18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruska lekcja

~Nei • 2016-10-05, 10:45
Reszta klasy zareagowała :shock:



Zielllony

2016-10-05, 13:14
@MotoGdynia naprawia mi samochód pralke itd? ciebie chyba bóg zostawił...z takim myśleniem bedziesz musial szukac dobrego dentysty jak na ulice wieczorem wyjdziesz wypijesz jedno piwo i bedziesz swoje tanie ruskie filozofie pie**olił

@el_kadafi nauczyciel ma przekazywać wiedzę a nie prowokować tak jak ten pedał z wąsem na filmiku prowokował zaczą no i tak to wygląda a ty twoje zbędne pie**olenie to zostaw sam dla siebie i zastanów się

nauczyciel nie ma prawa ucznia ruszać a uczeń ma prawo się bronić jak zostanie zaatakowany no chyba ze ty el_kadafi dajesz sobie w ryj wyj***ć tak jak w biblii napisane że nastawiasz drugi policzek leszczyku

tak samo jak ten MotoGdynia weźcie jedźcie do Anglii i nie róbcie nam wstydu w Polsce jak PO i PIS bo takie samo myślenie macie buraki

mygyry

2016-10-05, 13:17
@Zielllony Czyżby ci ktoś słuchaweczki zabrał? Na pewno zwracał mu już uwagę kilkukrotnie, dlatego typek zaczął akcje nagrywać w momencie, aż belfer się już wk***ił i zabrał sprzęt. Bronisz agresywnego gnoja, który lekceważy nauczyciela i tym samym go prowokuję, przez co przeszkadza innym. Nie umiesz się podporządkować regułom miejsca do którego trafiłeś to pakuj się do siebie, jak ci pasuję taki stan rzeczy to jedź do Calais

tarcer123

2016-10-05, 13:20
Nie zesraj się ciapulku w obcisłych rurkach. Wiesz co to ironia?



el_kadafi napisał/a:



Chłopaki zwyczajnie nie mają twojego niedoj***nia mózgowego. Może wiedzą, że wychodząc do następnej klasy dobrze mieć wiedzę, którą nauczyciel stara się przekazać. A jak znajdzie się ch*j, który rozpie**ala lekcje swoim debilnym zachowaniem to trzeba go wyj***ć. Ale oczywiście są idioci twojego pokroju. Będzie stawiał swoją przyszłość pod znakiem zapytania aby przypodobać się idiocie, który wszystko ma w dupie i nie potrafi się zachować. Jak koleś chce mieć w dupie to niech wypie**ala i da się uczyć tym, co swoją przyszłość wiążą z nieco bardziej ambitnymi celami niż praca zimą w rowie, gdzieś na dalekim wypiździewie.


Zielllony

2016-10-05, 13:47
@mygyry człowieku a raczej nie człowieku bo na to nie zasługujesz żeby cie tak nazywać bo spinasz się jak jaja barana nad tym filmikiem i masz klapki na oczach tak jak przez całe życie i dajesz się buraku prowokować taki zwykły leszcz z przed komputera jesteś w brylach a po drugie widze że ci kanapki zabierali jak chodziłeś do szkoły i teraz chcesz się odkuć na internecie pisząc te swoje nic nie warte komentarze i wiesz co ciebie to biją na każdym kroku i wytykają palcami za plecami a ty chcesz zabłysnąć ale coś ci to nie wychodzi bo mówisz że ten uczeń to gnój itd tylko ciekawi mnie durniu skad o tym możesz wiedzieć po minutowym filmiku czy ten uczeń sam go prowokował

jesteś głupi jak but z lewej nogi

Tafariel

2016-10-05, 13:49
el_kadafi napisał/a:



Chłopaki zwyczajnie nie mają twojego niedoj***nia mózgowego. Może wiedzą, że wychodząc do następnej klasy dobrze mieć wiedzę, którą nauczyciel stara się przekazać. A jak znajdzie się ch*j, który rozpie**ala lekcje swoim debilnym zachowaniem to trzeba go wyj***ć. Ale oczywiście są idioci twojego pokroju.



Chłopie trochę dystansu do wszystkiego. Od wczoraj jesteś na Sadolu, że nie wiesz kiedy ludzie wstawiają taką mordę " :amused: "? Zazwyczaj jak z czegoś się naśmiewają/żartują. A Ty już gotowy do walki, żeby rozganiać śmieszków co sobie jaja robią, że jeden kacap chciał naj***ć drugiemu :amused: :amused: :amused:

Zielllony napisał/a:



zaczą


tak samo jak ten MotoGdynia weźcie jedźcie do Anglii i nie róbcie nam wstydu w Polsce jak PO i PIS bo takie samo myślenie macie buraki



Tu to nawet nie wiadomo co pisać bo jeszcze mnie śmiech dusi. Stary, a głupi. :idzwch*j:

mygyry

2016-10-05, 13:57
@Zielllony Jak widzę jesteś ofiarą bezstresowego wychowania luz jakieś JP i inne HWDP wyniosione z wysokich lotów muzyki hiphop. Gość łamie podstawowe zasady zachowania na lekcji i nie reaguję na upomnienia nauczyciela i jeszcze pytasz po czym wnoszę, że on go sprowokował? Musisz mieć głębokie problemy z percepcją, ale za to daremnie chcesz robić profile psychologiczne innych...

