innym ch*jem. Stary czy Tobie całkiem na łeb siadło po tym "awansie"? Napie**alasz komentarze pod każdym tematem jakbyś się fety nawąchał. Mogę zrozumieć, że się podnieciłeś ale chłopie opanuj się bo Ci klawiatura siądzie...



Tak się składa, że napie**alałem komentarze także przed "awansem". Mój awans nie ma tu nic do rzeczy. Twój dorobek to jeden suchar.... po co ta dyskusja?

Popson

2015-11-11, 13:47
IPeIPe napisał/a:

~krzyks
Ktoś napisał, że ostatnio "awansowałeś". Patrząc na tyldę wnioskuję, że zostałeś moderatorem czy tam innym ch*jem. Stary czy Tobie całkiem na łeb siadło po tym "awansie"? Napie**alasz komentarze pod każdym tematem jakbyś się fety nawąchał. Mogę zrozumieć, że się podnieciłeś ale chłopie opanuj się bo Ci klawiatura siądzie...



Za awans pewnie dostał nową klawiaturę i kilogram rzeszowskiej fety :amused:

krzyks

2015-11-11, 13:48
RmX napisał/a:



Awansował i od razu się rzuca jakie to polskie, nick zobowiązuje krzyks od krzykacza. Do tego to świeżak dopiero jest rok na portalu.



Ty jesteś tu pięć lat.... coś wniosłeś tak od siebie?

ul...........rt

2015-11-11, 16:53
@up
No patrząc na ten dorobek to prawie polowa było, nieźle jak na moderatora ;)

kampton

2015-11-11, 17:35
Dobrze pociśnięte po gościu :D
Tak trzymać Panowie !!

Na twoim miejscu nie podejmował bym dyskusji bo i tak przegrasz. ;)

Mr.Drwalu

2015-11-11, 19:28
ulthart napisał/a:

@up
No patrząc na ten dorobek to prawie polowa było, nieźle jak na moderatora ;)



Nauczcie się do k***y nędzy, że dubler to nie moderator! :catfacepalm:

ePeeL

2015-11-11, 20:35
ch*j z nim. Wielki reformator Sadistica. Tyle tematów... Ja jebie... Wchodzę na ten portal się pośmiać. Sam dużo nie wniosłem (było chyba 4 moje tematy z czego 3 niewypały). W każdym bądź razie wchodzę tutaj żeby się pośmiać a czytam sp***oliny jakiegoś ziomka, który teraz będzie się uważał za ch*j wie kogo bo mu tylde dodali przed nickiem. Ja w porównaniu do Ciebie mam coś do roboty w swoim życiu, więc nie wrzucam materiałów na sadola za wirtualne browary i propsy wśród portalowych koleżków.