18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rządca chciwych parweniuszy z teatru Trzyrzecze skazany

Tassadar • 2017-07-30, 21:23
Dobre wieści, jak pisze republika "Rafał Gaweł został skazany na karę bezwzględnego więzienia w procesie dotyczącym m.in. oszustw w prowadzonej przez niego działalności gospodarczej i społecznej. Gaweł lansował się w mediach jako osoba działająca z pobudek altruistycznych i w interesie społecznym."

Dla osób nie znających tematu, to w tym miejscu powstał ośrodek monitorowania zachowań ksenofobicznych i rasistowskich dzięki kilku z sadoli miało nieprzyjemności.

Jak się jednak okazuje, Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.



Poniżej linka do artykułu i film z tym typem.

http://telewizjarepublika.pl/4-lata-wiezienia-dla-rafala-gawla-zalozyciela-teatru-trzyrzecze,51946.html


madufo

2019-01-05, 12:41
Typowy lewak, życiowa ofiara nie potrafi poradzić sobie z własnymi problemami (głównie ze sobą) i wyzywa się na innych.
Pluje na takie organizacje "NON PROFIT" wspierające jedynie LGBT i inne organizacje, a jak jakiś śmieć obraża polskie wartości to nagle nie reagują. Jak to czytacie to miejcie świadomość, że gardze wami, napisałbym więcej ale konfidentura pracuje.

freaky

2019-01-05, 13:10
Ja pie**olę ale oblech! Aż przypomniał mi się ten film, gdzie Chińczycy wrzucają świnie do dołu i podpalają.

Tak poza tym, patrzcie jakie stosują podwójne standardy w Polin. Kiedy okazało się, że żyd Jakub Śpiewak, prezes fundacji Kidprotect sprzeniewierzył pieniądze przeznaczone na ochronę dzieci, na podróże i fanty dla swojej dupy, sąd wyznaczył karę w zawiasach i kazał zwrócić to co zapie**olił, czyli kilkaset tysięcy złotych. Swoją drogą to bratanek Pawła Śpiewaka, byłego posła PO i aktualnego dyrektora żydowskiego instytutu historycznego, którego synem jest Jan Śpiewak, walczący z prywatyzacją kamienic należących przed wojną do wiadomo kogo...

kosmerf

2019-01-05, 13:16
Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka. Atakował użytkowników sadistica to w końcu na nim wylądował sam 8-)

TwójMartwyBliźniak

2019-01-05, 13:22
Szkoda że tylko dwa lata . Zobaczy w końcu prawdziwą tolerancję pod celą :>

Elvis84

2019-01-05, 13:26
Wiedzialem k***a, ze to spasiony wieprz co tylko wpie**ala pizze i siedzi przed komputerem, wiedzialem k***a!

SirMajkel

2019-01-05, 13:48
freaky napisał/a:

Ja pie**olę ale oblech! Aż przypomniał mi się ten film, gdzie Chińczycy wrzucają świnie do dołu i podpalają.

Tak poza tym, patrzcie jakie stosują podwójne standardy w Polin. Kiedy okazało się, że żyd Jakub Śpiewak, prezes fundacji Kidprotect sprzeniewierzył pieniądze przeznaczone na ochronę dzieci, na podróże i fanty dla swojej dupy, sąd wyznaczył karę w zawiasach i kazał zwrócić to co zapie**olił, czyli kilkaset tysięcy złotych. Swoją drogą to bratanek Pawła Śpiewaka, byłego posła PO i aktualnego dyrektora żydowskiego instytutu historycznego, którego synem jest Jan Śpiewak, walczący z prywatyzacją kamienic należących przed wojną do wiadomo kogo...



Śpiewak był nawet w moich okolicach przed wyborami, obiecywał że powalczy o możliwość wykupu mieszkań, ale obiecanki cacanki nic więcej nie słyszałem.

8765tj

2019-01-05, 13:57
Małe oczka, długi nosek. Nie trzeba mu zaglądać w gacie, aby rozpoznać nację...

PieronJasnySzlag

2019-01-05, 14:10
Zadi_ napisał/a:

To co, news dzisiaj w faktach TVN? A nie, czekaj...


TVN od kilku dni szczują na tego wazeliniarza adruszkiewicza. Przy okazji zahaczając o problem nacjonalizmu, urodzin hitlera...
Czyli bez zmian :)

freaky napisał/a:

Swoją drogą to bratanek Pawła Śpiewaka, byłego posła PO i aktualnego dyrektora żydowskiego instytutu historycznego, którego synem jest Jan Śpiewak, walczący z prywatyzacją kamienic należących przed wojną do wiadomo kogo...


Generalnie takich koneksji jest dużo więcej. Większość ludzi związanych z TVN to "resortowe dzieci".

marekmiglanc

2019-01-05, 14:13
Mam nadzieję żę go pięknie dojadą.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-01-05, 14:28
Czy to ten sam ośrodek, co miał wydać opinię odnośnie pozwolenia na broń???

Cytat:


Według litery prawa, do wydania pozwolenia na broń do celów sportowych wystarczy być członkiem klubu strzeleckiego, zdać egzamin na patent strzelecki, być niekaranym oraz zdrowym fizycznie i psychicznie. Nie wystarcza to jednak w każdym przypadku.

Policjanci ze Szczecina odroczyli wydanie decyzji o pozwoleniu na posiadanie broni. Każą dołączyć jeszcze opinie z Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych oraz Stowarzyszenia „Nigdy Więcej”.

– W „prawicowym” państwie PiS doszło do tego, że strzelcy sportowi są „opiniowani” przez jawnie skrajnie lewicowe organizacje polityczne nie mające żadnego związku ze strzelectwem sportowym, a do tego mające nawet problemy z ustaleniem kto prowadzi ich własny fanpage na Facebooku – napisali Szturmowcy.



https://www.sadistic.pl/dlaczego-sadol-nigdy-nie-dostanie-pozwolenia-na-bron-vt485647.htm

Adam.Gniezno

2019-01-05, 14:31
Z ryja czysty Paweł

tylko spojrzałem na niego i pomyślałem Paweł

Ronoaro

2019-01-05, 14:39
Za samą buźkę powinien dostać dożywocie. W swoim teatrze grał pewnie rolę odyńca. I to bez charakteryzacji!

kapelan_szturmowy

2019-01-05, 14:47
Trzeba napisać petycję o jego uwolnienie. W końcu to swój. Przesiedział na sadolu więcej niż my razem wszyscy wzięci a na dodatek przeczytał wszystkie komentarze więc prawie jak moderator....


Drożdże! Cukier! De-sty-lacja!

Spidzio199

2019-01-05, 15:11
Trzeba napisać kilka pytań na profilu Ośrodka monitorowania.... ciekawe czy wszystkich nas zdążą zbanować

Cryo

2019-01-05, 15:30
Bo każdy faszysta to kłamca i złodziej