18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadole! Ostrożnie na drodze bez pajaciwania

jkllll485 • 2023-05-28, 08:34
5 osób poniosło śmierć na miejscu w wypadku z dzisiejszego poranka w Boksycce k. Ostrowca Świętokrzyskiego.
Zderzenie S-klassa z Fiatem Punto.










~Velture

2023-05-28, 10:59
Cytat:

Wstępnie wiemy, że kierowca mercedesa stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na drugi pas i tam uderzył czołowo w fiata punto- informowała Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.
„Echo Dnia” ustaliło, że fiatem punto podróżowała rodzina, która prawdopodobnie wracała z imprezy weselnej. W zdarzeniu zginął 73-letni mężczyzna (1), 44-letni mężczyzna (2), 38-lenia kobieta (3) oraz 20-latek (4) i 19-latka (5).

Z fiata punto do szpitala pojechał 15-letni chłopiec (6). Z obrażeniami do szpitala pojechał także kierujący mercedesem – 39-letni mężczyzna.



Pan_Cernik napisał/a:

Kolejny upośledzony umysłowo.....
Gdzie w TYM!!!! tekście jest informacja o tym czym podróżowały osoby które zginęły????



Postarałem się pokolorować abys ogarnął.

Pan_Cernik

2023-05-28, 11:10
VeIture napisał/a:

VeIture napisał/a:

Postarałem się pokolorować abys ogarnął.



Debil... No k***a debil....

"W zdarzeniu zginął 73-letni mężczyzna (1), 44-letni mężczyzna (2), 38-lenia kobieta (3) oraz 20-latek (4) i 19-latka (5)." - W zdarzeniu k***a a nie w Punto
Gdzie tu k***a matole masz podaną markę samochodu??

Jedyna informacja to że Punto podróżowała rodzina, oraz przeżyły po jednej osobie z Punto oraz Mercedesa. Nic k***a więcej....

No ja pie**ole... Co za głąby......

~DMT

2023-05-28, 11:17
Pan_Cernik, ale mi zrobiłeś dzień. Przestań się pogrążać, panie yntelygencie... :rofl:

Pan_Cernik

2023-05-28, 11:20
DMT napisał/a:

, ale mi zrobiłeś dzień. Przestań się pogrążać, panie yntelygencie...



Pogrążać ? Tym że jesteś idiotą, który nie potrafi czytać ze zrozumieniem? Chyba żartujesz...

d-_-bE.Prigozhin61

2023-05-28, 11:37
Pan_Cernik napisał/a:

Ciekawe kogo...
Widzę że ty i Vetlure tak samo umiecie czytać więc wyjaśnię.
1. Cytat był z tego co napisał Velture a nie ty,
2. Z tekstu wiadomości nie wynika czym jechały osoby, które zginęły w wypadku.
3. Jak widać nawet na k***eskim kacu mam IQ większe niż ty i Velture razem wzięci...



No k***a debil

:-D

W fiacie, jak informują policjanci znajdowało się sześć osób. Niestety pięć z nich zginęło na miejscu. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia – dodała Ewelina Wrzesień z ostrowieckiej policji

~Velture

2023-05-28, 12:18
Ten gość tak k***a na serio?

darek1234

2023-05-28, 12:21
BarmanInternetu napisał/a:

No k***a debil

W fiacie, jak informują policjanci znajdowało się sześć osób. Niestety pięć z nich zginęło na miejscu. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia – dodała Ewelina Wrzesień z ostrowieckiej policji



Ale tego nie było w tekście, do którego odniósł się Pan_Cernik. Co z wami, k***a, nie tak?!

elfan84

2023-05-28, 12:24
Velture,od wódki rozum krótki co potwierdza jego zdolność liczenia na kacu

Budrys2000

2023-05-28, 12:34
Sk***iel zabił 5 osób, do piekła bez sądu :evil:


;-)

Zbysław

2023-05-28, 12:40
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

10 mniej...



Czytaj ze zrozumieniem 5 a nie 10
nie pięć w każdym aucie tylko 5 w jednym aucie !!!

PIs

2023-05-28, 12:40
Pan_Cernik napisał/a:

Debil... No k***a debil....
"W zdarzeniu zginął 73-letni mężczyzna (1), 44-letni mężczyzna (2), 38-lenia kobieta (3) oraz 20-latek (4) i 19-latka (5)." - W zdarzeniu k***a a nie w Punto
Gdzie tu k***a matole masz podaną markę samochodu??
Jedyna informacja to że Punto podróżowała rodzina, oraz przeżyły po jednej osobie z Punto oraz Mercedesa. Nic k***a więcej....
No ja pie**ole... Co za głąby......


Już zamknij mordę. Punto to model Fiata, Fiatem jechało 6 osób, a 5 zginęło. Czego nie rozumiesz?

Sawix

2023-05-28, 12:46
BarmanInternetu napisał/a:

No k***a debil

W fiacie, jak informują policjanci znajdowało się sześć osób. Niestety pięć z nich zginęło na miejscu. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia – dodała Ewelina Wrzesień z ostrowieckiej policji



k***aaaa , ludzie miejcie do siebie trochę szacunku a nie się spinacie o takie gówno

jednoręki-ujeżdżacz

2023-05-28, 12:50
Prawie wszyscy tutaj komentujący z tekstu wyciągnęli właściwe wnioski które potwierdzają media i policja, a dwóch czy trzech będzie się dalej upierało jak osły przy swoim. Szkoda słów.

PentagramOdDiabła

2023-05-28, 13:20
Pan_Cernik napisał/a:

Kolejny upośledzony umysłowo.....
Gdzie w TYM!!!! tekście jest informacja o tym czym podróżowały osoby które zginęły????



Weź zamknij p*zdę już k***a..