18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~Velture

2019-02-02, 23:43
Ja nawet k***a tego nie odpalam na noc aby się nie wk***iać. Ni ch*ja.

pie**olę to.

W ciemno stawiam, że podstawowa reguła świata "baba bez bolca dostaje pie**olca" ma tutaj miejsce.

gabriel0

2019-02-02, 23:53
Skoro nie oddycha, to chyba nie żyje nie? No to można abortować.

~Beny

2019-02-03, 00:22
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić."

Ronald Reagan

Loaloa

2019-02-03, 00:35
Żeby uciąć te głupie kłótnie o aborcję, wystarczyłoby wprowadzić prawo pozwalające na likwidację noworodka przez jakiś czas, powiedzmy miesiąc, po narodzinach.

picolo

2019-02-03, 00:39
Myślę, że ją też jeszcze można wyskrobać. Ustawa na pewno to uwzględnia.

bleblebator1

2019-02-03, 00:41
Loaloa napisał/a:

Żeby uciąć te głupie kłótnie o aborcję, wystarczyłoby wprowadzić prawo pozwalające na likwidację noworodka przez jakiś czas, powiedzmy miesiąc, po narodzinach.



wilkoala

2019-02-03, 00:42
Proszę niech mnie jakiś sadolowy ekspert prawnik poprawi jeśli się mylę, ale czy w świetle prawa dziecko które jest w stanie samodzielnie oddychać i generalnie żyć po za organizmem matki nie należy przypadkiem do kategorii człowiek.
I jak to miało wyglądać od technicznej strony?
Hipotetycznie gdyby taka pani miała do tego prawo, to jak przebiega taki zabieg usunięcia ciąży?
Czy to taka hardcorowa skrobanka z wyciąganiem osobno główki , nóżek i rączek po rozczłonkowaniu ich w środku takiej mamusi.
A może cesarka z dobrowolną eutanazją dziecka tzn. płodu, szybko skalpelem po gardziołku zanim zakwili, żeby mamusia nie dostała przypadkiem depresji.

Ęch, rzygać się chce, to jest o wiele ohydniejsze niż najgorsze materiały na hardzie.

hfbnmiuytp

2019-02-03, 00:45
Do momentu wyślizgnięcia się z pochwy matki ostatniego milimetra paznokcia noworodek jest tylko płodem, a więc nie widzę przeciwwskazań do zabicia zlepka komórek.

wilkoala

2019-02-03, 00:56
@hfbnmiuytp



hfbnmiuytp napisał/a:

Do momentu wyślizgnięcia się z pochwy matki ostatniego milimetra paznokcia noworodek jest tylko płodem, a więc nie widzę przeciwwskazań do zabicia zlepka komórek.



No jasne.
A po wyślizgnięciu się z pochwy matki ostatniego milimetra paznokcia płodu ,ciało matki jest jeszcze połączone z nim pępowiną.
W zasadzie przecięcie pępowiny można uznać w takim przypadku za usunięcie nowotworu.
Mam nadzieje że trolujesz, a jak nie to weź rozbieg i pie**olnij zdrowo pustym łbem o ścianę.

Rejti

2019-02-03, 00:58
Bawią mnie te wszystkie prymitywy, które uważają że wyciśnięcie przez p*zdę magicznie zmienia zlepek komórek w człowieka. Dla mnie oni wszyscy są mordercami nawołującymi do nienawiści, i to w stosunku do tych którzy nie mają szans się bronić. Mimo że w tym państwie sp***olono wiele rzeczy, przynajmniej prawo w tej kwestii jest sprawiedliwe. Każdy kto próbuje zmienić prawo aborcyjne w naszym kraju jest pojebańcem, nieważne jakie ma intencje i w którym kierunku zmierza.
Określanie człowieczeństwa stadiem rozwoju to jedna z najgłupszych rzeczy, jakie wymyślono, i powinno być konsekwentnie umieszczane na tej samej półce co równość, socjalizm i pacyfizm.

vass

2019-02-03, 01:13
Już widzę ból dupy psycho-katoli w komentarzach :)

Rejti

2019-02-03, 01:23
vass napisał/a:

Już widzę ból dupy psycho-katoli w komentarzach



Rozkładanie stron na nie-katoli i katoli jest mało trafne ;-)
Raczej chodzi tutaj o podejście do kwestii człowieczeństwa, z jednej strony sa typowo ludzkie postawy, z drugiej bezduszna eugenika rodem z III Rzeszy i całkowite wyrzeczenie się człowieczeństwa. W co kto wierzy nie ma większego znaczenia, bo wszyscy jesteśmy ludźmi i posiadamy pewne jak by się zdawało uniwersalne normy moralne.

traf

2019-02-03, 07:58
amerykanie sami się wyrżną dla oświecenia w tym temacie ludzkości,groteska :)

sa...........os

2019-02-03, 17:15
Loaloa napisał/a:

Żeby uciąć te głupie kłótnie o aborcję, wystarczyłoby wprowadzić prawo pozwalające na likwidację noworodka przez jakiś czas (...)



W każdym państwie, gdzie aborcja jest dozwolona, jest ona wykonywana tylko przez jakiś czas od zapłodnienia, w zdecydowanej większości przypadków jedynie w pierwszym trymestrze... Chyba najbardziej liberalna w tej kwestii jest Szwecja, gdzie okres od zapłodnienia może wynosić aż cztery miesiące.

...

Chociaż zaraz, przeczytałem jeszcze raz co Ty tam pie**olisz, i chyba jednak o co innego Ci chodziło. ;-)