18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rybka

wku11 • 2016-09-26, 15:43
Z nieba spadła na Polską ziemię złota rybka. Tak się złożyło że wylądowała na małej ulicy, gdzie mieszkali obok siebie Polak, Niemiec i Francuz. Wszyscy wybiegli z domów żeby jej pomóc:
-Wrzućcie mnie do jeziora, to spełnię wasze 3 życzenia! -powiedziała rybka.
No i wszyscy udali się nad pobliskie jezioro, i tam rybka zaczęła spełniać życzenia:
-Ja to bym chciał taką wielką winnicę, z winogron której robiłbym najlepsze wino na świecie! Ludzie piliby mój wyrób, a ja byłbym szczęśliwy i bogaty!
I srut, obok pojawiła się winnica, a Francuz w łapie miał akt własności.
-To ja chciałbym wielką fabrykę samochodów! Robiłbym najlepsze auta, ludzie by nimi jeździli a ja byłbym szczęśliwy i bogaty!
Znów srut i po drugiej stronie jeziora pojawiła się wielka fabryka, od razu był już burmistrz który wychwalał ile to w niej będzie miejsc pracy, i jak poprawi się sytuacja okolicznych mieszkańców.
-Ostatnie życzenie! Polak, czego chcesz?
No i nasz rodak tak się rozgląda- z jednej strony piękna winnica i szczęśliwy Francuz doglądający owoców, z drugiej olbrzymia fabryka z Niemcem i burmistrzem który podawali sobie dłonie.
Po chwili cały czerwony powiedział:
-Chciałbym, żeby to wszystko strzelił jasny ch*j!

:idzwch*j:

nowynick

2016-09-26, 15:45
I srut, pół Afryki pakuje się na pontony...

kocyk8000

2016-09-26, 16:05
Wiekszosc Polakow mialaby podobne zyczenie, bo jak sasiad moze miec lepiej od nich

Hose88

2016-09-26, 17:12
Ja bym sobie zażyczył aby za każdym moim wyjęciem "setki" pojawiała się nowa i wtedy życie staje się łatwiejsze ;)

mygyry

2016-09-26, 18:16
@up Chodzi ci o gorzelnie? :amused:

bleblebator1

2016-09-26, 18:55
Pies ogrodnika, jak moja żona.
Sama nie zawsze może, a nie pozwoli ze swoją koleżanką :mrgreen:

Essent

2016-09-26, 18:57
A ja bym sobie życzył rybkę z dwoma życzeniami.Szach mat łosie.

KillerLaugh

2016-09-26, 20:22
orisuniek napisał/a:

A ja bym sobie życzył rybkę z dwoma życzeniami.Szach mat łosie.


Czyli mając trzy życzenia, pierwszym byłoby to, że chcesz mieć dwa życzenia? To nawet ma sens :krejzi:

@down. Ale tu wychodzi na to, że druga rybka miałaby jakieś życzenia, więc zabrałaby mu te dwa pozostałe u pierwszej :krejzi:

olik110

2016-09-26, 20:40
@up Trzy życzenia minus jedno życzenie o rybce z dwoma życzeniami = dwie rybki z dwoma życzeniami = cztery życzenia. To nawet ma sens :krejzi:

regol

2016-09-26, 20:52
Po chwili cały czerwony powiedział:
-Chciałbym aby w Polsce był rynek zbytu dla wyrobów francuskich i niemieckich, chcę też aby rodowici polacy jeździli do niemieckich fabryk pracować jak niewolnicy bo u siebie w kraju nie będzie pracy.

Puff i tak się stało...

"polak" nie był Polakiem tylko żydem i zgrabnie schował pieniądze do kieszeni które dostał od niemca i francuza.

ho...........zo

2016-09-26, 20:58
Typowe polactwo

BrunerOvned

2016-09-26, 21:06
Klasyk najlepszym komentarzem...

Profx5015

2016-09-26, 21:14
Do piachu z tym

RmX

2016-09-26, 21:20
Polak na końcu powinien powiedzieć -Chciałbym zostać szefem tej winnicy i fabryki