18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

S8

nowynick • 2019-08-23, 12:37
we wschodniej Polsce mentalność u Januszy bez zmian (w zachodniej pewnie też :homer: )

Wiewór

2019-08-23, 14:42
Trzeci materiał na dowód ciężkiego upośledzenia intelektualnego tirowców w tym tygodniu...
Ciekawe czy kolega tirowiec przyjdzie mnie znowu przekonywać, że oni w cale nie są matołami.

Powinni o tym człowieku napisać w nonsonsopedi. Samotny wojownik stoczył walkę z januszami i wygrał.

Sonal

2019-08-23, 14:45
Jvri napisał/a:

Od września albo października jazda na suwak ma być obowiązkowa. Miejmy nadzieje ze ruszy sie dzieki temu temat.



Ale tylko tam gdzie będzie odpowiednie oznakowanie....
.... ale do internetowych władców dróg już taka informacja nie dotrze i już widze więcej szkód niż pożytku. Bo już ter pojebańcy cwaniakują niby jazdą na suwak w meijscach do tego nie przeznaczonych - np. u mnie na jednym skrzyżowaniu nagminnie ciągną pasem do skrętu w lewo by na koću przejeżdżać kouś przed ryj na lini ciągłej lub blokując normalnie skręcającym w lewo jazdę.


atomboy

2019-08-23, 14:56
wczoraj na trasie kraków - olkusz zaraz na wylotówce lewym pasem sunął jakiś stary gruchot jaguar i dwóch grubasów w środku. Mieli z 50km/h no jadę prawym pasem a ci mi zajeżdżają drogę. Potem na lewo etc. strąbiłem ich to jechali za mną z klaksonem i mrugali światłami XD ładnie się nagrali później wrzucę ale sprawa poszła dalej troche im się ukróci zabawa.

ps...........88

2019-08-23, 15:33
Najtrudniejszy zawód na świecie - kierowca TIR-a :D Banda j***nych januszy, którzy się zawiesili i nie ogarniają rzeczywistości .

~PowerBoBass

2019-08-23, 16:14
Velture napisał/a:

Pomijając szeryfów i p*zdowatość nagrywającego - który powinien wyskoczyć z auta niczym prawdziwy Słowianin o jasnych blond włosach - to na bank jedzie autem służbowym. Nie ma ch*ja aby ktoś tak katował własne auto.



Gdzie to katowanie? Nie każdy jeździ wychuchanym starym passatem jak Ty... a czekaj, to nie Ty zaj***łeś w latarnię pod apteką? Patrz, a nawet nie katowałeś.

ZaSwojePiję

2019-08-23, 16:24
Velture napisał/a:

Pomijając szeryfów i p*zdowatość nagrywającego - który powinien wyskoczyć z auta niczym prawdziwy Słowianin o jasnych blond włosach - to na bank jedzie autem służbowym. Nie ma ch*ja aby ktoś tak katował własne auto.



Ja tez tak wlasnie jezdzilem firmowym jak widzialem te k***y szeryfowskie.

bocianoff

2019-08-23, 16:56
Wjazd do Białegostoku, zwężka na wysokości Porosłów. Jeżdżę tamtędy codziennie. Te pie**olone butelkoszczochy dzień w dzień odstawiają ten sam cyrk, najgorzej jest z rana i w godzinach wczesnopopołudniowych. Czasem da się dojechać do zjazdu widocznego na nagraniu i te k***y objechać boczną drogą, choć to rzadko. Co kilkaset metrów stoi taka brudna k***a i sobie rozmawia z drugim brudasem z prawego pasa i ch*j sobie robi z tego, że ludzie za nim pie**olca dostają. Obecnie wjazd do Białegostoku z ekspresówki i wyjazd na S8 z obwodnicy w w/w godzinach to czysta udręka. Do tej pory jeszcze żaden bezpośrednio przede mnie nie wyjechał, ale tylko na to czekam, od razu do jebańca wyjdę, nagram mordę, a jak fiknie to zajebie pieprzowym po oczach. Tfu k***a.

