18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rubieże Mazowsza

aras_pl • 2018-01-19, 09:22
Sytuacja miała miejsce w Przasnyszu (woj. mazowieckie) kilka dni temu. Mamy tu wszystko, dwóch cwaniaczków blidzie młodzieży wiejskiej i młot Thora oraz brawurąwą akcję policji. Brak szczegółowych informacji na temat tego zadrzenia.

ellsworth

2018-01-19, 20:41
On na serio zrobił zamach na matiza?! :D Mój boże, co on myślał że tamten się przejmie losem takiego wozidełka?

epifit

2018-01-19, 20:59
Miało być za dwie dychy, a wyszło do pełna.

Wyborowa

2018-01-19, 21:32
Wstyd mi że mam BMW ;(

OddajFartucha

2018-01-19, 22:09
Velture napisał/a:

Marka pojazdu jest zupełnie przypadkowa... jak zwykle. :roll:



Co ty tam pleciesz w strone jednej z lepszych marek na świecie?

waloos

2018-01-19, 23:32
Zajebisty pomysł robić taką akcję na stacji benzynowej - jednej z mocniej obstawionych kamerami miejscówek jakie można znaleźć!
Ehhh

Żałują jedynie tego, że Polska Policja nie może w takiej chwili zacząć strzelać.

kreatywnakrowa

2018-01-19, 23:41
Wyborowa napisał/a:

Wstyd mi że mam BMW ;(


Wyluzuj, mogło być gorzej - nie jesteś asfaltoskóry.

Ba...........yk

2018-01-20, 02:31
MIhau_ napisał/a:


Co konkretnie zj***li, oprocz tego ze jak debil z bmw odjechal to nie zapie**alali do radiowozu go gonic?


Prewencyjnie wjechać na ryj z buta przez szybę... Wszędzie na świecie jakoś specjalnie się Policja nie patyczkuje z gamoniami. A u nas...

Tak jakby gdzieś w tyle głowy chodziła jedna myśl

" a może to ktoś ważny i będę miał przej***ne jak go złapię, niech sp***oli a z komendantem zastanowimy się czy da się go upie**olić czy raczel lepiej nie, bo to synek/córcia/ten i ten, tego i tego ..."

Kumasz teraz czaczę?

kreatywnakrowa

2018-01-20, 02:48
Zastanawia mnie bierność właściciela demolowanego pojazdu. Na jego miejscu ochoczo wskoczyłbym na dach burakowozu importowanego z Bawarii i energicznie zatańczył cancan-a, ten stoi jak p*zda i głupio się przygląda. W czym rzecz? Oczyma wyobraźni widzę jak te 2 Sebiixy płaczą po "akcji" nad wgniecionym dachem!

waloos

2018-01-20, 12:06
Basia_Stańczyk napisał/a:


Prewencyjnie wjechać na ryj z buta przez szybę... Wszędzie na świecie jakoś specjalnie się Policja nie patyczkuje z gamoniami. A u nas...

Tak jakby gdzieś w tyle głowy chodziła jedna myśl

" a może to ktoś ważny i będę miał przej***ne jak go złapię, niech sp***oli a z komendantem zastanowimy się czy da się go upie**olić czy raczel lepiej nie, bo to synek/córcia/ten i ten, tego i tego ..."

Kumasz teraz czaczę?



Wyjechać w ryj z buta przez szybę....
aha, kolejnemu dzieciakowi pomieszała się rzeczywistość wirtualna z prawdziwym życiem.

woollek

2018-01-20, 19:55
Wyrządziliby mu więcej szkody wylewając trochę paliwa...

mesjasz19

2018-01-21, 02:45
kreatywnakrowa napisał/a:

Zastanawia mnie bierność właściciela demolowanego pojazdu. Na jego miejscu ochoczo wskoczyłbym na dach burakowozu importowanego z Bawarii i energicznie zatańczył cancan-a, ten stoi jak p*zda i głupio się przygląda. W czym rzecz? Oczyma wyobraźni widzę jak te 2 Sebiixy płaczą po "akcji" nad wgniecionym dachem!



Serio byś się szarpał z jakimiś debilami? Przypadkiem zaj***lby Ci tym młotem w łeb i warzywko.

Co do sytuacji to wygąda jakby ten w jasnym dresiku przyjechał po siostrę/dziewczynę która się puszcza z łebkiem z matiza.

Dojadą cwaniaczków z IQ ameby, blachy i mordy na kamerach. Nich smarują dupska, bo za rozbój z użyciem młota będzie 3 latka najmniej.

kreatywnakrowa

2018-01-21, 11:04
mesjasz19 napisał/a:



Serio byś się szarpał z jakimiś debilami? Przypadkiem zaj***lby Ci tym młotem w łeb i warzywko. j.


Masz rację, nie ma sensu ryzykować by pomścić Matiza.