18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruski fryzjer.

crossdressphyxia • 2021-07-11, 17:26
Nie wiem o co chodzi, dlaczego tak i nic nie wiem, ale wrzucam, ktoś znający rosyjski niech przetłumaczy.


xv89

2021-07-12, 14:35
35i napisał/a:

Jeżeli to prawda, to jestem trochę zdezorientowany. Niby szacun za akcję się należy, ale jednak to ukry.



Proponuję, abyś wziął dobry rozbieg i przywalił tym pustym deklem w jakąś solidną, twardą ścianę. Mądrzejszy po tym nie będziesz, ale przynajmniej śmiesznie to będzie wyglądało.

Jej sprawa z kim się zadaje, zawistny, nieudaczny polaczku. Taki ch*jowy, nędzny, nudny żywot biednego piwnicznego robala wiedziesz, że musisz żyć cudzym życiem zaglądając innym w portfele i do łóżka?

Namex

2021-07-12, 16:23
35i napisał/a:

Jeżeli to prawda, to jestem trochę zdezorientowany. Niby szacun za akcję się należy, ale jednak to ukry.



Dzis taki ukrainiec ma wiecej jaj niz nie jeden polak. Fakt oparty na ilosc zaszczepionych. Porownajcie polske do ukrainy.
https://ourworldindata.org/grapher/cumulative-covid-vaccinations?tab=map&stackMode=absolute&region=World

Jak tepe polaczki co wziely te trutki beda juz zdychac, ukraince i bialoruskie sobie przyjada i kupia mieszkania za pol ceny. Bo kto im zabroni ? Jak w Polsce bedzie moze 4-5 milionow polakow ?

trytodie

2021-07-12, 20:48
Namex napisał/a:


Jak tepe polaczki co wziely te trutki beda juz zdychac, ukraince i bialoruskie sobie przyjada i kupia mieszkania za pol ceny. Bo kto im zabroni ? Jak w Polsce bedzie moze 4-5 milionow polakow ?



Jak można być tak głupim?

:shock:

mikimeow

2021-07-12, 21:50
Porachunki narkotykowe.
Dostają towar i znikają. Osoby, które dały im towar, znajdują i w zależności od ilości straconej kasy znęcają się i odpie**alają tarło.

impah

2021-07-12, 23:23
dobra akcja

35i

2021-07-13, 05:59
xv89 napisał/a:

Proponuję, abyś wziął dobry rozbieg i przywalił tym pustym deklem w jakąś solidną, twardą ścianę. Mądrzejszy po tym nie będziesz, ale przynajmniej śmiesznie to będzie wyglądało.
Jej sprawa z kim się zadaje, zawistny, nieudaczny polaczku. Taki ch*jowy, nędzny, nudny żywot biednego piwnicznego robala wiedziesz, że musisz żyć cudzym życiem zaglądając innym w portfele i do łóżka?



Ja pie**olę. Miłośnik BLMUKR. Jestem heteroseksualnym rasistą i jestem z tego dumny. pie**olisz jak unijno pedalski pomiot ze zlasowanym zachodnią propagandą mózgiem.
Przeczytałem trochę twoich wcześniejszych komentarzy i odnoszę wrażenie, że albo jesteś trolem albo typowym wychowanym bezstresowo gówniarzem, przekonanym o swojej nieomylności. Czyli, dla mnie nikim.

Apol.

2021-07-14, 19:21
Jestem z Ukrainy. Nic nie mówili o murzynie, tylko o MĘŻOWI Pytali gdzie jest.

mentosnsc

2021-07-15, 03:34
Kolaborowala z niemcami

zielonydarian

2021-12-29, 17:06
gdzie twój mąż !! debile!!! oni z jakieś mafii są, jej mąż coś jest winien tym typom to zmuszają go do oddania w taki sposób, teraz mąż powinien się zemścić i ich za to zaj***ć.....