18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozwód. Mnie przekonał.

lysy78 • 2021-04-21, 20:40
Mało sadystyczne, ale ma rację. Kogo nie przekonał niech pierwszy rzuci kamieniem.


Tuco

2021-04-22, 00:32
Lewacka propaganda. Śmieszne w ch*j.

Najlepsze jest to, że ci co piszą, że przeciętny murzyn nie zna swojego starego (abstrah*jąc od tego faktu), nie widzą swojej hipokryzji w poklaskiwaniu tego lewackiego urabiania.

Głębszą argumentację sobie daruję, bo i tak dość się podkładam pod debilne dyskusje. Dodam tylko, że śmieszy to zwłaszcza tych, którzy akurat znają swojego biologicznego dziadka. Taki modny komformizm.

pazuzu

2021-04-22, 00:36
DzidaZawodnik napisał/a:

Myslałem, ze Jezus był z Palestyny ale mniejsza o to. Oczywistym jest lewusie, ze wzór moralności nigdy nie będzie przeszkadzał dobrym ludziom, a jacyś syjoniści marksistowscy zawsze. A to ze ty myślisz, iż wszyscy zydzi są tacy sami, to tylko pokazuje jak popie**oleni jesteście w tym swoim rasistowskim amoku.



Co ty masz z tymi lewakami, lewusami? W każdej wypowiedzi to piszesz zupełnie bez związku z tematem. Jakaś trauma?

na...........pl

2021-04-22, 00:39
ch*jowe i nudne.

dadar123

2021-04-22, 00:40
DzidaZawodnik napisał/a:

Myslałem, ze Jezus był z Palestyny ale mniejsza o to. Oczywistym jest lewusie, ze wzór moralności nigdy nie będzie przeszkadzał dobrym ludziom, a jacyś syjoniści marksistowscy zawsze. A to ze ty myślisz, iż wszyscy zydzi są tacy sami, to tylko pokazuje jak popie**oleni jesteście w tym swoim rasistowskim amoku.



A "wy" nie jesteście popie**oleni w tym swoim syjonistycznym amoku?

Carolina_Reaper

2021-04-22, 09:06
pazuzu napisał/a:

Kto nigdy nie zdradził niech pierwszy rzuci kamieniem



Chciałbym rzucić ale nie mogę;(, sprawiłeś mi smutek

htp

2021-04-22, 09:17
DzidaZawodnik napisał/a:

Myslałem, ze Jezus był z Palestyny ale mniejsza o to. Oczywistym jest lewusie, ze wzór moralności nigdy nie będzie przeszkadzał dobrym ludziom, a jacyś syjoniści marksistowscy zawsze. A to ze ty myślisz, iż wszyscy zydzi są tacy sami, to tylko pokazuje jak popie**oleni jesteście w tym swoim rasistowskim amoku.



No to źle myślałeś, był z Galilei. Palestyna to był obszar zajęty przez Filistynów, stąd pochodzi nazwa.

DzidaZawodnik

2021-04-22, 13:43
htp napisał/a:

No to źle myślałeś, był z Galilei. Palestyna to był obszar zajęty przez Filistynów, stąd pochodzi nazwa.



ch*j mnie to obchodzi mężczyzno drugiej kategorii.

Vinyl

2021-04-22, 14:00
Dom to dom ona jemu ślubowała on jej
Świat próbował z kowchozami ale ostatecznie wyszło że podstawowa komora społeczna - rodzina jest jednak najlepszym środowiskiem do wychowania piskląt
Ale lewacy już stoją na rogu z poliamoria ( żydowska kasa już na to leci, choćby takiej k***ie:
https://www.chattingwithcandice.com/37-aella-monogamy-polyamory-and-sex-work/

Co o tym myśla sadole? Czy to żeby dzieci miało jasny i klarowny wzorzec męski będzie ważniejsze od uczucia sprawiedliwości, które kobieta dostanie wraz z nastaniem poliamorii, gdy nie trzeba będzie już przed dziećmi ukrywać że stary to 2x w miesiącu zwierz który najchętniej rzuciłby się na nastoletnia picz?

Czy to wtedy będzie piękny i prosty system?

Miecz

2021-04-22, 14:33
A teraz coś podobnego z przekazem z Episkopatu Polski (pt. "Dlaczego te dzieci nas tak kuszą?"))

plastic

2021-04-22, 15:55
Tuco napisał/a:

Lewacka propaganda. Śmieszne w ch*j.
Najlepsze jest to, że ci co piszą, że przeciętny murzyn nie zna swojego starego (abstrah*jąc od tego faktu), nie widzą swojej hipokryzji w poklaskiwaniu tego lewackiego urabiania.
Głębszą argumentację sobie daruję, bo i tak dość się podkładam pod debilne dyskusje. Dodam tylko, że śmieszy to zwłaszcza tych, którzy akurat znają swojego biologicznego dziadka. Taki modny komformizm.



na sadolu jest dużo spuścizny wyborczej, wychowanej na owsiaku i galopującym przez lata 80/90 antyklerykalizmie.
część może być zadaniowana jak na każdym polskim portalu, ale w tym wypadku, dałbym sobie rękę uciąć, że wiele z tych kont jest autentycznych i nawet nie trzeba im płacić. pożyteczni idioci - "j***ć księży. jebac zakonnice, tfu katole, gdzie moje cztery piwerka po robocie, o k***a ale mam dzis łapy uj***ne smarem, o k***a kiedyś to było"