18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Sadolowa mama

Don_Beck • 2019-12-16, 06:54
Mały grubasek najlepszy


dżonyłojlker

2019-12-16, 14:09
k***a, tyle jadu w komentarzach pod filmikiem z niewinnego żartu na małych pedałkach. Ludzie co jest z wami? Kochajmy się, święta idą, Pan Jezusek niedługo się rodzi.

skandal

2019-12-16, 15:12
Up

W pełni popieram! Ja rozumie że aktualnie w Polsce panuje coś w rodzaju wojny polsko-polskiej. Jednak błagam Was, musimy wszędzie się kłócić ?
Jeden wyzywa od pelikanów, drugi pisze o "r*chaniu swojej matki" (tak swoją drogą, "świetne"masz pomysły.) , nie moglibyśmy po prostu się pośmiać, żartować ?
Normalnie komentować ?

Nie widzicie tego, co głównie polityka z nami zrobiła ? Mimo tego że nie cierpię nie których partii, nie powoduje to że nie mogę z "przeciwnikami" się pośmiać, porozmawiać na temat filmiku!

Zrozumcie i zapamiętajcie , skłóconym narodem łatwiej sterować!!! Im więcej nienawiści i pogardy dla drugiego, tym częściej i łatwiej dochodzi do złych rzeczy!

Opamiętajmy się dla przyszłości tego narodu !!!!

fieryangel

2019-12-16, 15:17
otomin napisał/a:

Ja pie**olę. Beke wale z takich jak ty co by r*chali co się da i co się rusza. Zj***ny łeb masz i nawet k***a nie wiesz o tym a u takich to powinno się odcina łby bo i tak nic kompletnie nie wnosi do społeczeństwa, brudzie...


O k***a, ty to za to jesteś całkowicie normalny...

r061071

2019-12-16, 15:42
skandal napisał/a:

Up
W pełni popieram! Ja rozumie że aktualnie w Polsce panuje coś w rodzaju wojny polsko-polskiej. Jednak błagam Was, musimy wszędzie się kłócić ?
Jeden wyzywa od pelikanów, drugi pisze o "r*chaniu swojej matki" (tak swoją drogą, "świetne"masz pomysły.) , nie moglibyśmy po prostu się pośmiać, żartować ?
Normalnie komentować ?
Nie widzicie tego, co głównie polityka z nami zrobiła ? Mimo tego że nie cierpię nie których partii, nie powoduje to że nie mogę z "przeciwnikami" się pośmiać, porozmawiać na temat filmiku!
Zrozumcie i zapamiętajcie , skłóconym narodem łatwiej sterować!!! Im więcej nienawiści i pogardy dla drugiego, tym częściej i łatwiej dochodzi do złych rzeczy!
Opamiętajmy się dla przyszłości tego narodu !!!!



gosciu przeczytaj od początku o co kaman a pózniej praw morały

homorek

2019-12-16, 17:16
otomin napisał/a:

Ja pie**olę. Beke wale z takich jak ty co by r*chali co się da i co się rusza. Zj***ny łeb masz i nawet k***a nie wiesz o tym a u takich to powinno się odcina łby bo i tak nic kompletnie nie wnosi do społeczeństwa, brudzie...



Eee tam nie warto się ograniczać do tylko tego co się rusza, bo można nie zaku*asić. Kto grymasi nie ku*asi.

AN...........or

2019-12-16, 17:44
otomin napisał/a:

Ja pie**olę. Beke wale z takich jak ty co by r*chali co się da i co się rusza. Zj***ny łeb masz i nawet k***a nie wiesz o tym a u takich to powinno się odcina łby bo i tak nic kompletnie nie wnosi do społeczeństwa, brudzie...



pie**olisz smutny kolega , ja tam bym r*chał co popodanie wszystko

PaVV

2019-12-16, 17:55
otomin napisał/a:

Ja pie**olę. Beke wale z takich jak ty co by r*chali co się da i co się rusza. Zj***ny łeb masz i nawet k***a nie wiesz o tym a u takich to powinno się odcina łby bo i tak nic kompletnie nie wnosi do społeczeństwa, brudzie...



Twoja wypowiedź również nic nie wnosi.

Swoją drogą zajebista mamuśka, należy się jej sadolowy medal <3

kulawiec

2019-12-16, 18:02
gohan27-01 napisał/a:

to się praktycznie nie przyjmie.



2 razy już byłem z takimi torebkami i jakoś przyszyli. Łapkę sołtysa, paluszek sąsiada.

A sołtys chciał kikut owinąć szmatką i olać :-) .

qiuve

2019-12-16, 21:04
jak kiedyś sobie coś utnie to ją wreszcie oleją

koniskooooo

2019-12-16, 22:44
otomin napisał/a:

Ja pie**olę. Beke wale z takich jak ty co by r*chali co się da i co się rusza. Zj***ny łeb masz i nawet k***a nie wiesz o tym a u takich to powinno się odcina łby bo i tak nic kompletnie nie wnosi do społeczeństwa, brudzie...


Zamknij morde bo sam r*chasz swoją matkę

lopez_

2019-12-17, 08:49
wcale nie ustawione, heh

Wiewór

2019-12-18, 14:03
O k***a to jest przepiękne :D
Ta pierwsza pomoc. Kobieta zrozumiała, że wydała debili na świat.