18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Rybak

Mercury001 • 2014-11-08, 21:42
Zadumany siedząc przed dogasającym kominkiem rozmyślałem o starych czasach, kiedy byłem rybakiem, kiedy całe moje oszczędności zainwestowałem w kuter rybacki, z którym przeżyłem nie jeden sztorm i awarie, wspaniałe chwile oraz te pełne grozy. Wysączyłem ostatni łyk herbaty z ulubionego kubka, przebrałem się i poszedłem spać. Zmęczony dniem szybko zapadłem w sen. Znowu byłem na swojej łajbie, przedzierając się przez grzbiety fal i mielizny, całe moje serce aż wirowało z radości, czułem jak rozpiera mnie energia, słyszałem znajomy dźwięk wyciągarki, trzaski drewnianej kabiny, szum na radiu, i to wszystko z zapaloną i nabitą po same brzegi starą wysłużoną fajką. Poczułem znowu znajomy słony smak wody morskiej delikatnie bryzgającej moją twarz a w powietrzu majestatycznie rozchodzący się silny zapach świeżo złowionych ryb... BIP, BIP, BIP obudziłem się, budzik wskazywał 6.00 rano, ale jedno nie dawało mi spokoju, czułem słony smak w ustach, mój policzek był dziwnie wilgotny i ten jedyny w swoim rodzaju zapach śledzia.. pomyślałem, że przecież to nie możliwe, przecież już się obudziłem...z nutą zaciekawienia przekręciłem się na drugi bok, a tam... goła dupa mojej starej wypięta wprost na moje czoło :D

PA...........SM

2014-11-08, 21:58
Śpij z takimi dziewczynami max. do 10 lat wtedy nie będziesz czuł zapachu śledzia :)

Michael_Myers

2014-11-08, 22:33
Rybka lubi pływać - trzeba było ją wyj***ć za "burte" :D

Bartek1991

2014-11-08, 23:22
Po wstępnie myślałem, że autorem jest BongMan

BongMan

2014-11-08, 23:41
PANxxxBDSM napisał/a:

Śpij z takimi dziewczynami max. do 10 lat wtedy nie będziesz czuł zapachu śledzia :)


Proszę księdza, choć odrobinę pokory!

mazin

2014-11-09, 09:01
Masz aspiracje i duży zasób słownictwa, dlaczego piszesz "nie jeden"?

fr...........93

2014-11-09, 10:11
Od strony dupy raczej miałbyś wspomnienia kakaowe xD

Mercury001

2014-11-09, 10:34
mazin napisał/a:

Masz aspiracje i duży zasób słownictwa, dlaczego piszesz "nie jeden"?



Dziękuję. Masz oczywiście rację, w tym wypadku (kiedy mam na myśli "wiele") powinno być "niejeden". Niestety nie mogę już edytować tego posta.

fumfel

2014-11-09, 14:40
kiedy przeczytałem kuter to pomyślałem że to o naszym wieszczu sadolowym BongManie :)

Kluposz

2014-11-09, 15:56
@up ja musiałem spojrzeć na nick autora, bo byłem pewny że to Boguś

Co...........an

2014-11-09, 16:05
Może niech sie twoja stara zacznie myć.

QKLUX

2014-11-09, 16:50
To jest Sadistic, my tu wszystko rozumiemy.
To że się budzisz z twarzą w dupie Twojej starej też rozumiemy.
Ty sie lepiej wytłumacz z tej starej. Wysłużonej fajki...

Zgaduję: stary spał po drugiej stronie łóżka?