18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rządca chciwych parweniuszy z teatru Trzyrzecze skazany

Tassadar • 2017-07-30, 21:23
Dobre wieści, jak pisze republika "Rafał Gaweł został skazany na karę bezwzględnego więzienia w procesie dotyczącym m.in. oszustw w prowadzonej przez niego działalności gospodarczej i społecznej. Gaweł lansował się w mediach jako osoba działająca z pobudek altruistycznych i w interesie społecznym."

Dla osób nie znających tematu, to w tym miejscu powstał ośrodek monitorowania zachowań ksenofobicznych i rasistowskich dzięki kilku z sadoli miało nieprzyjemności.

Jak się jednak okazuje, Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.



Poniżej linka do artykułu i film z tym typem.

http://telewizjarepublika.pl/4-lata-wiezienia-dla-rafala-gawla-zalozyciela-teatru-trzyrzecze,51946.html


Noside

2017-07-30, 21:31
Jakby im było mało, z tego powodu wpadli w szał macic i przeprowadzili akcję czyszczenia fejsbusia. Chwalą się usunięciem kilku tysięcy postów o tematyce nienawiści. Nie to, żeby coś, tylko jak już wszystkim wiadomo - patriotyzm i sklepy rowerowe poj***ły im się z faszyzmem i homofobią. Chyba im trzeba wpaść przetrzepać profile spamem i zgłoszeniami dla przypomnienia, co?

pi...........ja

2017-07-30, 21:44
Tassadar napisał/a:

Gaweł lansował się w mediach jako osoba działająca z pobudek altruistycznych i w interesie społecznym."

I pewnie już to przyciągnęło uwagę prokuratury. Rzekomi święci zawsze coś kręcą.

KlinikaAborcyjna

2017-07-30, 22:03
Za dobre wiadomości "łapaj" piwko. To jest najlepszy news tego miesiąca :kawa:

elfis

2017-07-30, 22:30
dzieciak robi gadaniem w h*ja gościa,
stary powinien pójść do najbliższego śmietnika wleść do kubła i zatkać się klapą

Ptoon

2017-07-30, 22:51
News rzeczywiście dobry, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Jednego oszusta i manipulatora mniej i co z tego jak ta cała manipulacja ma wymiar globalny. Ja się właśnie wczoraj zorientowałem, że google chrome ma algorytm, który podmienia polskie słowa, niezgodne z polityczną poprawnością. Może to jest powszechna wiedza, ale ja zazwyczaj używam starej dobrej mozilli i dopiero po obczajeniu swojego tematu z innego komputera, to zobaczyłem, myślałem, że to dotyczy tylko języka angielskiego.

W temacie http://www.sadistic.pl/gdy-wiatr-w-szybe-uderza-niczym-z-magrebu-szalbierze-vt454465.htm napisałem do pewnego światłego użytkownika per "czar.nu.chu" i jak się okazuje chrome zmienia to na "murzynu". Polityczna poprawność ma wiele wad, ale dlaczego musi być stosowana kosztem gramatycznej poprawności to nie wiem. :samoboj:

Także może już w Polsce, przez jakiś czas nie będzie zażartych lewaków skanujących internet godzinami za każdym przejawem sprzeciwu wobec ich jedynie słusznej wizji świata, ale co z tego jak google ma swoje algorytmy po polsku, które pewnie będą się jeszcze bardziej rozwijać. Wchodzimy w erę zautomatyzowanego lewactwa, może dlatego pozwolili odpalić naszego Rafałka i nikt mu nie przelał na dobrego adwokata.

sa...........os

2017-07-31, 13:09
Ptoon napisał/a:

napisałem do pewnego światłego użytkownika per "czar.nu.chu" i jak się okazuje chrome zmienia to na "murzynu".



Muszę sprawdzić, bo nie uwierzę.

murzynu

Łe, nie działa. A myślałem że nowe łodkrycie.
Jedyne co zaobserwowałem, to że z podpowiedzi w wyszukiwarce usuwane są te niewygodne. Przykładowo "żydzi to (...)". Nie dotyczy innych nacji.

żmij

2019-01-05, 11:53
Rafał Gaweł skazany na dwa lata więzienia. Za oszustwa :)

Współzałożyciel Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych był oskarżony o oszustwa i wyłudzenia na kwotę kilkuset tysięcy złotych. Pokrzywdzonymi byli właściciele firm, z którymi Gaweł robił interesy, bank (220 tys. zł) czy Fundacja im. Stefana Batorego (107 tys. zł), z której wyłudził dotację na założenie Ośrodka. Na obniżenie wyroku miał wpływ fakt, że Gaweł zwrócił część otrzymanej dotacji, którą przeznaczył na prywatne cele.

Nie wiedziałem, że to taki oblech :D




Źródło;
https://wiadomosci.wp.pl/rafal-gawel-skazany-na-dwa-lata-wiezienia-za-oszustwa-6335025181829249a

Pantilion

2019-01-05, 12:00
"Nie wiedziałem, że to taki oblech"..no wcale tego nie widać :amused: Świńska fałszywa morda i jeszcze te ślepia ledwie widać... Knur fałszywy z samej mordy. Nie wiem jak można takim ludziom powierzać cokolwiek, a o kasie to już nie wspomnę. Chyba, że ktoś mu zrobił ŚWIŃSTWO :krejzi:

ag...........th

2019-01-05, 12:02
Dobrze że względnie szybko go udupili, ponaciągałby kilka lat więcej to by się już na ławie oskarżonych nie zmieścił.

dmnunited

2019-01-05, 12:14
No to spotka się Paweł i Gaweł w jednej celi i będzie dupczenie aż miło!

Halman

2019-01-05, 12:15
wszystkie te organizacje jebią na kilometr braniem państwowej (czyli naszej) kasy za nic a przy okazji robi sie tam szwindle i szwindelki

Wiewór

2019-01-05, 12:20
Wystarczy na niego popatrzeć żeby wiedzieć kto to k***a jest a ktoś mu tak po prostu dał pieniądze Ja pie**olę

~Velture

2019-01-05, 12:22
A pomyślcie ile jest różnych stowarzyszeń co tylko hajs wyprowadzają z sakwy państwowej.

Zadi_

2019-01-05, 12:29
To co, news dzisiaj w faktach TVN? A nie, czekaj...