18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rutynowa kontrola

TT4 • 2017-06-01, 10:17
Taki ch*j... :krejzi:


pakicito

2017-06-01, 10:35
macha się lizakiem a nie świeci po oczach

doopa

2017-06-01, 10:36
a kolegę zostawił, nawet nie sprawdził czy nic mu nie jest

bimaczow

2017-06-01, 10:43
ch*j z kolegą ... Normę mandatów trzeba wyrobić

~Conscribo

2017-06-01, 10:50
bimaczow napisał/a:

ch*j z kolegą ... Normę mandatów trzeba wyrobić



Oczywiście, bo dialog typu:

- Wańka, żyjesz?
- Nic mi nie jest goń sk***ysyna!
- To zapie**alam!

W życiu nie mogło być :roll:

Wiewór

2017-06-01, 10:53
A ty byś sprawdzał co jest z kumplem jak masz szansę na pościg na gwizdkach i strzelaninę? :amused:
Taką szansę ma się raz w życiu.

~Velture

2017-06-01, 12:47
Nic nie chcę mówić ale jakby mi ktoś w nocy wyskoczył z latarką i blokował drogę to też bym się nie zatrzymał. No może bym gościa nie potrącił ale bym ni ch*ja się nie zatrzymywał.

Policja (przynajmniej u nas) ma lizaki a w nocy te miecze świetlne rodem z lotniska a tu nagle wyskakuje ktoś w ubraniu policjanta z latarką.

Policeman

2017-06-01, 16:14
dwa razy go przejechał!

cielakhsb

2017-06-01, 19:46
Policeman napisał/a:

dwa razy go przejechał!



potrącił,nie przejechał .

nano50

2017-06-01, 22:13
Velture napisał/a:

Nic nie chcę mówić ale jakby mi ktoś w nocy wyskoczył z latarką i blokował drogę to też bym się nie zatrzymał. No może bym gościa nie potrącił ale bym ni ch*ja się nie zatrzymywał.

Policja (przynajmniej u nas) ma lizaki a w nocy te miecze świetlne rodem z lotniska a tu nagle wyskakuje ktoś w ubraniu policjanta z latarką.



velture. W Stanach każdy policjant ma taką wyj***ną latarkę. Jak podchodzą do samochodu przy kontroli to często ją mają w ręku. Dobra, żeby dojrzeć coś w aucie, przyświecić na dokumenty i je odczytać, lub żeby komuś pie**olnąć(Serio, Podobno tym bardziej boli jak pałką. Nic dziwnego jak obudowa jest metalowa :shock: ).
Tu ewidentnie gościa kontrolują do czasu gdy gość wypadł jak poj***ny z za zakrętu. Nie miał nic innego pod ręką to tym go zatrzymywał. U nas to mało spotykane, ale w USA raczej każdy by się zatrzymał :-P ;-)

bimaczow

2017-06-02, 21:20
Conscribo napisał/a:



Oczywiście, bo dialog typu:

- Wańka, żyjesz?
- Nic mi nie jest goń sk***ysyna!
- To zapie**alam!

W życiu nie mogło być :roll:


Tak tak .. Napewno tak było :-)