18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruski fryzjer.

crossdressphyxia • 2021-07-11, 17:26
Nie wiem o co chodzi, dlaczego tak i nic nie wiem, ale wrzucam, ktoś znający rosyjski niech przetłumaczy.


Asuritta

2021-07-11, 19:32
gdyby była w ciąży a oni z bronią napadli to Floydowanie 2.0

Coyot30

2021-07-11, 19:37
Fake jak ch*j! a wy się tym jaracie jak gimbazy na lody ekipy :D

Ogórek

2021-07-11, 20:24
Ale widać ze pierwszy raz na robocie, maszynka potrzebowała prundu z gniazdka a można bylo wziąć taką z aku.

Felisek

2021-07-11, 21:00
Po pierwsze: ruskacze i gadanie z sensem? Na ch*j to w ogóle tłumaczyć ten bełkot :D A po drugie, zjeby z nich. Ani dobrze nie związana ani nie unieruchomiona. Mogłaby uciec łatwo ale widać, p*zda z niej i tyle. Nawet bym powiedziała że chyba jej się podoba, bo zaczęła wierzgać girami dopiero jak powiedział żeby jej je związać, bo będzie wierzgać xD j***na szmata.

rattt

2021-07-11, 21:44
Trauma gorsza niż gwałt?

Buba_co

2021-07-11, 21:59
Przedstawili się jako policja. Powiedzieli że mają pozdrowienia od kogoś za to co zrobiła, ale nikt nie mówi co zrobiła. Cały czas pytają o jej męża gdzie jest. To czym polewają to prawdopodobnie genicjana lub zielonka tylko nie wiem czemu czarne )))

przewodnik_elektryczny

2021-07-11, 22:26
Buba_co napisał/a:

Przedstawili się jako policja. Powiedzieli że mają pozdrowienia od kogoś za to co zrobiła, ale nikt nie mówi co zrobiła. Cały czas pytają o jej męża gdzie jest. To czym polewają to prawdopodobnie genicjana lub zielonka tylko nie wiem czemu czarne )))



Mniej więcej tak to wygląda. Dwa razy powiedzieli że przekazują pozdrowienia , więc zapewne dostali zlecenie od kogoś z więzienia ( 100 % jej męża) . Jednocześnie nie mówią wprost za co , więc pewnie zdrada

werther

2021-07-11, 22:32
UkrytaPodNickiem napisał/a:

ogolili ją za bycie z murzynem, pytają się jej w kółko "Gdzie twój murzyn suko" i to ukry



Gówno prawda, zmyślasz. Murzyn po rusku to murin albo negr (мурин, негр). A oni się pytają, gdzie jest jej muż (муж) czyli mąż.

I nie, nie są to ukry, jak tam któryś inny zmyśla.
I w całym filmie nie jest powiedziane dlaczego, tylko że przekazują pozdrowienia.

Nexus69

2021-07-11, 23:27
Bardzo ładne zajście. Prawidłowo przeprowadzona edukacja.

Karboksylator

2021-07-12, 00:14
UkrytaPodNickiem napisał/a:

ogolili ją za bycie z murzynem, pytają się jej w kółko "Gdzie twój murzyn suko" i to ukry





werther napisał/a:

Gówno prawda, zmyślasz. Murzyn po rusku to murin albo negr (мурин, негр). A oni się pytają, gdzie jest jej muż (муж) czyli mąż.
I nie, nie są to ukry, jak tam któryś inny zmyśla.
I w całym filmie nie jest powiedziane dlaczego, tylko że przekazują pozdrowienia.



ukryta, pie**olisz głupoty. werther ma rację.
poza tym film jest urwany i sobie człowiek musi wyobrażać co tam było dalej

Latissimus

2021-07-12, 13:29
Najgorzej nie wyszło, bez przesady.

Mreaw

2021-07-12, 13:43
Czym oni ją polali na końcu?

MindBodyLightSound

2021-07-12, 14:27
UkrytaPodNickiem napisał/a:

ogolili ją za bycie z murzynem, pytają się jej w kółko "Gdzie twój murzyn suko" i to ukry



Pytają ją jeśli już