18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozwiazywanie problemów na wiosce...

Halman • 2023-05-10, 06:58

karabiny i kije...

Ha...........dy

2023-05-10, 07:58
A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany.

Na faceta z karabinem z kijem nie nacieramy.

John-Flopp

2023-05-10, 08:10
HardyTwardy napisał/a:

A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany.
Na faceta z karabinem z kijem nie nacieramy.



ch*ja.. Morał masz taki że jak masz tylko kije przeciwko broni palnej to poślij najstarszego przodem, niech przyjmie kulę i zmniejszy dystans od napastnika żeby młodzi mogli podbiec i go obezwładnić.. Pomyśl, taktyka doskonała bo stary ile by jeszcze pożył?

Ha...........dy

2023-05-10, 09:04
John-Flopp napisał/a:

ch*ja.. Morał masz taki że jak masz tylko kije przeciwko broni palnej to poślij najstarszego przodem, niech przyjmie kulę i zmniejszy dystans od napastnika żeby młodzi mogli podbiec i go obezwładnić.. Pomyśl, taktyka doskonała bo stary ile by jeszcze pożył?



W sumie to masz słuszność. Nie uwzględniłem różnic kulturowych, braku poszanowania ludzkiego życia w społeczeństwach względem zachodniego iście pierwotnych i taktyki ewolucyjnej, która okazuje się nad wyraz skuteczna w społeczności... szczurów. Pierwsze kęsy podejrzanego posiłku konsumuje najsłabszy i najstarszy osobnik, a reszta czeka na to, czy tester się przekręci, czy jednak można biesiadować bez obaw o zatrucie jakąś strychniną. Niektóre gatunki są skłonne poświęcić najsłabszych w stadzie, byleby przetrwali ci najsilniejsi, mogący przekazać najlepsze geny dalej.

Korcipała

2023-05-10, 10:01
Szmatogłowi nic dodać, nic ująć :mrgreen:

Bul_od_bytu

2023-05-10, 10:57
John-Flopp napisał/a:

ch*ja.. Morał masz taki że jak masz tylko kije przeciwko broni palnej to poślij najstarszego przodem, niech przyjmie kulę i zmniejszy dystans od napastnika żeby młodzi mogli podbiec i go obezwładnić.. Pomyśl, taktyka doskonała bo stary ile by jeszcze pożył?



Taktyka dobra na muszkiety albo strzelby dwulufowe jak w tym przypadku. Przy broni automatycznej tą taktykę testowali Zulusi w czasie walk z brytyjskimi wojskami kolonialnymi i nie poszło najlepiej



:mrgreen:

inzGamon

2023-05-10, 12:01
Żadnego karabinu tam nie widzę, a u lekarza od oczu byłem.

dwakilo

2023-05-10, 12:50
Jak się nazywa ten serial?

turor

2023-05-10, 15:56
HardyTwardy napisał/a:

A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany.
Na faceta z karabinem z kijem nie nacieramy.



I karabin dupa jak kijów kupa :D

b4mb0

2023-05-10, 16:24
sikhowie to niezle pojeby :D

ProVVe

2023-05-10, 16:55
HardyTwardy napisał/a:

A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany.
Na faceta z karabinem z kijem nie nacieramy.



Morał taki, żeby zabrać więcej kul

:-)

ArtuDitu85

2023-05-10, 19:40
Ci to mają problemy :D

lajka

2023-05-10, 20:33
te tam mordę drą jakby biały zginał

MrBanankiewicz

2023-05-11, 13:56
John-Flopp napisał/a:

ch*ja.. Morał masz taki że jak masz tylko kije przeciwko broni palnej to poślij najstarszego przodem, niech przyjmie kulę i zmniejszy dystans od napastnika żeby młodzi mogli podbiec i go obezwładnić.. Pomyśl, taktyka doskonała bo stary ile by jeszcze pożył?



ch*ja... Jakbyś nie zauważył tam są dwie drużyny. żółty berecik jest z panem od strzelby. Widać to szczególnie na początku. Czerwone bereciki są razem, i to właśnie reprezentant czerwonych berecików sp***olił się za murek po odsieczy żółtego berecika. Także Twoja genialna taktyka tutaj nie zadziałała bo kij + strzelba pokonuje dwa kije.

:lol:

pierdylion83

2023-05-11, 22:03
HardyTwardy napisał/a:

A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany...


...gdy w koło tłum, z jednym nabojem spluwy nie wyciągamy.