18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rusek potrafi

Macx83wwww • 2020-10-26, 22:41
Śledztwo LO Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Rosji przeciwko maszyniście lokomotywy, jego pomocnikowi i dwóm bezrobotnym obywatelom oskarżonym o próbę kradzieży paliwa z lokomotywy. Ustalono, że dwóch 25-letnich bezrobotnych mieszkańców Rzhewa zaproponowało kierującemu lokomotywą Wjazma-Sortirowocznaja Moskiewskiej Dyrekcji Trakcyjnej i jego asystentowi nielegalne spuszczenie paliwa ze zbiorników powierzonego im sprzętu.
Kolejarze zgodzili się. Podczas eksploatacji lokomotywy udało im się zaoszczędzić olej napędowy, więc nie mieli nic przeciwko sprzedaży nieuwzględnionej nadwyżki. W wyznaczonym dniu kierowca i jego pomocnik wpompowali 490 litrów oleju napędowego ze zbiorników paliwa do przygotowanych kanistrów i podczas jazdy pociągu wyrzucili kontenery w wyznaczonym miejscu w pobliżu linii kolejowej w obwodzie twerskim. Napastnicy nie podejrzewali, że są już obserwowani przez funkcjonariuszy policji transportowej. Dwóch członków grupy zostało zatrzymanych w momencie, gdy przyjechali po paliwo i załadowali kanistry do swojego minibusa. Po przybyciu lokomotywy na stację Sychevka strażnicy zatrzymali pracowników kolei.


zwierzak30

2020-10-27, 12:53
Jakoś trzeba żyć. :)
U mnie z pociągu na trasie z Kaliningradu to karopki z Jin-Lingami leciały jak te beczki. :)

Po...........ia

2020-10-27, 13:22
Toż to stary ruski zwyczaj, zaoszczędził to jego.O ch*j im chodzi?Chyba że tylko na własny użytek wolno.

janlew

2020-10-27, 14:24
Zaraz, to ruskie latają ciuchciami w dieslu? No tego to nie wiedziałem
PS> I co to za "mafia". U nas 90% TIR-owców to taka mafia. Ot przyoszczędził wahę, to odsprzedaje.

bakus1233

2020-10-27, 14:41
janlew napisał/a:

I co to za "mafia". U nas 90% TIR-owców to taka mafia. Ot przyoszczędził wahę, to odsprzedaje.



To bzdura. Mało kto tak robi. A nawet jeśli, to pewnie dlatego, że szefu też w ch*ja leci więc trzeba jakos odebrać swoje.

mianas

2020-10-27, 14:47
janlew napisał/a:

Zaraz, to ruskie latają ciuchciami w dieslu? No tego to nie wiedziałem
PS> I co to za "mafia". U nas 90% TIR-owców to taka mafia. Ot przyoszczędził wahę, to odsprzedaje.



za Ryżego to w Vacie robili czysta robota i nie smierdzi..

dudidudi

2020-10-27, 16:25
nie wiem jak to wygląda teraz, ale na początku lat dwutysięcznych panowie robotnicy ocieplający bloki z wielkiej płyty, dzielili sie gipsem i farbą po kosztach z zainteresowanymi mieszkańcami osiedla :->

xv89

2020-10-27, 16:30
bakus1233 napisał/a:

To bzdura. Mało kto tak robi. A nawet jeśli, to pewnie dlatego, że szefu też w ch*ja leci więc trzeba jakos odebrać swoje.



Ładnie sobie złodziejstwo racjonalizujesz, ale to nadal złodziejstwo. Jak "szefu w ch*ja leci" to należy zastanowić się nad zmianą pracy bądź powiadomić odpowiednie organy, zamiast jak debil ryzykować zasraniem kartoteki i łatką złodzieja.

Po...........ia

2020-10-27, 17:04
Ta zasrana kartoteka t najgłupszy mit jaki kiedykolwiek słyszałem.

HejterSadola

2020-10-27, 18:09
Stracić pracę za 2000 zł :D haha

pankruk

2020-10-27, 20:44
w moich stronach lokalna wiejska grupa robin hoodowa też swego czasu opie**alała na potęgę olej napędowy z cystern kolejowych, paliwo kiepskiej jakości, diesel na common railu się dusił ale taki starszy na pompie chodził jak złoto

bonio3e

2020-10-27, 22:19
tego do baku nie naleją. Wątpię by to była ropa , raczej mazut do ogrzewania całej ich kamienicy.

Kwejdistic

2020-10-28, 00:09
k***a. Normalnie jak w Breaking Bad :D




Krak

2020-10-28, 09:03
Taki jeden wiejski Kazek z tira tez bardzo się zdziwił jak spuścił "swoje" nadwyżki.
Kompy w nowoczesnych ciągnikach badają sobie wszystko i jak spuścił paliwo to komputer już mu nie pozwolił na uruchomienie silnika :)
Baj, baj Kaziu