18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadistic+

~Sunday • 2019-06-25, 20:05

Przemoc domowa.

Musashi_Miyamoto

2019-06-26, 00:29
W Chinach to normalne. To naród ateistyczny czyli nigdy nie wytworzył w sobie etyki znanej w cywilizacji łacińskiej. Występuje tam jedynie etyka biznesu czyli nie wolno kraść, każdy pracuje i tak dalej ale sprawy po za biznesowe to już pełny sadolski freestyle.

Można być ateistą w europie kiedy kultura chrześcijańska czy łacińska nauczyła jak wygląda ETYKA nawet jak nie wierzysz.. A tam nikt nikogo nie uczył... Nie myślą w ten sam sposób co Europejczycy....

Ludzie k***a w Cywilizacji Łacińskiej tego nie rozumieją uważają ze k***a każdy człowiek na Świecie ma emocje takie jak Europejczyk... Każdy to czuje że to nie kwestia kultury w jakiej się wychowujesz tylko coś zapisanego w genotypie ludzkim.... TAKI ch*j! Społeczności spoza Cywilizacji Łacińskiej są bardzo brutalne i działają zgodnie ze swoim korzeniami które są zacofane...

Oczywiście zdarza się wszędzie że niania, matka i tak dalej krzywdzi dziecko ale charakter tych zjawisk jest odmienny... Zdecydowanie u nas największa patola nie jest w stanie rywalizować z Azją, Arabami czy Latynosami.

Goongan

2019-06-26, 00:30
black_fucker napisał/a:

Moze bede cieply, moze bede ciamajda, ale sam majac dziecko, bez wzgledu na wk***ienie ostatnia rzecza ktora bym zrobil to podniesc na nie reke, dlatego tym wieksze nerwy czuje po tym filmie. Mozna napisac szczery komentarz na sadolu. Zaj***lbym te k***e bezwzgledu na okolicznosci. A ze waże swoje, skakalbym po jej kazdej, j***nej kosci. Zerwalbym jej paznokcie i obdarl twarz ze skory. Moze sie wam podobac ten komentarz lub nie, ale dla czegos takiego nie ma zrozumienia





Jak już się po niej wyskaczesz, polamiesz każda jej kość, zerwiesz ryj. To pozwól że najpierw napoje ja kwasem, a potem scierwo wrzucę do kadzi ze stopionym żelazem.

Xs...........33

2019-06-26, 01:18
black_fucker napisał/a:

nie reke, dlatego tym wieksze nerwy czuje po tym filmie. Mozna napisac szczery komentarz na sadolu. Zaj***lbym te k***e bezwzgledu na



Psy siedzą na sadolu, więc do końca taki bezpieczni nie jesteśmy z wyrażaniem naszych opinii, radze omijać tematy polityczne i ewentualne groźby kierowane do polityków, bo inaczej ktoś was odwiedzi o 6 rano.

Devilazzty

2019-06-26, 01:34
Komentarze z opisem co by z nią zrobili użyszkodnicy lepsza niż sam materiał <popcorn>

poligon6

2019-06-26, 08:21
Podobnie jest w Polsce wsród pewnych przybyszy z Azji a dokładnie półwyspu Dekańskiego. Nie bede sie bardziej rozwoził ale chodzi o gruzojadów.

negatyvv

2019-06-26, 09:12
Jeśli dzieciak przetrwa do dorosłości, to raczej nic dobrego z niego nie wyrośnie.

russian-roulette

2019-06-26, 10:59
black_fucker napisał/a:

Moze bede cieply, moze bede ciamajda, ale sam majac dziecko, bez wzgledu na wk***ienie ostatnia rzecza ktora bym zrobil to podniesc na nie reke, dlatego tym wieksze nerwy czuje po tym filmie. Mozna napisac szczery komentarz na sadolu. Zaj***lbym te k***e bezwzgledu na okolicznosci. A ze waże swoje, skakalbym po jej kazdej, j***nej kosci. Zerwalbym jej paznokcie i obdarl twarz ze skory. Moze sie wam podobac ten komentarz lub nie, ale dla czegos takiego nie ma zrozumienia



etam

Vampire300

2019-06-26, 10:59
Bez kitu da silvów mi nie żal ale tak lać dziecko które Ci nic złego nie zrobiło, hak i linka holownicza na łeb i wio z taką szmatą

herod2012

2019-06-26, 13:46
Czy ktoś wie gdzie nakręcono ten film i jak to się zakończyło ?

tedemolurus

2019-06-26, 18:48
Dziecko nie odda.... Sk***iale szmacicho przeklęte.... Cool. Bym i solił a tfuuuu

Bejker

2019-06-26, 19:13
Ciekawe jak to dziecko bo na końcu to raczej z krtanią nieciekawie.

polakwrocek

2019-06-26, 20:55
Proponuję wprowadzić wyjątkową karę:
Rozszarpanie przez głodne psy. Ale z pasem ochronnym na szyi (żeby za szynko psy nie zabiły), i związanymi rękami i nogami.

Pawlogen

2019-06-26, 22:01
Nawet k***a nie włączam....bo mnie Szlag Trafi

Szczepaksyn

2019-06-27, 11:20
black_fucker napisał/a:

Moze bede cieply, moze bede ciamajda, ale sam majac dziecko, bez wzgledu na wk***ienie ostatnia rzecza ktora bym zrobil to podniesc na nie reke, dlatego tym wieksze nerwy czuje po tym filmie. Mozna napisac szczery komentarz na sadolu. Zaj***lbym te k***e bezwzgledu na okolicznosci. A ze waże swoje, skakalbym po jej kazdej, j***nej kosci. Zerwalbym jej paznokcie i obdarl twarz ze skory. Moze sie wam podobac ten komentarz lub nie, ale dla czegos takiego nie ma zrozumienia



Widziałem filmik na ujaranych i ta k***a dostała za swoje od ojca dziecka, napie**alal ja jakimś drongiem, filmik trwał dość długo ale k***isko blagalo o litość.. Ja tak tamo jak ty mam małe dziecko i szczerze jak by ktoś chciał je skrzywdzić to bez względu na konsekwencje zj***l bym maczeta!!!

Xxxwroclaw

2019-06-27, 21:11
Bardzo Smutny Filmik
Oby takich było jak najmniej