18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadistic a Best Gore

marinis • 2018-01-18, 04:54
Mam pytanie jak to jest z tym prawem odnośnie tego, co wolno pokazywać w internecie, a co nie?
Best Gore utrzymuje, że to legalna strona, a są tam treści, które w żadnym razie nie mogłyby się znaleźć na Sadistic, bo to niby niezgodne z polskim prawem.

Więc jak to jest? Tam wolno, a tutaj nie?

~Velture

2018-01-18, 05:19
Jak nie ma pedofilii, zoofilii ani niczego innego co łamie polskie prawo to możesz śmiało wrzucać na harda.

~Angel

2018-01-18, 08:04
Tak samo jak w Syrii możesz r*chać 10-cio latkę a w Polsce nie.

Generalnie jak Velture już wspomniał - wystarczy przetłumaczyć tekst i ułożyć kilka logicznych z tego zdań aby wrzucany materiał miał charakter dokumentu/artykułu i spokojnie można zakładać temat w odpowiednim dziale.

marinis

2018-01-18, 16:02
Na Best Gore jest bardzo dużo pełnej nagości, czyli chociażby filmów i zdjęć ukazujących martwe ofiary gwałtów. Są to często dziewczynki lub nieletnie kobiety.
Również jest film ukazujący sekcję zwłok jakiejś uduszonej dziewczynki , więc oczywiście bez ubrania.

Coś takiego to raczej na pewno nie pojawiłoby się na Sadistic.

W Polsce to chyba nikt nie filmuje sekcji zwłok (tym bardziej młodych dziewczyn) i nie pokazuje jej dla innych.
Tak mi się skojarzyło odnośnie tej znanej w całej Polsce tragedii, gdy 3 nastolatki utonęły w Wisłoku.
Ciekawe jak wyglądała ich sekcja zwłok.

~Velture

2018-01-18, 19:52
marinis napisał/a:

Na Best Gore jest bardzo dużo pełnej nagości, czyli chociażby filmów i zdjęć ukazujących martwe ofiary gwałtów. Są to często dziewczynki lub nieletnie kobiety.



~Angel

2018-01-18, 21:08
marinis,

Wpisz sobie w wyszukiwarce po tagach: gwałt lub zgwałcona to zobaczysz że takie materiały się znajdują i nikt ich nie kasuje.
Powtarzam forma napisania tematu jako dokument czy artykuł gdzie opisanej jest kto, gdzie, kiedy, za co itp pozwala na zabezpieczenie autora jak ki właściciela strony przed zarzutami o propagowanie przemocy. Polskie prawo jest dziurawe i np rozpowszechnianie nawet swoich nagrań BDSM jest traktowane jako propagowanie przemocy ;-) a co dopiero mówić o filmiku na którym uwieczniono gwałt.

Przed "awarią" serwera było znacznie więcej tematów z ofiarami gwałtów (głównie już martwymi) zdjęć z sekcji zwłok dzieci itd. W publikacji zdjęci z sekcji zwłok dzieci nie ma znamion propagowania pedofilii bo materiał ma charakter medyczny i dokumentalny a to jak ktoś reaguje na takie zdjęcia to już jego problem. Gdyby tak było to z pólek księgarń i bibliotek musiałyby zniknąć książki i czasopisma medyczne.

Do tego wszystkiego trzeba jeszcze dodać że na BG nie ma tylu podpie**alaczy jak tutaj którzy latają z byle gównem do wszelkich możliwych organizacji czy do organów ścigania.

marinis

2018-01-20, 00:04
Angel napisał/a:


Przed "awarią" serwera było znacznie więcej tematów z ofiarami gwałtów (głównie już martwymi) zdjęć z sekcji zwłok dzieci itd.


Nawet o tym nie wiedziałem. Czyli prawie wszystko zostało bezpowrotnie utracone, a do tego nie było żadnych kopii zapasowych.
Jeśli tak, to ogromna strata dla serwisu.

~Velture

2018-01-20, 07:09
marinis napisał/a:


Nawet o tym nie wiedziałem. Czyli prawie wszystko zostało bezpowrotnie utracone, a do tego nie było żadnych kopii zapasowych.
Jeśli tak, to ogromna strata dla serwisu.


Mówi się peszek ;-)