18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rzeźnik w hotelowym lobby

Barnellini • 2020-06-22, 14:14
Waleczny chłop :)



dyhayne

2020-06-22, 14:44
k***a wrzucasz tu materialy bez żadnego konkretnego opisu, w źródle nie było opisu czy angielski poza Twoim zasięgiem?

Adae

2020-06-22, 19:28
Jak ta szmula jest z nim w jakikolwiek sposob zwiazana (nie wiem, corka, matka, zona) to powinien ja na nastepny dzien odstawic do burdelu. Zamiast wziac cos w reke i napie**alac, albo chociaz rzucic, to chodzi sobie dookola i oglada jak facet walczy o zycie.

rayner1790

2020-06-22, 19:36
Adae napisał/a:

Jak ta szmula jest z nim w jakikolwiek sposob zwiazana (nie wiem, corka, matka, zona) to powinien ja na nastepny dzien odstawic do burdelu. Zamiast wziac cos w reke i napie**alac, albo chociaz rzucic, to chodzi sobie dookola i oglada jak facet walczy o zycie.



dokladnie, nie rozumiem czemu obserwatorzy nie łapią chociażby tego j***nego leżaka na ktorym gosciu czekal na rzeźnika, i nie przyk***ią nim w napastnika


Zniwiarz

2020-06-22, 20:13
rayner1790 napisał/a:

dokladnie, nie rozumiem czemu obserwatorzy nie łapią chociażby tego j***nego leżaka na ktorym gosciu czekal na rzeźnika, i nie przyk***ią nim w napastnika



Mnie to dziwi czemu jak trzymał gościa na ziemi nie podbiegła i nie zabrała tego gowna . Już nie będę pisał że gościu był tak ustawiony że mogłaby jebnac z nogi jak Lewandowski w piłkę . Tylko znając życie to trafiłaby ale nie w tego co trzeba
:mrgreen:

Barnellini

2020-06-22, 22:19
dyhayne napisał/a:

k***a wrzucasz tu materialy bez żadnego konkretnego opisu, w źródle nie było opisu czy angielski poza Twoim zasięgiem?







A tak na poważnie to wyobraź sobie, że w przypadku tego materiału nie było żadnego info. Niemniej jednak wezmę sobie do serca twoją cenną uwagę i następnym razem postaram się o opis sytuacji. Jak nie będzie info to wymyślę jakąś ciekawą historyjkę specjalnie dla Ciebie :D

Zniwiarz

2020-06-24, 06:14
rayner1790 napisał/a:

dokladnie, nie rozumiem czemu obserwatorzy nie łapią chociażby tego j***nego leżaka na ktorym gosciu czekal na rzeźnika, i nie przyk***ią nim w napastnika



Mnie to dziwi czemu jak trzymał gościa na ziemi nie podbiegła i nie zabrała tego gowna . Już nie będę pisał że gościu był tak ustawiony że mogłaby jebnac z nogi jak Lewandowski w piłkę . Tylko znając życie to trafiłaby ale nie w tego co trzeba
:mrgreen: