18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

GoldRoger777

2015-03-05, 08:44
Gra prawie tak samo idiotyczna jak baseball.

nooq

2015-03-05, 09:11
up, Taa, bo piłka nożna lepsza... :samoboj:

Oponka

2015-03-05, 09:40
cwane :D i gra zdecydowanie w ch*j lepsza niż pedalski amerykański "fjutbal"

oczami20latki

2015-03-05, 11:21
k***a ale to jest futbol amerykański idiotko ;_.

Miacholl

2015-03-05, 11:48
@up chyba cię dildo w zwieracz uwiera.

GoldRoger777

2015-03-05, 11:49
nooq, Tak. Zdecydowanie lepsza. W piłkę nożną grałem przez całe dzieciństwo od rana do wieczora i każdy kto kocha ten sport zapewne miał to samo. Dlatego właśnie śmieje się z nerdów i kalek życiowych wrzucających obrazki "piłka nożna to pedalstwo". Jedyną styczność z piłką jaką mieli to w telewizji, bo w dzieciństwie nikt nie chciał z nimi grać. Ty też się do nich zapewne zaliczasz.

BiggMikee

2015-03-05, 14:00
GoldRoger777 napisał/a:

nooq, Tak. Zdecydowanie lepsza. W piłkę nożną grałem przez całe dzieciństwo od rana do wieczora i każdy kto kocha ten sport zapewne miał to samo. Dlatego właśnie śmieje się z nerdów i kalek życiowych wrzucających obrazki "piłka nożna to pedalstwo". Jedyną styczność z piłką jaką mieli to w telewizji, bo w dzieciństwie nikt nie chciał z nimi grać. Ty też się do nich zapewne zaliczasz.



Tak, tak idź się spuszczaj ze swoimi sebami nad tym jaka to noga nie jest zajebista chlejąc piwo przed TV.
Nie ma to jak mieć ból dupy, kiedy obrażają nogę, a samemu pisać jakie to inne sporty są pedalskie, a nożna fajna i w ogóle.

Tak swoją drogą, jaką biedą intelektualną trzeba być, żeby twierdzić że jeden sport jest lepszy od drugiego?

Ano tak, przecież jak nie umiem grać w siatkę lub kosza, to to muszą być przecież zj***ne sporty, bo to przecież nie może być wina seby że nie ogarnia, w końcu jest taki zajebisty w nogę.
A potem wyrasta grupka pieprzonych adoratorów- gwiazdorów, którzy jedyne co potrafią to lecieć z piłką na pałe pod bramkę, bo "muszom" udowodnić że są zajebiści i strzelić gola, bo karina patrzy.