18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rybak: "Namawiam Was do walki z systemem"

vonreinert • 2015-08-26, 11:10


"Siedemnaście lat byłem na przymusowej emigracji za chlebem. Myślałem, że wrócę do wolnej, wspaniałej ojczyzny, a okazało się, że znów muszę o nią walczyć. (...) Nie możemy sobie jednak na to pozwolić, by ciągle trwać, by być parobkami we własnej ojczyźnie".

Ar1xxxx

2015-08-26, 11:13
mowcie co chcecie, ale teraz pojde i zaglosuje na Stonoge, bo k***a kto jest bardziej dla ludzi jak nie on??

~Bambi~

2015-08-26, 11:19
Ar1xxxx napisał/a:

mowcie co chcecie, ale teraz pojde i zaglosuje na Stonoge, bo k***a kto jest bardziej dla ludzi jak nie on??



Chyba sobie kpisz. Ten sam oszust, złodziej i cham jak cała reszta. Co ty myślisz, że masz jakikolwiek wpływ na obecną gospodarkę, politykę i cały system? Ogólnie gówno masz. To co rozgrywa się na górze jest od dawna poza naszym zasięgiem, a sposoby manipulowania społeczeństwem przez rządzących są trzeba przyznać genialne. Pan Stonoga jest kolejnym pieniaczem medialnym, który robi dużo szumu wokół siebie, udając wojownika z system, natomiast sam do niego należy i czerpie z tego korzyści. Czy to kkaczor czy po czy korwin czy stonoga albo kukiz. To jest jedna i ta sama zgraja rządząca bądź przez rządzących wynajęta.

lesiot

2015-08-26, 13:00
Stonoga anytsystemowy? Od początku istnienia Samoobrony, związany z władzą i polityką... cwaniaczek i kombinatorek co to właśnie na "systemie" i kombinacjach podatkowych dorobił się najwięcej.