18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Rybson, hop!

Halman • 2016-08-19, 11:55


a moje sumatry tylko by żarły...

Lololoney

2016-08-19, 12:19
To jest Bojownik z tego co pamiętam...
Prawdziwa ryba - sk***iel w swojej klasie... 2 samców będzie się tłukło, aż jeden zdechnie, a i samice maja z nimi często przej***ne... Taka kolorowa patola wśród ryb....

W............R.

2016-08-19, 13:06
Bojowniki to najlepsze rybki jakie można mieć.

mateusos

2016-08-19, 14:21
A podobno ryby maja 3. sekundowa pamiec. Chyba ze widzi przeszkode i skacze. ch*j z tym fajnie skacze piwko. Za domowego delfina.

Halman

2016-08-19, 14:33
mateusos napisał/a:

A podobno ryby maja 3. sekundowa pamiec. .



mogę ci powiedzieć z własnych obserwacji że to cwane stworzenia. Karma osiądzie na liściach roślin do której nie mogą się dostać? Cwaniaki odkryły że pływając z dużą szybkością powodują ruch wody który powoduje opadanie karmy... I gdzie się taki związek przyczynowo-skutkowy zmieścił w takich mikro-móżdżkach?, nie mówiąc już o tym że jak zobaczą mnie za szybą (od swojej strony) to już czekanie przy szybie na żarcie i jak psy machają ogonami :) Myślę że nasze wyobrażenia o tych stworzeniach można zweryfikować.

BenderRodriguez

2016-08-19, 15:15
kolega od rybki jest tak samotny, że nawet rybkę nauczył sztuczek :D

gojlad

2016-08-19, 17:27
@Lololoney ty jesteś zj***ny, że hej... jak zamkniesz dwa j***ne pitbulle w klatce 3 x 3 metry to tez się będą tak długo napie**alać, aż jeden zdechnie... Jakby samiec miał gdzie uciec, ten który jest na straconej pozycji to by k***a tak nie było...

A co do filmiku.. ja k***a pie**olę... Nie dość, że kula to jeszcze wody 5 mililitrów...

mlecz1323

2016-08-19, 17:50
bojowniki mi welonke j***ły tak że aż srała za sobą nitki dlugie na pare centymetrów. j***nce mi nawet kapturka zjadly, tylko glonojada zostawily.

Lololoney

2016-08-19, 17:53
gojlad napisał/a:

@Lololoney ty jesteś zj***ny, że hej...


Ja? To przeczytaj jeszcze raz mój komentarz, a jeśli nadal nie będziesz rozumiał, to k***a czytaj tak długo aż zrozumiesz.

Howie

2016-08-19, 19:25
k***a, ja się cieszyłem jak nauczyłem kota skakać przez moją rękę o.O