18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Są pączki?

~Beny • 2018-04-21, 13:01
Nie ma pączków :hitler:


fikuswdoniczce

2018-04-21, 19:39
W normalnym kraju dostaliby po kulce

licho_nie_spi

2018-04-21, 19:48
remi1982 napisał/a:



Masz racje. Nie dogadamy sie, bo zbyt ograniczony z Ciebie człowiek.




No mega wyprany. Klasyczny przypadek współczesnego "człowieka", który ustala granicę przyzwoitości. Dla takich kaptur to patologia ale ku*asy na czołach w paradach podludzi są cool. Na szczęście czas rozliczenia nadchodzi :) . Era wodnika czy wilka jak kto woli nie pozostawi ani jednego niegodziwca :)

erpi

2018-04-21, 21:28
Hrabia Drapula napisał/a:

wolę niech mnie przewieje jak mam taki pedalski naleśnik na głowie do bojówek założyć

co do akcji aż się morda cieszy :D



Przynajmiej jaj mi nie sciskaja Twoje pedalskie rurki osmiewane w calych internetach. k***a mam 40 prawie na karku a it ak uwielbiam bojowki i bluze z kapturem na luzaku a nie jak jakas dziewczynka w woda przybrala spodniach. Ale mi cisnienie podniosl rurkowiec w dupe j***ny.

lm65

2018-04-21, 21:59
Czarne ścierwa!! Szkoda, że wezwał policję. Mógł go do dołu z wapnem wrzucić i po problemie.

kaziolord

2018-04-22, 01:13
k***a gość trzyma złodziejaszka a ta dalej sprzedaje ja pie**ole

Wredny_ciul

2018-04-22, 18:41
kaziolord napisał/a:

k***a gość trzyma złodziejaszka a ta dalej sprzedaje ja pie**ole



Hajs się musi zgadzać inaczej cała dniówka w p*zdu. Chociaż ten co sp***olił pewnie i tak coś przytulił przy okazji.

Perhydrol

2018-04-22, 21:05
remi1982 napisał/a:



No tak, bo jak jest na dworze chłodniej, to tylko patola nosi czapki i kaptury. Milordzi jak Ty popie**alają w melonikach :facepalm:



Jak wchodzę do sklepu czy jakiegokolwiek pomieszczenia to ściągam nakrycie. Patologia chodzi po sklepie w kapturze.

_InVictus_

2018-04-22, 21:48
remi1982 napisał/a:



No tak, bo jak jest na dworze chłodniej, to tylko patola nosi czapki i kaptury. Milordzi jak Ty popie**alają w melonikach :facepalm:



Tylko patola nie ściąga kaptura po wejściu do pomieszczenia.

krisker

2018-04-23, 08:35
remi1982 napisał/a:



No tak, bo jak jest na dworze chłodniej, to tylko patola nosi czapki i kaptury. Milordzi jak Ty popie**alają w melonikach :facepalm:



Jak na dworze piździ, to kaptur można zarzucić. Ale jak się wchodzi do pomieszczeń, to kaptur jest już zbędny i można go szybko i łatwo zdjąć. Wobec powyższego część Twojego zdania jest prawdziwa:

"tylko patola nosi czapki i kaptury" w pomieszczeniach

eMJay8086

2018-04-23, 10:50
Ja pie**olę, ubiorowa gówno-burza, tego jeszcze (albo dawno) nie było...
:-D

ValvePlsFix

2018-04-23, 16:25
Chodzę w kapturze jak jestem na zewnątrz i nigdy w życiu nikogo nie okradłem ani nie napadłem. Ale wmawiajcie sobie, że to dla patoli. I tak pewnie osiągnąłem więcej niż wy.