18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rzeczywistość według TV

ProVVe • 2017-09-04, 01:57




Nie widziałem, a po tagach ch*ja znalazłem. Łapcie bo mnie rozj***ło. Polecam tez niektóre komentarze i liczę, że tutaj znajdę parę perełek :wali:

grac3k

2017-09-05, 02:30
@NikoBellic91


Pewnie jest najsilniejszym sebixem na siłce i każdy się go boi dlatego mówi do każdego jak chce


Loaloa

2017-09-05, 02:42
Płaćcie abonament, będzie więcej tego typu hitów. Jak powiedział klasyk myśli politycznej cebulandii (i kierownik tego burdelu zwanego TVP) "ciemny lud to kupi".

RapujacyToster

2017-09-05, 02:43
Aikido...



Ładnie to wygląda ale w praktyce :amused:


Lu...........kP

2017-09-05, 08:04
nie będzie obcy sebix dupczył ministrantów księdza ;P

MadDave

2017-09-05, 09:24
Ten serial jest dla prostych ludzi- trzeba więc nakreślić prostolinijne postacie które na pierwszy rzut oka definiują swoje cechy, tak aby prosty odbiorca się nie pogubił kto jest kim.
To jest ten sam target co w przypadku polskich kabaretów.
Czyli plebs.
Nadaje się to tylko do parodiowania. Siłka w garażach "Basior" to jest rzecz której spodziewałbym się bardziej po Walaszku. Do końca trzymałem kciuki że wyskoczy zaraz Wściekły wąż albo Tytanowy Janusz.

SpeedyG

2017-09-05, 10:13
UP
Masz rację ale akurat Janusz Tracz gra zajebiście, chociaż pokazany jest jako zło wcielone to tak naprawdę jedyna normalna postać tego tasiemca. Zwykli ludzie w plebanii to debile, dzieci komunizmu którzy chcą dostawać pieniądze za darmo. Oczywiście zamiast wziąć się za robotę to idą na żebry do Tracza, który nie daje nic za darmo jak to w życiu już jest.
Była akcja, że Tracz kupuje szwalnie, w której poprzedni właściciel zalega z wypłatami za pół roku wstecz. Oczywiście kto w prawdziwym życiu zapłaciłby im? Nikt. Tak samo jak z matką, która zostawiła dzieciaka bo wolała się puszczać i zjawia się po 40 latach, bo synek jest bogaty. Tracz pokazany jako zły, bo nie chce pomóc matce. Ludzie słuchają księży, itp
Rzeczywiście serial dla babci, które pamiętają czasy PRL'u i chodzą do kościoła. To co ksiądz powie to rzecz święta, a państwo lub bogaci mają za darmo rozdawać kasę. Trafienie w gusta odbiorców.

MadDave

2017-09-05, 18:13
@SpeedyG
Akurat scenki z Panem Traczem oglądałem na YT. Jest to chyba jedyna na tyle barwna i charyzmatyczna postać że chyba niczym planeta wytworzył własną grawitację a reszta śmieci i odpadów(postaci serialowych) orbituje wokół jego zajebistości i mimo że bardzo chcą to gówno mu mogą zrobić i są całkowicie od niego zależni nawet jeśli myślą że tak nie jest.
Przy czym Pan Janusz potrafi z lekkością wzbogacać się na ich naiwności oraz chciwości.
Cyt. "Zło zawsze wygrywa" 8-)

basior88

2017-09-05, 22:29
ooooooo moj klub tutaj! zapraszam ponownie!

lookie22

2017-09-06, 12:51
Kutarate / chudo