18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sabrage, czyli szablowanie szampana

~Sunday • 2020-01-27, 17:22

Do dupy palec :-/

mo...........ac

2020-01-27, 17:29
Co ona odj***ła? Ale ch*j z tym. Najpierw w łeb ogłuszyć żeby się nie rzucała, potem związać i lowiecic do góry nogami żeby krew do muzgu odplunela wtedy do końca będzie miała świadomość jak umrze. No i zaczynamy. c**a na wysokości głowy Wiec najpierw trochę lizanka a potem tą szablą zaczynamy od odbytu lub c**y jak kto woli przebijamy aż ten ładny mieczyk wyjdzie przez buzię. Proponuję przez cipe trochę mniej smrozu ale podejrzewam że od takiego bulu i tak zwieracz puści. Oczywiście wszystko nagrywamy żeby potem było do czego walić. :-D

panciuszko

2020-01-27, 17:31
mozeciemiobciagnac napisał/a:

Co ona odj***ła? Ale ch*j z tym. Najpierw w łeb ogłuszyć żeby się nie rzucała, potem związać i lowiecic do góry nogami żeby krew do muzgu odplunela wtedy do końca będzie miała świadomość jak umrze. No i zaczynamy. c**a na wysokości głowy Wiec najpierw trochę lizanka a potem tą szablą zaczynamy od odbytu lub c**y jak kto woli przebijamy aż ten ładny mieczyk wyjdzie przez buzię. Proponuję przez cipe trochę mniej smrozu ale podejrzewam że od takiego bulu i tak zwieracz puści. Oczywiście wszystko nagrywamy żeby potem było do czego walić.



japie**ole...

JesusDread

2020-01-27, 18:04
myślałem, że popełni seppuku

degenerator83

2020-01-27, 18:07
obciagacz:na koncu kupujemy slownik jezyka polskiego i czytamy codziennie kilka stron...

mo...........ac

2020-01-27, 18:17
degenerator83 napisał/a:

obciagacz:na koncu kupujemy slownik jezyka polskiego i czytamy codziennie kilka stron...



OK. Ale po co?

mo...........ac

2020-01-27, 18:31
degenerator83 napisał/a:

Zeby mUzg pocwiczyc ?



A co to k***a narodowe dyktando puszczane w TVP czy sadiatic do ch*ja?

camson

2020-01-27, 18:41
mozeciemiobciagnac napisał/a:

A co to k***a narodowe dyktando puszczane w TVP czy sadiatic do ch*ja?


Nie. Po prostu nie mogę zrozumieć jak można nak***iać takie byki skoro wszędzie podkreśla błędnie napisane słowa...

dżonyłojlker

2020-01-27, 18:44
mozeciemiobciagnac napisał/a:

A co to k***a narodowe dyktando puszczane w TVP czy sadiatic do ch*ja?



Może i "sadiatic", ale tu za każdy błąd zostaniesz zj***ny jak łysa k***a, szczególnie jeśli wypisujesz takie żałosne teksty.

mo...........ac

2020-01-27, 18:59
Widzę że masz ciężki problem. No ale zostawiam Cię z nim przemysł sobie a ja w tym czasie idę por*chac

patitati napisał/a:

Może i "sadiatic", ale tu za każdy błąd zostaniesz zj***ny jak łysa k***a, szczególnie jeśli wypisujesz takie żałosne teksty.



Chcesz się por*chać? bo widzę że chy a bolca dawno nie miałaś.

dżonyłojlker

2020-01-27, 19:39
mozeciemiobciagnac napisał/a:

Chcesz się por*chać?



O k***a.

:shock:

Aż tak mi się nie chce.

mo...........ac

2020-01-27, 19:43
patitati napisał/a:

O k***a.

Aż tak mi się nie chce.



A masz jakieś fetysze?

dżonyłojlker

2020-01-27, 19:56
mozeciemiobciagnac napisał/a:

A masz jakieś fetysze?



Już kiedyś o tym pisałem, że najbardziej lubię j***ć drobniutkie, filigranowe dziewczęta i że mam wtedy wrażenie że posuwam małą dziewczynkę, ale nazwano mnie wtedy niesłusznie pedofilem (choć wyraźnie zaznaczyłem że nie przejawiam takowych skłonności).