18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Al...........go

2017-03-09, 19:01
Polać im, prawdę mówią. :krejzi:

_B...........r_

2017-03-09, 19:03
ciekawe czy widział moje wszystkie materiały

~DMT

2017-03-09, 19:04
Możemy być dumni! Właśnie uratowaliśmy komuś najlepsze lata życia... Brawo MY! :szydera:

Bronek, jakby widział wszystkie Twoje materiały, wskazywało by to na to, że ma chłopaka, a nie dziewczynę... :amused:

W............R.

2017-03-09, 19:08
O i właśnie o tym mówi się w kontekście "prawdziwy sadistic"... To te 10% nieżałosnych, ciekawych, intelektualnie stymulujących materiałów... no i ten 1% komentarzy :amused:

Gdy to zniknie, sadistic przestanie być sadystyczny. Stanie się śmietnikiem kwejka.

TL;DR: Być sadolem znaczy znęcać się nad głąbami samym używaniem intelektu.

mygyry

2017-03-09, 19:30
Od dzisiaj wyłączam internety jak wychodzę z domu, nie będzie o mnie jakiś ch*jowin wypisywać :amused:

nerusss

2017-03-09, 19:34
Jedynym z wielu powodów dla których lubię sadistic to użytkownicy, którzy często piszą przemyślane komentarze, nie raz dowiedziałem się tutaj czegoś wartościowego. Podoba mi się również w jak dużym stopniu są tutaj przestrzegane zasady ortografii, nie raz, nie dwa ktoś nie napisał chociażby przecinka i pół serwera go wyzywało, to zmuszało ludzi to poprawiania swojej ortografii. Nawet nasze trolle nie są zwykłymi debilami jak na innych serwerach, niby zachowują się jak debile, ale czasem potrafią zrobić napisać jakiś mądry komentarz, na jakich innych stronach mają takich trolli jak my? Na kwejku gdzie jest 10letni pseudo troll, my mamy hoszo,bronek komar, janlew, loaloa, niby debile, ale potrafią czasem zachować poziom. :D

jbone

2017-03-09, 19:36
hard esencją tego portalu!

mrokussw

2017-03-09, 19:38
Wszyscy sie nabrali 8-) post dodany godzine temu , i pewnie odpowiedzi napisane z wlasnych kont :lol: :lol:

cosiarz

2017-03-09, 19:39
Żyjemy w tak koloryzowanym świecie, że dla większości ludzi rzeczy, które są umieszczane na hardzie są niepojęte. A prawda jest taka, że tak właśnie wygląda świat. Myślą, że konflikty, które trwały i trwają obecnie to jakaś bajka, że wszystko jest wymyślone i ich nie dotyczy. Ludzie giną i ginąć będą w mniej lub bardziej (ku naszej uciesze) spektakularny sposób. A Pani lagertha z posta sama jest amebą. Zapewne jej największą życiową tragedią były źle ufarbowane włosy czy też pęknięty tips. Świat jest pełen przemocy. My tylko staramy się to ukryć. Nie chcemy dopuścić tego do naszej świadomości.

Dobra dość pie**olenia, trzeba zwalić pod coś z harda.

PartizantPń

2017-03-09, 19:46
UWAGA UWAGA

Przypie**alam porządnym komentarzem raz na ruski rok.