18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rtg płuc

Krzyszof.K • 2022-07-10, 09:31
W gabinecie rentgenologicznym, dwóch techników ogląda, wykonane przed trzema zaledwie minutami, zdjęcie klatki piersiowej nałogowego palacza.
- Marian - pyta jeden - Co to za małe szkieleciki stojące jakby w szeregu na całym lewym płucu tego gościa?!
Marian przygląda się dłuższą chwilę, podnosi się, otwiera drzwi, wystawia głowę na zewnątrz, potem podchodzi do konsolety sterującej aparatem i mówi:
- Trochę za dużą moc promieni nastawiliśmy. To dzieci z przedszkola czekające na szczepienie w gabinecie obok - czekają na korytarzu.

baronturbina

2022-07-10, 10:10
Krzysztof.K, zapisz się na rtg odbytu. Tylko prywatnie bo na NFZ będziesz długo czekał. Potem proktolog i leczenie. Ból dupy, minie ci jak ręką odjął.

Krzyszof.K

2022-07-10, 10:30
baronturbina napisał/a:

Krzysztof.K, zapisz się na rtg odbytu. Tylko prywatnie bo na NFZ będziesz długo czekał. Potem proktolog i leczenie. Ból dupy, minie ci jak ręką odjął.



Byłem na takim badaniu z twoją mamą, bo coś jej pękło bo za każdym razem jak chciała w dupke dawała mi ciastko a że ja lubię ciastka to teraz ja mam nadwagę ona ma stomię.

Stockshark

2022-07-10, 10:55
Krzyszof.K napisał/a:

Byłem na takim badaniu z twoją mamą, bo coś jej pękło bo za każdym razem jak chciała w dupke dawała mi ciastko a że ja lubię ciastka to teraz ja mam nadwagę ona ma stomię.



Wypie**alajcie stąd na kwejka

baronturbina

2022-07-10, 11:02
Krzyszof.K napisał/a:

Byłem na takim badaniu z twoją mamą, bo coś jej pękło bo za każdym razem jak chciała w dupke dawała mi ciastko a że ja lubię ciastka to teraz ja mam nadwagę ona ma stomię.


O widzę że podwójna przerwa między”nadwagę” a „ona” oznacza że ktoś cos próbował wymyślić ale się zwoje wyprostowały. Krzysiu, ale wiesz że obrażanie rodziców jest oznaką słabości i prostactwa? Można wywnioskować iż jesteś malutki i biedny emocjonalnie. Wyjdź z domu, przeczytaj książkę. Nie wchodź tu więcej.

TrzyDwaJeden

2022-07-10, 11:47
Jeszcze 1,5 miesiąca wakacji i gówniaki wrócą do szkół....

Tadzik_Na_Górę

2022-07-10, 12:08
Weźcie go zbanujcie... przecież to jest żenujące.

~tedwaha

2022-07-10, 12:39
radek225 napisał/a:

Przypominała mi sie sytuacja, jak będąc młodym szczylem u babci zabrakło prądu i wyglądało na to, że szybko nie naprawią. W tamtych czasach usterkę mogli naprawiać nawet 3 dni. Wiec siedzimy u babci : ja, młodszy brat, kuzyn, drugi kuzyn, kuzynka i oczywiście babcia. Rodzice u sąsiadów na imprezie, więc szczyle zostały z babcią... Jeszcze była młoda godzina - więc spania nie będzie. Przydział wiekowy różny, więc nie ma mowy by babcia odpowiadała bajki o czerwonym kapturku czy innych głupotach, bo starsi zaczęliby marudzic, że to dziadostwo dla młodych. Babcia postanowiła opowiedzieć historie z czasów wojny - jak niemcy przyjechali na wioskę. Wbrew pozorom okazali się całkiem sympatyczni. Nie mordowali, nie gwałcili, a nawet nie kradli (biedna wioska wiec nie było nic do zaj***nia )
Niemieccy żołnierze zostali zakwaterowani w szkole. Dzień po ich przyjeździe wszyscy mieszkańcy mieli się zjawić przed szkołą, bo dowódca niemców miał coś ważnego do powiedzenia. Jak już się wszyscy zebrali - najważniejszy z niemców, leutant w łamanej polszczyźnie powiedział mniej-więcej tak :
- Polaki, ja wiem, ze wy nas nie lubicie. Nie przeszkadza mi to. Ja wiem, że wy partyzantom jedzenie przekazujecie - inni karają śmiercią za dokarmianie tych bandytów, ale nie ja. Ja mogę wytrzymać naprawdę dużo, ale jak któryś z was lub z waszej rodziny będzie opowiadał takie ch*jowe kawały, jak Krzysztof.K z sadistica - to każę wam wpakować kulę w łeb. Od tamtej pory NIKT z tej malej wioski nie ważył się odpowiadać tak ch*jowych kawałów...




WieprzowinkadlaMuslimka

2022-07-10, 12:41
Ja rozumiem, że zlikwidowano gimnazja, aby putinowski lewak Korwin stracił resztkę mikropromili poparcia, ale to już przesada :P

Budrys2000

2022-07-10, 12:53
Nie wyświetla mi się temat.
O czym nie jest ten dowcip?

baronturbina

2022-07-10, 13:37
Budrys2000 napisał/a:

Nie wyświetla mi się temat.
O czym nie jest ten dowcip?


Zupełnie o niczym. Idź lepiej zobacz czy rosół nie gotowy :-)

pazuzu

2022-07-10, 14:34
Suchar prima sort :-)