18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rytuały godowe

~Velture • 2017-09-14, 13:23
Merkel i makaron już się cieszą na kolejną dawkę bogatej kultury zalewającą europę.


Wiewór

2017-09-14, 13:42
Odnoszę wrażenie, że nawet rytuały godowe zwierząt są mniej zwierzęce.

100Burned

2017-09-14, 13:58
Zaraz przyjdzie voidinfiniti, wrzuci filmik jak polski sebix uprawia tarło, tańca- r*chańca z jakąś dz**ką i będzie sugerował że u nas to samo, różnicy na linii Polak- asfalt brak.


Zobaczycie że tak będzie.

poligon6

2017-09-14, 14:01
"Zaraz przyjdzie voidinfiniti, wrzuci filmik jak polski sebix uprawia tarło, tańca- r*chańca z jakąś dz**ką i będzie sugerował że u nas to samo, różnicy na linii Polak- asfalt brak."

Musiałby wrzucic filmiki z Broodstoku, ale nawet tam ciężko o takie rzeczy.

100Burned

2017-09-14, 14:07
Mimo wszystko coś wygrzebie, napisze tytuł ,,rytuał godowy" po czym doda ALE SPOKOJNIE, TO NASI TAŃCZĄ.

No k***a beton że tak będzie.

mateusos

2017-09-14, 14:27
Widzicie jak sie bawia studenci medycyny, inzynierowie i magistrowie w Afryce. Nie to co Europa.

poligon6

2017-09-14, 14:30
Chyba znalazłem dziki taniec Polaków



Do tańca przygrywa handlarz zywym towarem :-)

janlew

2017-09-14, 15:25
Velture napisał/a:

Merkel i makaron już się cieszą na kolejną dawkę bogatej kultury zalewającą europę.


Mówi się ...Makrela i Makaron!!! Zresztą poznasz, bo makaron z makrelą powinien się stać obowiązkowym eintopf w każdej unijnej placówce indoktrynacyjnej, od poniedziałku do czwartku. Nawet wygląda jakby się czysty biało rasowy talerz spuścili muzułmanie!!! I jest też akcent Zielonych(pedofili). Ale uwaga!!! Nie podawać w piątek!!! W piątek tylko mięso, by uderzyć w katolików, ale ma być 1. koszerne, 2. halal. 3. ubój rytualny obowiązkowo, byle by lewackie szabes goje nie wiedziały!

TB303

2017-09-14, 15:27
janlew napisał/a:

W piątek tylko mięso, by uderzyć w katolików


No k***a, chłopie! Ja jem mięso w piątki i w post(nawet piję alkohol), by zrobić wam na złość. ch*j w to, że nie jestem chrześcijaninem ani konserwatystą - ot, lubię was wk***iać swoim "buntem" :amused:

józekdeluxe

2017-09-14, 16:12
Up. Dobrze, że powiedziałeś, że nie wierzysz, bo przez chwilę bałem się, że przestanę mieć wyj***ne na twoją dietę i zwyczaje :kawa:

TB303

2017-09-14, 16:25
józekdeluxe napisał/a:

Up. Dobrze, że powiedziałeś, że nie wierzysz, bo przez chwilę bałem się, że przestanę mieć wyj***ne na twoją dietę i zwyczaje :kawa:


Twoja odpowiedź:

Czyli jest nas dwóch.

No i warto, byś sobie uświadomił jedną rzecz: Być chrześcijaninem =/= Wierzyć w boga.
Więc równie dobrze mogę być wierzącym :kawa:

100Burned

2017-09-14, 16:51
TB303 napisał/a:


No k***a, chłopie! Ja jem mięso w piątki i w post(nawet piję alkohol), by zrobić wam na złość. ch*j w to, że nie jestem chrześcijaninem ani konserwatystą - ot, lubię was wk***iać swoim "buntem" :amused:




Arcturus

2017-09-14, 18:12
Oj tam zaraz Rytuały :mrgreen: To zwykłe zachowania godowe :->

Belweder

2017-09-14, 23:50
To te laski, do których sadole trzepią konia bo mają "idealne dupska" ?

Apolityczny

2017-09-15, 00:09
Na filmiku widzimy osobniki żeńskie z gatunku Homo (Pseudohomo) niger uprawiające rytuał godowy mający pobudzić samca alfa o którego dominacji i dobrej jakości genów świadczy umiejętność celnego trafiania siekierą w pieniek zamiast w łeb drugiego osobnika, co u wyżej przedstawionego gatunku nieczęsto się zdarza.