18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rura PP zamiast układu pokarmowego

TT4 • 2017-02-14, 04:38
Nie widzę innego wytłumaczenia.




jerry280

2017-02-14, 09:23
Kotku zaprosisz mnie na piwo? :)

panzdzislawgorzow456

2017-02-14, 11:56
Typowa feministka w dzień świętego Walentego. Ciekawe czy dzisiaj również ogoli sobie tylko jedną nogę aby mieć wrażenie że śpi z mężczyzną

SamcroS

2017-02-14, 13:32
taki sadyzm, że to ch*j jest :D

dynkss

2017-02-14, 13:34
Jak beknie to pewnie rozwali pół budynku :<

Wiewór

2017-02-14, 14:05
Fejk jak obietnice wyborcze PIS. Człowiek umiera po wypiciu na raz 4 litrów wody a co dopiero piw.

kravchel

2017-02-14, 14:20
Typowy Tajlandzki młodzieniec

makabrax

2017-02-14, 15:17
kurde, cztery litry? jak, gdzie jej się to zmieściło? chyba że od razu do jelit poleciało...

~Velture

2017-02-14, 15:29
Cytat:

Fejk jak obietnice wyborcze PIS. Człowiek umiera po wypiciu na raz 4 litrów wody a co dopiero piw.


Pomijając, że to PO najwięcej nakłamało to skąd ty takie pierdoły masz, że się umiera po wypiciu 4 litrów wody?

Al...........go

2017-02-14, 16:42
Abraxus napisał/a:

Fejk jak obietnice wyborcze PIS. Człowiek umiera po wypiciu na raz 4 litrów wody a co dopiero piw.



Gdyby to była woda destylowana to owszem, umarłaby z powodu "wycieku*" elektrolitów z organizmu do owej wody. W przypadku piwa nie dojdzie do tego, ponieważ piwo zawiera różne jony i substancje, które zapobiegną temu procesowi (swoją drogą piwo nawadnia lepiej niż napoje izotoniczne. Podkreślam piwo, a nie perła czy harnaś). Do zatrucia wodnego dochodzi po wypiciu około 9-10 litrów wody. Można też zabić się pijąc duże ilości wody po intensywnym wysiłku np. po maratonie. Zachodzi to również na skutek "wycieku*" elektrolitów.


* "wyciek" to jedynie uproszczenie. Zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z pojęciem osmozy.

Wiewór

2017-02-14, 16:51
Cytat:

Pomijając, że to PO najwięcej nakłamało


Zapewne założyłeś, że pójdzie mi w pięty bo jestem peowcem. Niestety nawet mi powieka nie drgnęła na tę nędzną prowokację bo PO mi zwisa.
Także jak chcesz mnie wk***ić to musisz się bardziej postarać :mrgreen:
Velture napisał/a:

to skąd ty takie pierdoły masz, że się umiera po wypiciu 4 litrów wody?


Od lekarza. Jednak muszę sprostować. Przepraszam pomyliłem się o dwa litry. Człowiek umiera po wypiciu 6 litrów wody.

lapps

2017-02-14, 19:15
Abraxus napisał/a:

Fejk jak obietnice wyborcze PIS. Człowiek umiera po wypiciu na raz 4 litrów wody a co dopiero piw.



czlowiek sie porzyga zanim wypije 4 litry wody...

tranzystor

2017-02-14, 19:20
Velture napisał/a:

Pomijając, że to PO najwięcej nakłamało




Może i najwięcej PO nakłamało w wyborach, ale przynajmniej tych ch*jowych kłamstw nie próbowali realizować, dzięki czemu w ciągu ośmiu lat zadłużyli kraj na tyle samo, co PiS w ciągu roku. Poczytaj o zadłużeniu zagranicznym.