18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rzut granatem

Pantilion • 2018-10-31, 08:43
Kolejny geniusz :D chińska armia



Od 0:13s

Psilocke

2018-10-31, 22:34
Się cieszcie bo jakby skośne miały dobrą armię to byśmy już po skosnemu gadali a naszą narodową potrawa byłby "kuciak w ciecie".

SimonHappy

2018-10-31, 23:05
[quote="Abraxus"]Mundury zajebiste. Ciekawe gdzie maskują niebieskie plamy? Może na tle niebieskiej ściany w klubie nocnym z niebieskimi ledami?

Mundur gdy dotknie wody staje się zielony, nikt nie wie jak to działa i tylko Chińczycy takie coś mają.

idejakprzecinak

2018-10-31, 23:40
[quote="SimonHappy"]
Abraxus napisał/a:

Mundury zajebiste. Ciekawe gdzie maskują niebieskie plamy? Może na tle niebieskiej ściany w klubie nocnym z niebieskimi ledami?

Mundur gdy dotknie wody staje się zielony, nikt nie wie jak to działa i tylko Chińczycy takie coś mają.



To już wiem jak robią zmieniające kolor Hotwheelsy :D

FransFr

2018-11-01, 08:29
nowynick napisał/a:

jak na granat to jebło ch*jowo. No ale to chiński granat to co ja się spodziewam?



Są różne granaty, przeważnie podzielone ze względu na zastosowanie. Najpowszechniej stosowany podział rozróżnia dwa typy granatów:
- obronne, gdzie najważniejszy jest promień rażenia granatu, to są najcześciej szyszki pokroju granatów F1, których skorupa po detonacji ładunku rozpryskuje się na sryliardy zabójczych fragmentów i potrafi zabić do 200 metrów
- szturmowe/zaczepne z reguły mają mniejszy promień rażenia gdyż w przeciwieństwie do szyszek tu główną rolę zabójcy odgrywa fala uderzeniowa z ładunku. Z tego też powodu śmiercionośność tej rodziny granatów sięga 20-25 metrów. Zasadniczo znajdują zastosowanie przy natarciu do oczyszczania wrogich umocnień
Na filmiku jest zdecydowanie zaczepny. A co do wielkości to najmniejsze jest holenderskie maleństwo zwane V40 i zabija do 15 metrów.

DziwnyZbik

2018-11-03, 22:37
PUBG in real life guys