18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruski sobie zjeżdża...

Jesse.Pinkman • 2021-10-26, 20:28
...z autostrady i dostaje strzała w dupsko za bycie kretynem.

Mzimu

2021-10-26, 21:19
Nie wiem kto jest kretynem, bo samochód z kamerką wyprzedzał z prawej tę Ładę.

35i

2021-10-26, 21:24
Shit happens.

Puczysta

2021-10-26, 21:29
Głupia p*zda, że pewnie gapiła się w wyświetlacz, ale ku*asowi co zatańczył bredgensa autem bardzo dobrze, bo ze skrajnego na rozwidleniu się nie skręca.

przemo3251

2021-10-26, 23:07
Mzimu napisał/a:

Nie wiem kto jest kretynem, bo samochód z kamerką wyprzedzał z prawej tę Ładę.



na takich drogach można z prawej chociaż nie znam konkretnie rosyjskich przepisów. W EU można

cz...........ek

2021-10-26, 23:37
przemo3251 napisał/a:

na takich drogach można z prawej chociaż nie znam konkretnie rosyjskich przepisów. W EU można


W zabudowanym można, jak wyprzedzasz na ekspresówce z prawej to powodzenia...

Inna sprawa, że wg mnie to nie można tu mówić o wyprzedzaniu, po prostu typas zjechał sobie na prawy pas - ja sie zgadzam, ze mial prawo

Mzimu

2021-10-27, 09:25
przemo3251 napisał/a:

na takich drogach można z prawej chociaż nie znam konkretnie rosyjskich przepisów. W EU można



prawko w chrupkach znalazłeś?

miał pełne prawo zjechać na prawy pas, sygnalizował to wystarczająco długo. A ten co pie**olnął to chyba spał, było w ch*j czasu aby zdjąć nogę z gazu.

KFCnigget

2021-10-27, 11:54
Mzimu napisał/a:

prawko w chrupkach znalazłeś?
miał pełne prawo zjechać na prawy pas, sygnalizował to wystarczająco długo. A ten co pie**olnął to chyba spał, było w ch*j czasu aby



a jakie przepisy znasz odnośnie jazdy lewym pasem? chyba nie można gdy prawy jest wolny i się nim wleczesz :kawa:

bo chyba mi nie powiesz że ktoś się może wj***ć na lewy pas i hamować oba pasy w ten sposób :kawa:

BambiPMT

2021-10-27, 12:59
przemo3251 napisał/a:

na takich drogach można z prawej chociaż nie znam konkretnie rosyjskich przepisów. W EU można



Prawym pasem możesz wyprzedzać tylko w mieście.

Odpowiedz prosta, dwie p*zdy się spotkały. Jedna jedzie 80lewym pasem i z niego w prawo zjeżdża. A druga wyprzedza prawym i zamiast hamować to k***a trąbi.

na...........pl

2021-10-27, 13:06
k***a, gdzie wyście prawko zdawali :D Można wyprzedzać prawym pasem, bando kretynów:

Cytat:


10.
Dopuszcza się wyprzedzanie z prawej strony na odcinku drogi z wyznaczonymi pasami ruchu, przy zachowaniu warunków określonych w ust. 1 i 7:
1)
na jezdni jednokierunkowej;



Czyli na każdej standardowej dwupasmówce z pasem zieleni możesz wyprzedzać z prawej.

beeveer

2021-10-27, 16:00
co do kłótni apropos wyprzedzania poza terenem zabudwanym
Teoretycznie na autstradach i ekspresówkach (minimum 2 pasy w jedną stronę) w polsce można wyprzedzać.
ale policja lubi się do tego przypie**alać, bo mimo że jest linia przerywana zasady są takie jak zawsze - nie przed zakrętem, nie przed wzniesieniem, wiaduktem, skrzyżowaniem (czyli zjazdem) mostem itd... wielu właśnie na to daje złapać.
W DE zasady są chyba jeszcze bardziej pogmatawne.

Black Pitt

2021-10-27, 20:18
Mzimu napisał/a:

miał pełne prawo zjechać na prawy pas, sygnalizował to wystarczająco długo.



Kolejny p*zdeusz, który myśli że włączony kierunkowskaz daje mu prawo do zmiany pas ruchu :sispalm:
Mam nadzieję że jedyne co prowadzisz to trókołowy rower dla retardów

na...........pl

2021-10-27, 21:10
beeveer napisał/a:

co do kłótni apropos wyprzedzania poza terenem zabudwanym
Teoretycznie na autstradach i ekspresówkach (minimum 2 pasy w jedną stronę) w polsce można wyprzedzać.
ale policja lubi się do tego przypie**alać, bo mimo że jest linia przerywana zasady są takie jak zawsze - nie przed zakrętem, nie przed wzniesieniem, wiaduktem



pie**olENIE, masz w PoRD wyraźnie:
Cytat:

7.
Zabrania się wyprzedzania pojazdu silnikowego jadącego po jezdni:
1)
przy dojeżdżaniu do wierzchołka wzniesienia;
2)
na zakręcie oznaczonym znakami ostrzegawczymi;
3)
na skrzyżowaniu, z wyjątkiem skrzyżowania o ruchu okrężnym lub na którym ruch jest kierowany.
8.
Dopuszcza się wyprzedzanie w miejscach, o których mowa w ust. 7 pkt 1 i 2, na jezdni:
1)
jednokierunkowej;


A skrzyżowań na drogach ekspresowych i autostradach nie ma. O wiadukcie nie ma słowa. coś ci się popie**oliło.

Zamiast się wypowiadać wzięlibyście się dokształcili, to nie jest trudne nawet dla absolwentów klas 1-3 i WSRH.

TomRar

2021-10-28, 20:46
Ja jebie nie można wyprzedzać z prawej... co za k***a debile i to to jeździ po naszych drogach. Byście sie lepiej zajęli studiowaniem kodeksu drogowego, póki jeszcze wam prawka nie zabrali, a nie na sadolu...