18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruska swołocz na drodze

Jesse.Pinkman • 2021-10-10, 00:24
Takiego sk***ysyna powinni rozstrzelać na miejscu.

Adam_WKLADAM

2021-10-10, 00:27
tego idiote co zapie**alal i jemu podobnych powinno sie za jaja wieszac az zdechnie bo takie k***y powoduja wypadki a sami wychodza bez szwanku

Driver19cm

2021-10-10, 00:32
@up AdamWKLADAM

Zluzuj majty chlopie. Za bardzo się stresujesz :->

To jest sadol. Patrząc na emocje, ktore toba miotają

na tym filmiku, to jestem pewien , że Harda nie ogarniesz :lol:

Jesse.Pinkman

2021-10-10, 00:37
@up ale ma rację akurat - rozstrzelać na miejscu taką k***ę i oszczędzić podatnikom kosztów jego michy w ciupie.

Kriski

2021-10-10, 00:41
Takie ciule wszędzie są, rosja, Polska, niemcy bez różnicy, ciul za kółkiem nie ma narodowości.

dżonyłojlker

2021-10-10, 00:44
Kacap który eliminuje innych kacapów, jest dobrym kacapem :ok:

a harcerstwo niech się tam czasem nie posra

Pees4

2021-10-10, 01:49
Stosunek prędkości do zniszczeń tego bordowego złomu sugeruje że to jakiś kacapski wynalazek, nowa łada czy co?

Zasysacz

2021-10-10, 01:56
Driver19cm napisał/a:

@up AdamWKLADAM
Zluzuj majty chlopie. Za bardzo się stresujesz
To jest sadol. Patrząc na emocje, ktore toba miotają
na tym filmiku, to jestem pewien , że Harda nie ogarniesz



Wielu tu na harda nie zagląda tam są zbyt poj***ne tematy nawet jak na większość tutejszych użytkowników. Ja też się boję nie zaglądam chociaż próbowałem ale potem myśleć ciężko po czymś takim. :-/

spike2222

2021-10-10, 02:58
Zasysacz napisał/a:

Wielu tu na harda nie zagląda tam są zbyt poj***ne tematy nawet jak na większość tutejszych użytkowników. Ja też się boję nie zaglądam chociaż próbowałem ale potem myśleć ciężko po czymś takim.



Mam podobnie. Zawsze myslałem, że jestem wytrzymały psychicznie na takie rzeczy, ale raz wszedłem na harda zobaczyłem pewien obrazek i pół dnia o nim myślałem. Nigdy więcej!

35i

2021-10-10, 05:18
spike2222 napisał/a:

Mam podobnie. Zawsze myslałem, że jestem wytrzymały psychicznie na takie rzeczy, ale raz wszedłem na harda zobaczyłem pewien obrazek i pół dnia o nim myślałem. Nigdy więcej!



Zobaczyłeś swoją starą?

Już to kiedyś pisałem. Czy każdy ruski pojazd ma pękniętą przednią szybę?

Krakus36

2021-10-10, 06:43
Driver19cm napisał/a:

@up AdamWKLADAM
Zluzuj majty chlopie. Za bardzo się stresujesz
To jest sadol. Patrząc na emocje, ktore toba miotają
na tym filmiku, to jestem pewien , że Harda nie ogarniesz



a ciekawe jak tobie tak zrobię :D będziesz konfidencić na psy? Wyjdę po wypadku z autka i zaśmieje ci się w mordę bo to takie sadolowe jak będziesz konać i zdanie zmienisz?

baronturbina

2021-10-10, 08:32
Dzieciaczki. Nie wiem na ch*j powyższa gownoburza. Sadistic.pl jak sama nazwa wskazuje nie jest JM nk czy innymi. Jak ktoś odczuwa dyskomfort albo inne sranie, to niech usunie konto i idzie na cos dla delikatesów.

zwierzak30

2021-10-10, 09:09
Wychowani na Rotten ręka do góry. :metalhead:



Papież69

2021-10-10, 09:17
zwierzak30 napisał/a:

Wychowani na Rotten ręka do góry.



Ach widzę że nie jestem sam,stare dobre czasy ja harda w pracy obejrzałem od początku do końca i w sumie na sadisticu jestem tylko dla tego działu...jedyne co mnie tam rusza to materiały z maleńkimi dziećmi ale to od niedawna jak sam zostałem ojcem.....A tak to lajcik zresztą na sadisticu na głównej ostatnimi czasy sama ch*jnia prawie.

cazio

2021-10-10, 10:46
zwierzak30 napisał/a:

Wychowani na Rotten ręka do góry.



Jeszcze był ogrish.com