Aleo

2019-08-23, 16:58
~Velture napisał/a:

Pomijając szeryfów i p*zdowatość nagrywającego - który powinien wyskoczyć z auta niczym prawdziwy Słowianin o jasnych blond włosach - to na bank jedzie autem służbowym. Nie ma ch*ja aby ktoś tak katował własne auto.



Albo go stać i ma wyj***ne jaja bo auto traktuje jak zabawke a nie dorobek życia tak jak ty.

uki1

2019-08-23, 17:17
czy te pedały szeryfy nie widzą ze wszyscy z nich leją ...

Najduch

2019-08-23, 17:57
S8 przecież to droga z Warszawy w stronę Łodzi. Gdzie tam jest wschodnia polska bo nie ogarniam? Za dużo warszafiakow na drodze i to wszystko :) Tak to jest jak nowoczesna wieś gdzieś jedzie.

mit2

2019-08-23, 18:09
Veltur nie pierdziel o katowaniu auta. Nie każdy jeździ dieslem. W benzynowych silnikach wolnossących można spokojnie ciągnąć i do odcinki, szczególnie w japońcach.

tarcer123

2019-08-23, 18:15
Zenada. Niby droga dwupasmowa w cywilizowanym kraju a walka jak na polu bitwy. Ataki i uniki.

Hrabia Drapula

2019-08-23, 18:41
do pieniaczy o służbowym samochodzie, ja o swój służbowy bardziej dbam jak o własny, raz że dużo więcej nim jeżdżę, robię dziennie ok 100km po mieście, więc warto mieć porządek a nie burdel, bo jak czasami ktoś wsiada to świadczy to o mnie, dwa że ma być sprawy

co do filmu, jak by mi się nie spieszyło to bym przyp***zieli w ten autokar w 10 sek, jechał prawym pasem, autokarem mu zajechał

nie jestem za donoszeniem, ale powinno być miejsce gdzie się daje filmiki i niech wszyscy widzą jaki to k***iszon i mandaciki powinny lecieć, a bardziej punkty

~Velture

2019-08-23, 18:46
Wiewór napisał/a:

Trzeci materiał na dowód ciężkiego upośledzenia intelektualnego tirowców w tym tygodniu...
Ciekawe czy kolega tirowiec przyjdzie mnie znowu przekonywać, że oni w cale nie są matołami.
Powinni o tym człowieku napisać w nonsonsopedi. Samotny wojownik stoczył walkę z januszami i wygrał.



Kiedyś jak robiłem w spedycji i miałem do czynienia z kierowcami tirów na co dzień to powiem ci, że jakbym cię zostawił sam na sam z kierowcami tak na 10 minut i byś posłuchał tego jak pie**olą to byś mógł po jakimś czasie pomyśleć sobie, że oni są na drodze po to aby pomóc twojej małżonce wpie**olić z rana kajzerkę a tobie abyś dostał swoje wymarzone jajogrzomoty3000 kurierem dpd.

Zawodowy Janusz za sterami tira to jest dosłownie relikt. Relikt chama i ch*ja, co ma wyj***ne na ciebie i woli sobie rozj***ć swojego konia o twoją strefę zgniotu - szczególnie jeśli to jego wina - niż zaryzykować awaryjne hamowanie w rowie.
Po prostu za zabicie ciebie w aucie on ma wyj***ne a jak wpie**oli się do rowu to potem problem dla niego bo ubezpieczyciel.

I to nie jest tak, że ja sobie wymyślam. Miałem z tirowcami tak wiele do czynienia, że wiem po prostu jakie to bezmózgie świnie.

Japiszon

2019-08-23, 21:25
A ten w autobusie na samym początku . No k***a ponad k***y. zablokowalbym w poprzek i czekał na psy