18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ryszard, draniu! Oddaj rower!

TT4 • 2018-09-27, 06:24
Nie ta liga dz**ko...


maniekboy

2018-09-27, 07:31
"Królowa stacji benzynowej", dawno tego filmu nie widzialem :)

Wiewór

2018-09-27, 08:26
@up nigdy nie sądziłem, że będę z tobą się w czymś zgadzał. Mamy identyczne zdanie o rosji i kacapach :amused:

nowynick

2018-09-27, 09:24
:roll:

buzi na zgodę proponuję...


Nie zgadzam się, że śmierć Putina byłaby dobrym rozwiązaniem dla Polski. OK to świr, ale w porównaniu ze Stalinem, Leninem czy kilkoma carami umiarkowany. Ruscy gdyby tam rządził odpowiedni psychol byliby nad Odrą w tydzień. ch*j z kosztami, ch*j z wybijającą ich wojsko polską partyzantką, ch*j z wiecznym buntem i sabotażem upartych Polaków, ch*j z kolejnymi sankcjami. Grunt, że Rasija Wielkaja!

PS Że już nie pomnę, że jakby trafiło na wyjątkowego świrusa to mają 500+
.
.
.
.
.
głowic nuklearnych

Wiewór

2018-09-27, 10:07
nowynick napisał/a:

:roll:

buzi na zgodę proponuję...


Nie zgadzam się, że śmierć Putina byłaby dobrym rozwiązaniem dla Polski. OK to świr, ale w porównaniu ze Stalinem, Leninem czy kilkoma carami umiarkowany. Ruscy gdyby tam rządził odpowiedni psychol byliby nad Odrą w tydzień. ch*j z kosztami, ch*j z wybijającą ich wojsko polską partyzantką, ch*j z wiecznym buntem i sabotażem upartych Polaków, ch*j z kolejnymi sankcjami. Grunt, że Rasija Wielkaja!

PS Że już nie pomnę, że jakby trafiło na wyjątkowego świrusa to mają 500+
.
.
.
.
.
głowic nuklearnych


Włodek to jest totalny popie**olony psychol.
Gdyby go zabrakło, myślę że doszło by do wojny domowej między oligarchami. Każdy chciałby zostać prezydentem. Część utraciła by ochronę Putina i pozostali by się na nich rzucili. Silniejsi mogli by chcieć rozpie**olić słabszych i przejąć ich interesy. Wszystko mogło by się wydarzyć.
Absolutny chaos i rozpie**ol. Żarli by się o władzę jak wściekłe kundle. Taka wewnętrzna wojna o wpływy bardzo by osłabiła ZSRR co wpłynęło by z korzyścią dla całego świata. Zasrani czerwonoarmiści gryźli by się między sobą i nie mieli czasu na wprowadzanie chaosu i rozpie**alanie porządku na świecie. Może by też przetrzebili swoje zapite zdegenerowane hordy.
Z każdym kacapem w ziemi na świecie jest więcej dobra.

nowynick

2018-09-27, 11:31
:roll:

to biorąc pod uwagę, że ma 66 lat to przyjdzie nam żyć w ciekawych czasach ;)

poligon6

2018-09-27, 14:40
Rosja to stan umysłu. Ale swoja droga bardziej cywilizowany niz niektóre regiony zachodniej Europy. Panuja tam niepisane zasady zwane "tradycja". Czyli jak dasz w łapę to jestes bezpieczny, mozesz spać w samochodzie w lesie i nikt cie nie napadnie, teraz powtórzmy taki wyczyn w okolicach Paryża czy Marsylii.

Nie żebym chwalił ten syf, ale jak bardzo Europa sie stoczyła że Rosja pod pewnymi względami ja przeskoczyła.

pepinio71

2018-09-27, 20:33
ale prawko ma a "naszego" to w foteliku wożą :)