18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rządca chciwych parweniuszy z teatru Trzyrzecze skazany

Tassadar • 2017-07-30, 21:23
Dobre wieści, jak pisze republika "Rafał Gaweł został skazany na karę bezwzględnego więzienia w procesie dotyczącym m.in. oszustw w prowadzonej przez niego działalności gospodarczej i społecznej. Gaweł lansował się w mediach jako osoba działająca z pobudek altruistycznych i w interesie społecznym."

Dla osób nie znających tematu, to w tym miejscu powstał ośrodek monitorowania zachowań ksenofobicznych i rasistowskich dzięki kilku z sadoli miało nieprzyjemności.

Jak się jednak okazuje, Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.



Poniżej linka do artykułu i film z tym typem.

http://telewizjarepublika.pl/4-lata-wiezienia-dla-rafala-gawla-zalozyciela-teatru-trzyrzecze,51946.html


Hege

2019-01-05, 15:40
Widziałem komenatrze pod artykułem na Lemingopedii, jak próbują namierzyć jego ZK, co by dać cynk swojakom, aby czas miał odpowiednio zorganizowany przez chłopaków spod celi.

Isenstadt

2019-01-05, 15:40
Moje jedyne skojarzenie z tym "ośrodkiem" :roll:


Imperator_Jan

2019-01-05, 16:05
Przez tego spasionego typa musiałem się ciągać po sądach parę lat temu. Niech gnije i do końca życia w pierdlu :)

Al...........is

2019-01-31, 21:07
Imperator_Jan napisał/a:

Przez tego spasionego typa musiałem się ciągać po sądach parę lat temu. Niech gnije i do końca życia w pierdlu



Szczerze Ci współczuję kolego. Ja też, przez jemu podobnych miałem kiedyś problemy. Mam nadzieję, że mordę tego pedała dojadą w kryminale.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.