18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ruski piesek uszkodził radiowóz.

crossdressphyxia • 2021-07-10, 14:30
I dostał karę. W sumie, to Rosja w pigułce. Polecam całe, ale można tak od 1.10.


Strielok1

2021-07-10, 14:35
Prawidłowo, teraz to samo powinno spotkać właściciela.

inzGamon

2021-07-10, 14:51
I bardzo, k***a, dobrze!

RobsoN

2021-07-10, 14:52
Strielok1 napisał/a:

Prawidłowo, teraz to samo powinno spotkać właściciela.



Właściciel już leży, nieuważnie oglądasz materiał... ruskie ścierwo i tyle w temacie.

Lobo24

2021-07-10, 14:58
To pociski też aportują?

Syn_Milionera

2021-07-10, 15:04
Ten materiał to dowód na istnienie wszechświatów równoległych, w tym przypadku jest to wszechświat w którym od razu odjebuje się tego typu psy i ich właścicieli.

radek225

2021-07-10, 15:08
Strielok1 napisał/a:

Prawidłowo, teraz to samo powinno spotkać właściciela.



Właściciel na 90% napie**olony w trzy dupy, w końcu Rassija. Tam nikt nie jest trzeźwy. Ruskich rozpijali już carowie, za to Stalin poleciał z tym na maksa. Napie**olonym motłochem łatwiej manipulować i naj***ny motłoch w cudownych czasach komunizmu nie widział różnic między zgniłym zachodem, a komunistycznym rajem. Poza tym zarzyganemu, leżącemu pod stołem kacapowi nie chce się wzniecić rewolucji, a gdy jest na kacu to tym bardziej, więc przepycha klina klinem, by zagłuszyć ból głowy i tak w kółko. A na pchlarza to policja i wszelkie służby powinny mieć wiatrówki które strzelałyby strzałkami ze środkiem usypiającym. Nie przepadam za psami, ale ten konkretny pies należy do tego Waniuszy leżącego na ziemi. Pies głupi nie jest i wie, że bagietowóz przyjechał po Wańkę i ten po prostu broni swego pana. Tak naprawdę to jest prawidłowa reakcja pchlarza i od tego on tak naprawdę jest. Ma chronić właściciela oraz jego obejścia. A jak widać na załączonym filmie dwóch facetów w samochodzie nie jest sobie w stanie z psem poradzić do momentu, jak ktoś nie oddał w jego kierunku strzału. I to jest PIES, a nie te szczekające szczury.

Strielok1

2021-07-10, 15:54
Nie wiem czy to właściciel czy ofiara, mało tu było filmików z Rosji jak psy biegają i atakują ludzi? Kulka dla psa jak najbardziej właściwa, jest agresywny. Kulka dla właściciela że dopuścił do takiej sytuacji. Zgodzę się że pies zaczyna się od jakichś 25-30 kg, tylko jaki potulny by nie był to między ludźmi ma być w kagańcu i na smyczy, to samo tyczy się szczurów smyczowych, pies luzem lub bez kagańca? Właściciel kilka razy palą przez plecy i 500 zł płatne na miejscu, nie stać to miesiąc aresztu plus komornik

35i

2021-07-10, 16:29
Strielok1 napisał/a:

Nie wiem czy to właściciel czy ofiara, mało tu było filmików z Rosji jak psy biegają i atakują ludzi? Kulka dla psa jak najbardziej właściwa, jest agresywny. Kulka dla właściciela że dopuścił do takiej sytuacji. Zgodzę się że pies zaczyna się od jakichś 25-30 kg, tylko jaki potulny by nie był to między ludźmi ma być w kagańcu i na smyczy, to samo tyczy się szczurów smyczowych, pies luzem lub bez kagańca? Właściciel kilka razy palą przez plecy i 500 zł płatne na miejscu, nie stać to miesiąc aresztu plus komornik



Ja bym jeszcze dołożył zakaz trzymania tych małych świniopsów (spasiony niby ratlerek z wystającymi dolnymi kłami) przez stare baby. Nie mają siły stać w autobusie, to na pewno nie mają też siły żeby sprzątnąć gówno swojego pupilka z trawnika.

jazeck

2021-07-10, 16:39
Na widok takiego psa od razu powinna być kulka w łeb właścicielowi tutaj leżącemu i psu. To jakbyś sobie mudżyna wychodował i dał mu odrobinę swobody...

Andre1945

2021-07-10, 16:40
A jak ślicznie łapkami pchlarz zamachał na koniec. Piwko dla towarzyszy. :D

janlew

2021-07-10, 16:40
"O jej, o jojoj" ja pie**ole jakie baby są durne

vodka81

2021-07-10, 16:42
k***y ruskie j***ne