18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Sabaton 40:1

Torino • 2010-02-27, 21:06
Moze nie jest to smieszne ani sadystyczne, ale nalezy pamietac ze my Polacy jestesmy odważni i walecznie jak nikt inny!!


trauma

2010-02-27, 21:15
Wszędzie ten Sabaton... Marny zespół, ale nagrali jedną piosenkę o Polsce i jest szał, co chwila przyjeżdżają na koncerty.

tr...........aj

2010-02-27, 21:21
Trafili w dobry rynek, wielu metali, z kompleksem niedocenienia ich narodu na swiecie. Murowana platyna i honorowe miejsce na festiwalu w Sopocie.

Punisher

2010-02-27, 22:06
aexalven napisał/a:

k***a, przez ten kawałek współczynnik pozerstwa w Polsce wzrósł o kilkanaście punktów, nie raz już z resztą o tym wspominałem, wielki orgazm bo zespół nagrał kawałek o Polsce :homer:



Możliwe że masz rację, ale ja jestem wdzięczny Sabatonowi za to że w swej piosence poruszył temat bitwy pod Wizną. Dzięki nim wielu ludzi w Polsce dowiedziało się że coś takiego miało miejsce. A walczący tam w obronie swojej ojczyzny polscy żołnierze, którzy nie cofnęli się i nie poddali mimo miażdżącej przewagi liczebnej i technicznej wroga, bohaterowie jakich już dzisiaj w naszym "pięknym" społeczeństwie nie znajdziemy, zasługują na naszą pamięć i szacunek.

chytrus69

2010-02-27, 23:15
Marduk nagrał utwór o powstaniu Warszawskim i nikt sie tym nie podnieca zbytecznie. Szwedzi z Sabaton to napompowana ignorancją muzyka dla nastolatków i lasek. Power Metal to przeżytek, pozostali już tylko nieliczni godnie reprezentujący ten nurt w muzyce. Całe szczęście Marduk oszczędził sobie tej pompy i szukania fanów na siłe, i nie występował w TVN itp :P Hail Marduk! Fuck Sabaton!

necrofallus

2010-02-27, 23:20
Kilku maślaków nagrało piosenkę o Polsce i wszyscy nie wiem czemu strasznie się tym jarają.. a zespół na tle innych współczesnych power metalowych zespołów wypada słabo co najmniej. Dziękuje za uwagę.

LWMG

2010-02-27, 23:21
Boli mnie, że nasi Rodacy mają tak nikłe pojęcie o naszej historii. Smutne to jest...

in...........ce

2010-02-27, 23:26
Ostatni patryjota wyjeżdża z polski z najwieksza dziura w dupie - CZAS START !!

jonek00

2010-02-27, 23:35
nagrali też kawałek o monte cassino (moim zdaniem lepszy od 40:1) i jakoś mało kogo to obchodzi. słucham trochę tego zespołu i zapewniam sporo kawałków lepszych od tego tutaj (szału nie ma ale zawsze...)

poza tym, to nie jest tak że ci szwedzi jakoś gloryfikują polaków, nie wiem czym się ludzie tak jarają. sabaton produkuje masówki na cześć wszystkich wkoło. fakt, w utworze 40:1 wychwalają polskich żołnierzy, za to w ghost division niemieckich, w kilku kawałkach też ruskich, sporo o aliantach, jeden mają o finach itd. w zasadzie nie śpiewają tylko o szwedach (bo sami widocznie nie mają żadnych bohaterów :P )

kamiel

2010-02-27, 23:52
Sabaton dobra kapela, mimo że nie przepadam za nowoczesnym powerem, to muszę przyznać, że naprawdę dają radę.

platinum1234567

2010-02-28, 00:07
przej***ne jest to ze sami polacy nie pamietaj prawdziwych bohaterów, jest tylko kult jp2 , lewusy czczą jaruzela i innych zdrajców, a mało kto pamieta takich załnierzach z tego teledysku, o generale fieldorfie i o innych zołnierzach wykletch

Keravnos

2010-02-28, 00:34
Odezwali się wielcy znawcy i prawdziwi Tru metalowcy o szkieletach z czystego adamantium niczym wolverine.

aexalven - A kawałek przeciętny, ogólnie power metal przestał mnie kręcić, teraz tylko Helloween, stary Hammerfall i Blind Guardian. No zdecydowanie, widać po zespołach, że Cię powermetal nie kręci. Wszakże te, które wymieniłeś to normalnie thrash.

Kawałek jest dobry, fakt faktem szum który się wokół niego zrobił irytuje mnie trochę. Ale z drugiej strony dzięki temu nasi kochani, patriotyczni rodacy dowiedzieli się co nieco o naszej historii

Ivo

2010-02-28, 00:56
co to k***a za temat i komentarze ?

kamiel

2010-02-28, 03:21
Keravnos - widać że metal Cię nie kręci, bo te kapele z thrashem za dużo wspólnego nie mają i są typowymi europowermetalowymi kapelami (z wyjątkiem Hammerfall - melodyjny heavy/power)

Demoness

2010-02-28, 07:20
Niech sobie wychwalają w tekstach swój kraj, co im do Polski?

Mnie np. wk***iałby polski zespół wychwalający bohaterstwo innego kraju.

PS. k***a, ludzie...Hammerfall czy Blind Guardian thrash metalem??
Litości...