18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ruskie w BMW

Catar • 2017-12-08, 14:58
Marka i kraj nieprzypadkowy



YT:
spoiler

Kosmodysk

2017-12-08, 15:43
Piękna karma, miód na moje oczy :-D

banerr

2017-12-08, 18:09
I wj***ł się w drugiego Sebixa w BMW. Szkoda że nie ma filmu z "rozmowy" po stłuczce.

Avalanger

2017-12-08, 20:13
Dobra, E60 zburaczyło, a X5 czy tam X6 jechało na awaryjnych. Tyle wiemy na dzień dobry.

ALE.

Po jaką k***ę było te zachowanie 0:23-0:27 ze strony kretyna, który to nagrywał, ja się pytam?
Serio kamera włączyła mu nieśmiertelność? Aż tak ku*as chciał udupić tą E60?

Normalny kierowca po kadrze z 0:21 depnąłby na hamulec, przepuściłby i miał to w dupie, tak naprawdę.
Ale nie, rusek to jest rusek i on k***a musi udowodnić swoją zajebistość.
Szeryf się znalazł, a gdyby trafił na prawdziwego kozaka, to pierwszy by sp***alał.

Poj***ny kraj. Serio.

~Velture

2017-12-08, 20:53
Cytat:

Po jaką k***ę było te zachowanie 0:23-0:27 ze strony kretyna, który to nagrywał, ja się pytam?


Na filmie widzimy dwóch samców walczących o dominację w stadzie i walkę o terytorium.
Samiec w celu pokazania drugiemu swojego statusu i pozycji społecznej wyjmuje swojego penisa i pokazuje go rywalowi w celu porównania.
Jeśli drugi samiec ma większego to zostaje nowym samcem alfa.
Właśnie zobaczyliśmy, że nagrywający udowodnił swoją wyższość i jego penis jest większy od penisa agresora.

-Czytała Krystyna Czubówna.

ziu

2017-12-08, 21:12
@Avalanger
Jak Ci ktoś Ci robi wjazd na chatę i chce posunąć Kobitkę to też przepuszczasz? :krejzi:

Avalanger

2017-12-09, 11:45
@ziu - Zajezdżanie a wpuszczanie to dwie różne bajki, Kolego. ;-)

Nie, nie wpuściłbym, ale na drodze wolę czasami odpuścić, zamiast wykłócać się z debilami o odszkodowanie.
Nie mam kamerki jak autor filmiku, może to dodaje +150 do brawury. Nie wiem :D

HackerAGD

2017-12-09, 14:14
Avalanger napisał/a:

Dobra, E60 zburaczyło, a X5 czy tam X6 jechało na awaryjnych. Tyle wiemy na dzień dobry.

ALE.

Po jaką k***ę było te zachowanie 0:23-0:27 ze strony kretyna, który to nagrywał, ja się pytam?
Serio kamera włączyła mu nieśmiertelność? Aż tak ku*as chciał udupić tą E60?

Normalny kierowca po kadrze z 0:21 depnąłby na hamulec, przepuściłby i miał to w dupie, tak naprawdę.
Ale nie, rusek to jest rusek i on k***a musi udowodnić swoją zajebistość.
Szeryf się znalazł, a gdyby trafił na prawdziwego kozaka, to pierwszy by sp***alał.

Poj***ny kraj. Serio.



Co ty człowieku pie**olisz? Gościu w tym j***nym Wartburgu (dla tych co nie znają historii motoryzacji BMW to Wartburg) po pierwsze wyprzedza nagrywającego z prawej strony, po drugie nawet nie używa kierunkowskazów, po trzecie ma pretensje że mu nie ustąpił miejsca mimo że nie miał jakichkolwiek praw do takich roszczeń. Reasumując. ch*j mu w kakaowe oko za takie zachowanie, szkoda tylko tej X6.

Z filmiku można wywnioskować że nagrywający kierował się zasadą ograniczonego zaufania co do kierowcy X6, chciał go wpuścić i zostawił sporą lukę aby X6 mogła spokojnie włączyć się do ruchu, za to p*zdzielcowi z szpachlowanej sebixowej BMW serii 5, ten plan się nie spodobał i tym samym seba chciał pokazać swoje niezadowolenie nagrywającemu wyprzedzając go z prawej.