18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruska drogowa kompilacja 4

Jesse.Pinkman • 2021-12-01, 18:08
W dzisiejszym odcinku m.in. dzwon w drzewo, spadający sygnalizator, pijany operator koparki i nieudane popisy.

nowynick

2021-12-01, 18:12
tylko nr 4? można by pomyśleć, że na ruskich drogach jest całkiem nudno gdyby nie fakt, że tam gdzie są daty to wskazują wczorajszy albo dzisiejszy dzień :piwo:

Jesse.Pinkman

2021-12-01, 18:14
nowynick napisał/a:

tylko nr 4? można by pomyśleć, że na ruskich drogach jest całkiem nudno gdyby nie fakt, że tam gdzie są daty to wskazują wczorajszy albo dzisiejszy dzień


Montuję od niedawna świeże dzwony razem żeby nie zaśmiecać pojedynczymi wstawkami i numeruję od początku 8-)

Jaszczomp6666

2021-12-01, 20:58
Jesse.Pinkman napisał/a:

Montuję od niedawna świeże dzwony razem żeby nie zaśmiecać pojedynczymi wstawkami i numeruję od początku



Jeszcze jakbyś mógł trochę jakość przycinać, to by było bajecznie. Mam pełen zasięg LTE i niektóre filmy ładują się długo. Ale za koncepcję sklejania dzwonów duże piwo

Zbysław

2021-12-02, 00:15
I zaś o polityce

No-idea

2021-12-02, 19:26
Niezmieennie mnie dziwi to że przecież co jak co ale w Rosji sa porządne zimy, a oni jeżdzą jakby śmieg widzieli pierwszy raz w życiu i w ogóóle nie rozumieli że zapierniczanie po nim to średni pomysł.