18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ruski piesek uszkodził radiowóz.

crossdressphyxia • 2021-07-10, 14:30
I dostał karę. W sumie, to Rosja w pigułce. Polecam całe, ale można tak od 1.10.


Radson

2021-07-10, 16:47
No i pięknie, no i cześć. I tak za długo się z nim cackali.

kaladziej

2021-07-10, 16:52
Miód na me serce to widok takiego kundla jak zdycha w agonii.

silwerbalk

2021-07-10, 16:58
radek225 napisał/a:

Właściciel na 90% napie**olony w trzy dupy, w końcu Rassija. Tam nikt nie jest trzeźwy. Ruskich rozpijali już carowie, za to Stalin poleciał z tym na maksa. Napie**olonym motłochem łatwiej manipulować i naj***ny motłoch w cudownych czasach komunizmu nie widział różnic między zgniłym zachodem, a komunistycznym rajem. Poza tym zarzyganemu, leżącemu pod stołem kacapowi nie chce się wzniecić rewolucji, a gdy jest na kacu to tym bardziej, więc przepycha klina klinem, by zagłuszyć ból głowy i tak w kółko. A na pchlarza to policja i wszelkie służby powinny mieć wiatrówki które strzelałyby strzałkami ze środkiem usypiającym. Nie przepadam za psami, ale ten konkretny pies należy do tego Waniuszy leżącego na ziemi. Pies głupi nie jest i wie, że bagietowóz przyjechał po Wańkę i ten po prostu broni swego pana. Tak naprawdę to jest prawidłowa reakcja pchlarza i od tego on tak naprawdę jest. Ma chronić właściciela oraz jego obejścia. A jak widać na załączonym filmie dwóch facetów w samochodzie nie jest sobie w stanie z psem poradzić do momentu, jak ktoś nie oddał w jego kierunku strzału. I to jest PIES, a nie te szczekające szczury.



Powiedz prawdę jesteś Sebą który ma taką świnie z mocnym upośledzeniem płata czołowego ( bo psem tego nie nazwę ) sorry ale jak masz take bydle bo jesteś bad boy i udajesz gangsta to k***a zamiast skuna to zainwestuj k***a w kaganiec jak z nim wychodzisz j***ny leszczu. Masz psa za 3k a nie stać cię na kaganiec za 100 zł
:roll:

radek225

2021-07-10, 17:18
silwerbalk napisał/a:

Powiedz prawdę jesteś Sebą który ma taką świnie z mocnym upośledzeniem płata czołowego ( bo psem tego nie nazwę ) sorry ale jak masz take bydle bo jesteś bad boy i udajesz gangsta to k***a zamiast skuna to zainwestuj k***a w kaganiec jak z nim wychodzisz j***ny leszczu. Masz psa za 3k a nie stać cię na kaganiec za 100 zł



Nie mam psa, napisałem nawet, że nie specjalnie za nimi przepadam. Napisałem tylko, że reakcja kundla jest prawidłowa. Chcą zawinąć właściciela na dołek / wytrzeźwiałkę, pies go broni. Gdzie ty się doszukujesz w mojej wypowiedzi tego, że jestem dresem z psem za 3k papieru i nie nosi on kagańca? Mam kota, zwykłego dachowca. Jest za mały, by kaganiec nosił. To nie lew, ani tygrys. Z resztą bardzo dobrze, że kagańca nosić nie musi. Śpi na poddaszu, poluje na myszy.

Pereze87

2021-07-10, 22:52
Strielok1 napisał/a:

jakichś



pie**ol sie j***ny faszysto

:-)



:-D

zajajco

2021-07-11, 11:47
I to się nazywa porządna tresura. Tępy kundel będzie miał nauczkę do końca życia.

Strielok1

2021-07-11, 11:50
zajajco napisał/a:

I to się nazywa porządna tresura. Tępy kundel będzie miał nauczkę do końca życia.



Czyli nie za długo

:mrgreen:

Pereze87 napisał/a:

pie**ol sie j***ny faszysto



Polska język trudna język ale trzeba się starać

;-)

oskiboski7890

2021-07-11, 12:57
Strielok1 napisał/a:

Prawidłowo, teraz to samo powinno spotkać właściciela.



Zgadzam się w 100%. Pchlaż tak chojrakował a jak dostał pestkę to się odechciało

Strielok1 napisał/a:

Prawidłowo, teraz to samo powinno spotkać właściciela.



Tak jak mówisz (piszesz)

Bejker

2021-07-11, 20:02
Strielok1 napisał/a:

Prawidłowo, teraz to samo powinno spotkać właściciela.



właściciel już wcześniej leżał z tego co widzę

KACPEROWY

2021-07-16, 11:33
Strielok1 napisał/a:

Prawidłowo, teraz to samo powinno spotkać właściciela.



Nie znasz sytuacji, ale i tak komentujesz jak dureń. Właściciel psa stracił przytomność a pies próbował go bronić.

Strielok1

2021-07-16, 23:23
KACPEROWY napisał/a:

Nie znasz sytuacji, ale i tak komentujesz jak dureń. Właściciel psa stracił przytomność a pies próbował go bronić.



Za to ty byłeś na miejscu i wszystko widziałeś, idź być śmiesznym gdzie indziej