18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

waloos

2017-03-09, 20:26
alojzy187 napisał/a:

Nie wiem jak inni ale harda nie oglądam żeby zjechać na ręcznym pod ścięte łby, a raczej z jakiejś takiej dziwnej ciekawości tego jak świat potrafi być okrutny a ludzie sp***oleni. Niby myśli się że to wszystko jest jakieś obrzydliwe i chore ale też ciężko z ciekawości nie zajrzeć czasem :D



Ja oglądałem głównie dla zdjęć z wypadków. Teraz już ich nie ma.
Co by nie było, jak człowiek się napatrzy na to jak bardzo kruche jest życie, to potem mu się odechciewa zapie**alać samochodem, motocyklem, robić zadymy na ulicy, czy choćby chlać i ćpać do nieprzytomności.

muniek112

2017-03-09, 20:26
nerusss napisał/a:

Jedynym z wielu powodów dla których lubię sadistic to użytkownicy, którzy często piszą przemyślane komentarze, nie raz dowiedziałem się tutaj czegoś wartościowego. Podoba mi się również w jak dużym stopniu są tutaj przestrzegane zasady ortografii, nie raz, nie dwa ktoś nie napisał chociażby przecinka i pół serwera go wyzywało, to zmuszało ludzi to poprawiania swojej ortografii. Nawet nasze trolle nie są zwykłymi debilami jak na innych serwerach, niby zachowują się jak debile, ale czasem potrafią zrobić napisać jakiś mądry komentarz, na jakich innych stronach mają takich trolli jak my? Na kwejku gdzie jest 10letni pseudo troll, my mamy hoszo,bronek komar, janlew, loaloa, niby debile, ale potrafią czasem zachować poziom. :D



No jak wszedłem na wioche i poczytałem komentarze to tam są jakieś debile dużo poniżej poziomu a nie trolle pod każdym materiałem. A tutaj? Od czasu do czasu jakiś debil się żali nie na temat :D

ciepson

2017-03-09, 20:28
@4up mi coś takiego sprawia przyjemność jak cholera, a ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Znaczy wszyscy się w nim spotkamy :mrgreen:

AN...........or

2017-03-09, 20:35
Nie no przesadził ziomuś że jakieś 99% userów to intelektualne ameby, jakieś 80% to tak, ale nie 99%, i od czasu do czasu jakiś fajny komentarz a nie raz na ruski rok. też jej chłoptaś tak poprostu gada że komuś coś by ucioł, gorzej by było jakby zaczął trzepać pod te materiały, to by mogło już stanowić zaczątek problemu, czy ziarno.

esenel

2017-03-09, 20:36
@Zuni
Dokładnie, moja kobieta codziennie siedzi ze mną na sadolu i przegląda te Wasze wypociny ;)

Swoją drogą, jeżeli nie jest to fake(co rzadkość ostatnio, moda na fake'owanie dosłownie wszystkiego) to 'laska' pewnie w przedziale wiekowym 10-14

Corey_09

2017-03-09, 20:37
Dla mnie bardziej poj***ne są tępe p*zdy, które wiecznie siedzą w telefonie i tylko pejsbook, na ulicy w autobusie, pociągu, restauracji, podczas prowadzenia samochodu, na kiblu, nawet jak wyjdą ze znajomymi, to te tępe ryje wlepione w te j***ne wyświetlacze i nic innego nie robią tylko scroll. Także łatwo innych krytykować, że sobie wchodzi na ulubioną stronę 2-3 razy dziennie, robiąc to samo 500 razy dziennie na innej stronie. Poza tym, kto jej k***a kazał na harda wchodzić? Nawet jeżeli to fake, to i tak pokazuje hipokryzje pełną gębą.

Ingles

2017-03-09, 20:46
Serio? Odpowiadacie? Jaracie się tym? To powinno być wypie**olone w podskokach z poczekalni. Sadistic osiągnął poziom pudelka.

napalmaster

2017-03-09, 20:48
Ingles napisał/a:

Serio? Odpowiadacie? Jaracie się tym? To powinno być wypie**olone w podskokach z poczekalni. Sadistic osiągnął poziom pudelka.



Mam wolną chwilę, nudzę się, a butthurt u głupich cip uwielbiam - także dlaczego nie ?

furor.condemnandi

2017-03-09, 20:58
Szmaty usuwają komentarze, JKM miał rację że kobiety są mniej inteligentne, a te na vinted to chyba biegun debilizmu reprezentują...

napalmaster

2017-03-09, 21:17
temat niestety padł, szkoda ze nie było mnie przez chwilę bo już nie zobaczę jaki shitstorm tam panował :D

rdk477

2017-03-09, 21:20
Ten screen natchnął mnie do utworzenia nowego konta, bo stare hasło gdzieś przepadło, a już od kilku lat się harda nie oglądało. ; )

waloos

2017-03-09, 21:27
napalmaster napisał/a:

temat niestety padł, szkoda ze nie było mnie przez chwilę bo już nie zobaczę jaki shitstorm tam panował :D



Nie było żadnej gównoburzy. Chyba po tym jednym wpisie temat od razu poszedł do zamknięcia.
Z ciekawości poprzeglądałem sobie trochę te tematy i stwierdzam, ze tam w większości udzielają się kobiety które nie mają chłopa i próbują jakiegoś poderwać na ulicy, mają chłopa ale są z niego nie zadowolone, oczywiście pełno niedojrzałych dziewczynek, no i kobiety które skończyły jakieś technikum gastronomiczne i nagle otworzyły im się oczy, że zarabiają 1200zł w Pizzerii i co teraz robić!

I one śmiały coś na sadola mówić...

55TIGER39

2017-03-09, 21:39
O żesz k***a ja pie**ole...

Że takie p*zdy żyją na tym świecie to głowa mała. Serio gdyby nie internet to byśmy nie poznali prawdy jaką jest to że większość ludzi to debile, nowoczesna generacja p*zd której zmartwieniem jest zbyt zimna kawusia w starh*jxie.
Jak to wyżej ktoś napisał, że Ci ludzie serio wierzą w to że świat jest usiany radością i miłością a jak gdzieś jest konflikt to ich to nie dotyczy.
Czasami mam takie refleksje że gdybyśmy mieli powtórkę z 1795, czy 1939 to nasz kraj zostałby zapomniany szybciej niż gówno spływa w klozecie, bo kto miałby go bronić?
Ten mały odsetek ludzi pożytecznych najszybciej by wyginał bo w przerwie w walkach zbrojnych oglądali by Sadola i harda z innych regionów a jak wiemy dobrze żołnierz zajęty waleniem kapucyna szybko ginie.

No to ten tego...
Ja wracam walić kapucyna do cycków naszych użytkowniczek na hardzie a wy się bawcie dalej w rozmowy z feministkami.

mygyry

2017-03-09, 21:41
napalmaster, Zapomniałeś jeszcze dodać, że ten świat jest popie**olony :-)