Mindfuck

2016-10-05, 14:00
Zielllony napisał/a:

Widać że pedalska klasa raz że ani jednej dziewczyny nie widać i powinien temu nauczycielowi dobrze ryj obić a jak nie to w pape na ulicy dostanie jak go towarzysze złapią bo reszta pedałów co broniła tego frajera to dupolizy nic więcej nauczyciel co sobie mysli k***a też jest człowiekiem a nie bogiem wiec czuje jak po ryju dostanie albo zarobi kose miedzy żebra a potem mu sie oczy zaswiecą jak bedzie sie wykrwawial sk***ysyn j***ny

Nie nawidze takich cwaniakujących starych pedałow co myslą ze jak są nauczycielami to wszystko mogą ciekawe jak grupka ludzi go spotka jak bedzię przechodził w nocy ciemną bramą z resztą tacy nauczyciele to zwykłe p*zdy co się boją chodzić po ulicy gdy jest ciemno



Coś więcej trzeba dodawać oprócz tego cytatu żeby dojść do wniosku że to kolejny sp***olony gimbus ze sfałszowanym wiekiem w profilu? :amused:

Zielllony

2016-10-05, 14:08
@mygyry ojj widzę że masz problemy ze sobą jak mnie odzwierciedlasz do muzyki a raczej gatunku muzyki czyli HH no ok są i tacy jak ty ale żebyś był za tym że nauczyciel prowokuje ucznia szarpiąc go używając zabronionej w szkołach nietykalności cielesnej wobec podopiecznego no to k***a nie wiem na jakie dno ty swoje dzieci wychowasz z resztą ty pewnie nie masz dzieci bo jaka dupa by cie chciała...chyba własna klawiatura...przykry jesteś aż mi przykro mówić że jesteś przykry

@Mindfuck ty chyba masz ze swoim wiekiem problemy i jaki gimbus weź wyjaśnij kto to bo nie jestem takim internetofobem jak ty i nie wiem kto to jest gimbus chyba że ty wiesz bo w takim towarzystwie sie obracasz

mygyry

2016-10-05, 14:22
@up Dalej widać braki, nauczyciel szarpnął za słuchawki, których ten gnojek w ogóle nie powinien mieć na łbie i to uczeń zaczął szarpać nauczyciela, czyli to on naruszył nietykalność cielesną, jak widać umiesz tylko obrażać i wyzywać za to nawet nie umiesz obejrzeć materiału do którego chcesz się jakoś odnosić. A jeżeli uważasz, że ten młody jest dobrzy wychowany, bo nie podporządkowuje się zasadom szkolnym, jest agresywny i lekceważy nauczyciela to gratuluję twojemu wychowaniu (jak już pisałem zapewne bezstresowemu), wychowaj tak swoje dzieci, tylko nie miej później pretensji do złego świata, gdy je trzeba będzie z dołka odbierać

wortor

2016-10-05, 14:32
Zielllonny słyszałeś kiedyś o kropce i przecinku? Im dłużej czytam te twoje pedalskie wypociny tym bardziej mam ochotę wyj***ć ci w ryj.

Zielllony

2016-10-05, 14:54
@wortor jesteś tylko zwykłą wieśniacką p*zdą bo kozaczysz na necie więc idź na koniec kolejki chyba że ogarniesz sobie stacza

@mygyry widzę że odrobiłeś zadanie domowe i prześwietliłeś filmik jeszcze raz żeby dokładnie sprawdzić co i jak a z tego wniosek że buraku łatwo można tobą sterować nawet pisząc na necie taki typowy pionek i dajesz się prowokować wniosek z tego że jesteś słaby psychicznie i chcesz o tym pogadać?

mygyry

2016-10-05, 15:00
@up a po co miałem oglądać jeszcze raz? Od początku ci tłumacze, że nie umiesz wyciągnąć wniosków z tego co obejrzałeś, umiesz tylko szczekać jak piesek za płotem i kto tu jest sprowokowany? Dodatkowo czytając to co napisałeś teraz + poprzednie, wynika, że ten młody to pionek który daję się prowokować, więc znowu sobie przeczysz

Zielllony

2016-10-05, 15:10
@Mindfuck już wiem co to gimbus bo sprawdziłem sobie i ty nim jesteś no gimbusy tylko gadają że ktoś jest gimbusem a ty @mygyry to ty typowy hipster ale jakiś taki nie wyraźny bo dobrze że odrobiłeś zadanie domowe i można tobą sterować nawet przez neta bo widzę źe prześwietliłeś filmik kolejny raz a o to chodziło pionku a ty @wotor to jesteś zwykła p*zda bo kozaczysz w necie wiec brak słów na ciebie bo szkoda i jak chcesz to poczekaj w kolejce chyba że masz kolejkowicza co za ciebie będzie stał w kolejce bo zbyt wielką c*pką jesteś

@mygry nie wiem co ćpasz ale nie przewoź lepiej tego przez granice

p.s. nie będę jak ty jeleniu z Sadistica robił jakiegoś czata tak że adios

mygyry

2016-10-05, 15:11
Zielllony, Nawet te nieudolne argumenty miały więcej sensu, niż te bezsensowne i płytkie wyzwiska, która są daremne i dziecinne, z gimbusem Mindfuck się pomylił tylko dlatego, że mentalnie jesteś jeszcze w podstawówce

Don_Luca

2016-10-05, 15:32
Brawa dla klasy, wyglądają na rozsądnych młodych ludzi. Ta sytuacja mogła się źle skończyć.

No i brawa dla sadoli. Nie spodziewałem się tak dobrej gównoburzy w komentarzach.