18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rumuński lakiernik

Pietraso • 2013-02-06, 21:48
Niektórzy mają fach w ręku inni w ustach... a tak prawdopodobnie rumuńce lakierują swoje wszędołazy ;)


trEBorek

2013-02-07, 10:28
Hahaha.. Najechał na błotnik!!, najechał na błotnik!! :P

narvik

2013-02-07, 13:33
To jest tak bracia sadyści ,bieda rodzi talenty. ;-)


Ch...........on

2013-02-07, 14:09
Ładnie to zrobił skubaniec. Ale zahaczył błotnik :)

rafiki

2013-02-07, 21:55
pkh napisał/a:

Jakoś robiłem już nie raz blachę i nic mi ruda nie wyłazi (no dobra jak pierwszy raz robiłem to zj***łem i wyszła po miesiącu :P )Co nie oznacza że zrobiłeś to dobrze ; ) Nie wiesz co się dzieje pod spodem.

pkh napisał/a:


Przecież w przypadku usuwania rudej nie masz czystej blachy, więc o to chodzi żeby środek związał te pozostałości rdzy, które siłą rzeczy zostały.Te środki wiążą tylko rdzę, nie wolno ich zostawiać na zdrowej blasze. Pozostałość należy zmyć, inaczej rdza gwarantowana. W ogóle pomysł wiązania rdzy jest do dupy bo tylko odwlekasz nieuniknione. Więzisz ją pod cienką warstwą powstałą przez reakcję ale roztwór nie ma głębokiej penetracji.

pkh napisał/a:


Rafki wyluzuj, przecież obaj wiemy, że w jednym komentarzu pod durnym filmikiem na sadolu nie da się na szybko napisać poradnika blacharza.Ok, ale jak masz dawać takie rady to lepiej nic nie pisz, bo ktoś się posłucha a później będzie pie**olić jak to blacharze się nie znają na robocie.

@Kaprys

(Dla niekumatych, taka szpachla składa się z żywicy, utwardzacza, talku, i wypełniacza, jest szeroko stosowana przy budowie jachtów, nie wciąga wody, a jak zwiąże, to dosłownie kamień)

U nowa generacja nie ma co. Chłopie widziałeś chociaż jak się robi jachty? Zainteresuj się czym jest żelkot i topkot, jakie są ich funkcje, a nie głupoty piszesz. Dla niekumatych taką szpachlę kupuje się w sklepie i ciągnie ona wodę bo ma w sobie TALK.

Pogadamy jak te resztki blachy zgniją i Ci ten ulep żywiczny odpadnie. Niepotrzebna robota.

metium

2013-02-07, 21:55
Kolor też pewnie sam namieszał.