18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sąd skazał za zniszczenie flagi eurokołchozu

te...........ny • 2016-04-23, 14:33
Sąd skazał narodowców za zniszczenie unijnej flagi: to nieobyczajny wybryk.
Cytat:

Łódzki Sąd Rejonowy skazał dwóch działaczy Młodzieży Wszechpolskiej za zniszczenie flagi Unii Europejskiej, do którego doszło podczas manifestacji przeciwko Komitetowi Obrony Demokracji.

Wyrok wydaje się absurdalny tym bardziej, że sąd postanowił skazać narodowców z art. 140 kodeksu wykroczeń, dającego możliwość nałożenia kary aresztu, grzywny lub ograniczenia wolności za dopuszczenie się… nieobyczajnego wybryku. Za taki sąd uznał więc zniszczenie unijnej flagi.

Łódzcy narodowcy zostali ukarani właśnie karą grzywny. W opinii szefa miejscowego MW, Szymona Łuczaka decyzja sądu jest wyrokiem politycznym. – To próba sankcjonowania wystąpień politycznych. Manifest, którego dokonali Wszechpolacy, choć kontrowersyjny, ponieważ promujący poglądy, które pozostają w mniejszości, ale są dopuszczalne prawem. Według mnie sąd wykorzystując art. 140 k.w. dyskryminuje osoby nie zgadzające się z obecną polityką międzynarodowej organizacji, jaką jest Unia Europejska – mówił Łuczak.

Narodowcy zapowiedzieli, że złożona odwołanie od wyroku.


DaWeed

2016-04-23, 14:40
Młodzież Wszechpolska to niecywilizowana dzicz, margines społeczny. Jebią wszystkich równo, nawet tych o bliźniaczych poglądach... Dostali wyrok bo to niereformowalni debile.

DzidaZawodnik

2016-04-23, 15:29
@DaWeed

Gdyby wyroki miałyby być zależne od tego czy ktoś jest debilem to trzeba by posadzić większość ludności.
Moim zdaniem sąd niesprawiedliwie skazując jedną osobę zmienia ją i wielu temu się przyglądających we wrogów panującego prawa i dodatkowo zwiększa liczbę popełnianych przestępstw.

somet

2016-04-23, 17:08
DaWeed napisał/a:

Dostali wyrok bo to niereformowalni debile.


Gdyby karali za bycie debilem to już byś siedział. Pieprzyć unię, banda pedofilii i pedałów.

modoc

2016-04-23, 18:22
DaWeed napisał/a:

Młodzież Wszechpolska to niecywilizowana dzicz, margines społeczny. Jebią wszystkich równo, nawet tych o bliźniaczych poglądach... Dostali wyrok bo to niereformowalni debile.




Jedynym debilem to jesteś ty. I za to powinni ciebie skazać.
Za spalenie flagi UE nie powinno być żadnej kary. Niezależnie od poglądów.
Lewacy tacy jak ty to niecywilizowana dzicz i margines społeczny. A nie ludzie którzy kochają swój kraj i nie chcą by UE na siłę nam wpychała islamskich najeźdźców.

premium122

2016-04-23, 19:21
modoc napisał/a:




Jedynym debilem to jesteś ty. I za to powinni ciebie skazać.
Za spalenie flagi UE nie powinno być żadnej kary. Niezależnie od poglądów.
Lewacy tacy jak ty to niecywilizowana dzicz i margines społeczny. A nie ludzie którzy kochają swój kraj i nie chcą by UE na siłę nam wpychała islamskich najeźdźców.



I takowej nie ma.Sad musial sie mega nagimnastykowac stosujac wlasnie ten a nie inny paragraf.
W swietle prawa flaga unijna to logo a nie symbol panstwowy to sedzia piesek poprawnosci wystapil przed szereg i uznal spalenie niebieskiego materialu z zoltymi gwiazdkami za nieobyczajne zachowanie.
Nie sadzilem, ze takiego wyroku w czasie rzadow pis sie doczekam.Zakladam ze tego sedziego zwolnia z orzekania i przeniosa do archiwum.

8 lat rzadow PO wychowalo nam generacje sedziow lewackich faszystow, ktorzy wbrew literze prawa skazuja politycznych przeciwnikow.

~Velture

2016-04-23, 19:57
Najlepsze jest to ,że w tv Giertych potępia młodzież wszechpolską za wszystko co robią. Oglądałem w tvn25 jak Giertych pie**olił jacy to narodowościowcy są źle i w ogóle i ,że należy ich karać i tam się produkował...
k***a jaka ludzka pamięć jest krótka... dałbym sobie ch*ja obciąć i jaja ,że jeszcze za rządów poprzednich pis jak byli w koalicji i młodzież wszechpolska była młodzieżówką LPR to pie**olił inaczej...
No ale pewnie teraz ja pie**olę i jak to się mówiło w podstawówce "co było a nie jest nie pisze się w rejestr".

Szkoda ,że dopiero dzisiaj o tym czytam bo już jestem po grillu a tak to bym zamiast rozpałki nakupował w necie unijnych flag made in china i nimi rozpalał.
No nic. Idzie majówka to jeszcze będzie okazja.

decode21

2016-04-23, 20:01
Jeszcze jakby spalili flagę jakiegoś państwa a nie jakieś logo z gwiazdkami. Pewnie taki "lewacki" sędzia skazałby nawet za wyrzucenie nadgryzionego jabłka.

cys23

2016-04-23, 21:05
To ja chcę, żeby ten sam sąd skazał tego wielkouchego komucha, co już nie raz bezcześcił polskie znaki narodowe, a nie żydoeuropejskie...

remi1982

2016-04-23, 22:58
k***a. To co się dzieje, zakrawa na absurd. Chociaż w sumie... Nasza codzienność jest tak absurdalna, że brak słów. Zapewne za chwilkę zaczną nas sądzić i karać za spalenie flagi ISIS. k***a, ja pie**olę. Tego co teraz się odpie**ala, nawet Orwell by nie wymyślił.

$omator

2016-04-24, 00:11
roboty społeczne w szpitalach dupy chorym sparaliżowanym podmywać to sie na drugi raz zastanowią

oho widzę że durnie mają fanów w tym wątku :D plebs

urteusz

2016-04-24, 02:22
Ciekawe czy lewaczków niszczących Polskie flagi na wiecach też skazują.

elfis

2016-04-24, 06:34
takie lewackie sądy mamy , często pozostałości PO komunie

iamthelaw

2016-04-24, 13:20
Jak widzę tych pedalskich zdrajców z młodzieży wszechpolskiej, onr czy innego pedalsko-katolickiego gówna którego jedynym celem jest niszczenie państwa oraz wspieranie watykańskiego okupanta, to mam ochotę wystrzelać ten syf z kałącha po mordach. Niestety nie mam kałachaa.

DaWeed

2016-04-24, 14:44
modoc napisał/a:


Lewacy tacy jak ty


No nieźle :loldev: