18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadolowa odpowiedź

ASAKKU • 2015-02-22, 11:59
Wesołych Świąt... :mikolaj:

SamSobieBogiem

2015-02-22, 12:03
dokładnie tak jak wtedy gdy przechodziłem z umowy zlecenie na umowę i pracę i dopytywałem o szczegóły. Udzielono mi odpowiedzi na wszystko oprócz pytania o podwyżkę :D

swoją drogą, wiecie, ze wszystkie leki refundowane mają zawyżone ceny właśnie przez to, że są refundowane :) bo skoro państwo i tak będzie za nie płacić, a i tak będzie na nie popyt to można na tym zarobić stwierdzili prezesi firm farmaceutycznych :D

sensormen

2015-02-22, 12:04
Mamy się z czego cieszyć.Prawda boli,ale oni są przy nas tylko przed wyborami.JR

SamSobieBogiem

2015-02-22, 12:05
Współczuję wszystkim którzy potrzebują zarządcy, żeby móc działać.

gaijin

2015-02-22, 13:24
Dostała życzenia i jeszcze nosem kręci, pazerna niewdzięcznica!

vass

2015-02-22, 13:33
Trudno żeby czytali kilka set tysięcy listów z życzeniami. Odpowiadają standardowo i tyle. Mogła napisać do JKM ten ma dużo kasy z wstrętnej UE, to by się podzielił i kupił lekarstwo. A sorry on mówi, jesteś wolnym człowiekiem, wolnym kraju, radź sobie sam. Raczej by ją wysłał na drzewo :)

SamSobieBogiem

2015-02-22, 13:41
a ja myślę, że oddał by to komuś, żeby mogłby się tym zająć :) wbrew pozorom nie jest on obojętny na los innych, ale też nie bardzo che dzielić się z nimi pieniędzmi w formie jaką obecnie proponuje mu ten kraj :) rozumiesz cz ciężko?

kto pyta ten pyta, więc pytaj

ASAKKU

2015-02-22, 13:48
obydwa @up - "kilkaset" i "oddałby"... Sorry, ale mnie osobiście to razi... :P

SamSobieBogiem

2015-02-22, 14:16
@up masz rację, oczywiście jest tak jak napisałeś, mój błąd :)

voidinfinity

2015-02-22, 15:28
Piti1234555 napisał/a:

swoją drogą, wiecie, ze wszystkie leki refundowane mają zawyżone ceny właśnie przez to, że są refundowane :) bo skoro państwo i tak będzie za nie płacić, a i tak będzie na nie popyt to można na tym zarobić stwierdzili prezesi firm farmaceutycznych :D



Oczywiście leki refundowane z prywatnych ubezpieczeń, nie będą miały zawyżonej ceny :krejzi:

TrollJaskiniowy

2015-02-22, 15:34
ASAKKU napisał/a:

Wesołych Świąt... :mikolaj:


I szczęśliwego nowego roku, Bóg zapłać.

Plecionkarz

2015-02-22, 15:41
a jak oni chcą leczyć tą genetyczną chorobę? dna mu podmienią?

voidinfinity

2015-02-22, 15:57
Plecionkarz napisał/a:

a jak oni chcą leczyć tą genetyczną chorobę? dna mu podmienią?



W tego typu chorobach celem jest wprowadzenie chorego w stan remisji - czyli braku objawów.

pikpok

2015-02-22, 16:17
Piti1234555 napisał/a:

dokładnie tak jak wtedy gdy przechodziłem z umowy zlecenie na umowę i pracę i dopytywałem o szczegóły. Udzielono mi odpowiedzi na wszystko oprócz pytania o podwyżkę :D

swoją drogą, wiecie, ze wszystkie leki refundowane mają zawyżone ceny właśnie przez to, że są refundowane :) bo skoro państwo i tak będzie za nie płacić, a i tak będzie na nie popyt to można na tym zarobić stwierdzili prezesi firm farmaceutycznych :D



Zgadzam się, od siebie tylko dodam, że fajna ta lasencja co macha łapkami po prawej na dole ;)

raper900

2015-02-22, 16:36
To ja też dołączam się do życzeń. I przy okazji jeszcze bogatego (tfu! smacznego) zająca i mokrego dyngusa.