18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruska laweta

solteck • 2012-12-06, 14:59
nie spodziewałem się, że to się teraz tak robi :D

konto1981

2012-12-06, 15:40
prawie jak drift :)

embeno

2012-12-06, 16:00
toć k***a normalnie go wiózł.. nie zauważyłem nic dziwnego.. :|

nostres

2012-12-06, 17:12
dla potomnych powiem że po 00:20 już się nic ciekawego nie dzieje. A właściwa akcja między 00:12 - 00:18.

stery_srh

2012-12-06, 18:49
To pewnie jakiś nowy, rosyjski patent na odśnieżanie dróg. ;-)

hejcior

2012-12-06, 19:44
U nas by się droga rozpadła przy czymś takim.

rudikopf

2012-12-06, 20:11
Dalej w głowę zachodzę jak ta zaj***na i zdziczała czerwona hołota jeszcze tam funkcjonuję. Nie mam k***a pytań...Po tych wszystkich filmach Szanowni Sadole śmiem jednoznacznie pie**olnąć, iż nasz kraj jest naprawdę wspaniałym miejscem na ziemi...Dziękuję za to że jestem Polakiem. Zdrowy rozsądek podpowiada aby stawiać się z najlepszymi - ok. Niemniej jednak gdy "PACZE" na filmiki od kacapów pozostanie satysfakcja że nie żyję w kraju poqrwionych pacanów...

DNA

2012-12-06, 21:21
@rudikopf przestań własnie obejrzałeś filmik o nowoczesnej, ekonomicznej, szybkiej metodzie odśnieżania drogi :)

NafazowanyKoleś

2012-12-07, 00:01
rudikopf napisał/a:

Dalej w głowę zachodzę jak ta zaj***na i zdziczała czerwona hołota jeszcze tam funkcjonuję. Nie mam k***a pytań...Po tych wszystkich filmach Szanowni Sadole śmiem jednoznacznie pie**olnąć, iż nasz kraj jest naprawdę wspaniałym miejscem na ziemi...Dziękuję za to że jestem Polakiem. Zdrowy rozsądek podpowiada aby stawiać się z najlepszymi - ok. Niemniej jednak gdy "PACZE" na filmiki od kacapów pozostanie satysfakcja że nie żyję w kraju poqrwionych pacanów...




W dzisiejszych czasach gdy coraz więcej jest pedałów w rurkach, którzy mają problem wynieść dwie zgrzewki browara po schodach nie mówiąc już o WYPICIU GO, pustych lalek słuchających gagi i biebera, gejów, zboczeńców, pedofilów, cyganów i innego motłochu oni nadal pozostają zajebiści. Tam nie ma tyle tego plugastwa i dlatego ten kraj ma przyszłość. Czerwona hołota? Po prostu żyją po swojemu, a ważne, że z przyszłością. Cieszysz się, żeś Polak? A zastanawiałeś się czasami nad tym, JAKA czeka przyszłość polskę i polaków? ;) Odpowiedz sobie sam.

Vroblov

2012-12-07, 01:13
beka napie**alacie sie o smietniki, wymiencie numery telefonow spotkajcie sie i finito

na...........pl

2012-12-07, 05:33
@NafazowanyKoleś

Polskę i Polaków, alkoholiku.

rudikopf

2012-12-07, 11:18
NafazowanyKoleś napisał/a:




W dzisiejszych czasach gdy coraz więcej jest pedałów w rurkach, którzy mają problem wynieść dwie zgrzewki browara po schodach nie mówiąc już o WYPICIU GO, pustych lalek słuchających gagi i biebera, gejów, zboczeńców, pedofilów, cyganów i innego motłochu oni nadal pozostają zajebiści. Tam nie ma tyle tego plugastwa i dlatego ten kraj ma przyszłość. Czerwona hołota? Po prostu żyją po swojemu, a ważne, że z przyszłością. Cieszysz się, żeś Polak? A zastanawiałeś się czasami nad tym, JAKA czeka przyszłość polskę i polaków? ;) Odpowiedz sobie sam.



Wielokrotnie kolego odpowiadałem sobie na to pytanie... Fakt, przyznaję Ci rację co to kierunku gdzie to wszystko zmierza. Mimo to uwierz mi, że znam naprawdę wielu wartościowych i normalnych ludzi w których mam wiarę... Jak ktoś chce dać sobie wyprać mózg to rzeczywiście efekt jest taki, jak to trafnie ująłeś z "dzisiejszymi czasami". Jeśli nawet jak ktoś ten mózg ma to nie potrafi go używać bo poprostu nie wyniósł z domu odpowiednich wartości, nie miał odpowiedniego przykładu, albo po prostu go nie nauczono. Więdz nie dziw się że tak jest. Tak było jest i będzie zawsze. Niemniej jednak nie znaczy to, że nie mamy przyszłości jako kraj i ludzie...Dziś dzięki tej właśnie różnorodności budzi się postęp.
Pozostaję mieć tylko nadzieję, że większa część tej gimbusiarni, pedałów w rurkach i innych ćwoków, lalek, bieberów i innych ciekawych i mniej ciekawych elementów z wyłączeniem Pedofili zboków i cyganów, wyrośnie z tego swojego buntu i stanie się normalną częścią społeczeństwa z wartościami i konkretnymi celami.
Jak dla mnie sytuacja jest klarowna. Jeśli chciałbym być alkoholikiem, ćpunem czy innym dziwolągiem to bym nim był. Bez najmniejszego problemu...
Ale mam rodzinę, pracę i cele w życiu. (Teraz mnie zjadą że to ja jestem ten inny). I choć nie mam łatwo to jakoś brnę do przodu...Tyle w temacie czego i Wam życzę....