18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Rozwiązanie gazem cygańskiego interesu...

Halman • 2021-07-03, 05:21

patrzcie; kacap a człowiek i nie pozwala na to by cygańskie dzieci żebrały na cygańską matkę... 8-)

Cryo

2021-07-03, 12:09
av4cs napisał/a:

Gaz pieprzowy nie dziala od razu. Kazdy gaz jest robiony podobnie i moc wacha sie miedzy 2mln-5mln jednostek w skali Scovilla. ch*jowy jestes Ty jak nie wiesz, ze potrzeba celnego prysniecia, wdechu, 5-10sekund w wiekszosci przypadkow na dzialanie kapsaicyny.



W dupie byłeś to i gówno widziałeś. Obejrzyj jej reakcję na ten dezodorant jeszcze raz. Chociaż w Twoim przypadku możesz potrzebować jeszcze z 10 powtórek, żeby coś wywnioskować.

NiemiecWaszPan

2021-07-03, 12:57
Po 1. Zasięg gazu ch*jowy. Na allebieda można kupić o znacznie większej sile rażenia.
Po 2. Ten kolo to jakieś p*zdowate kacapisko, które nawet nie umie używać gazu. Pryskać gazem należy natychmiast po wyjęciu z kieszeni z zaskoczenia i przy samej mordzie, a ten baran wyjął gaz i czekał sekundę.
Zresztą takie karaluchy cygańskie atakujące torbą gasi się jednym strzałem, a nie muchozolem...

Wiewór

2021-07-03, 13:41
av4cs napisał/a:

Gaz pieprzowy nie dziala od razu. Kazdy gaz jest robiony podobnie i moc wacha sie miedzy 2mln-5mln jednostek w skali Scovilla. ch*jowy jestes Ty jak nie wiesz, ze potrzeba celnego prysniecia, wdechu, 5-10sekund w wiekszosci przypadkow na dzialanie kapsaicyny.



Chciałeś zabłysnąć a zrobiłeś z siebie kretyna.
Powtarzam ch*jowy gaz. Po trafieniu w oczy następuje natychmiastowa reakcja. Trafiony od razu mimowolnie zamyka oczy bo nie jest w stanie ich otworzyć. Jak nie wierzysz to sobie wetrzyj ostra paprykę w oko i zobaczymy ile wytrzymasz.
Tu ja prysnal kilka razy a ona chodzi jakby ją perfumami przelal.
Później zaczyna się efekt duszenia i pieczenia skóry. U niej dalej nic.

Użyłem gaz na zacpanych naj***nych sebkach którzy do mnie skakali i gaz ich rozłozyl NATYCHMIAST bo dostali żelem w oczy z przystawu. Nie byli w stanie nic zrobić. Jeden zdzierał skórę z twarzy i kwiczał jak wieprz u rzeźnika a drugi klęczał i rzygał.

Tylko że to był prawdziwy porządny gaz a nie gówno z bazaru od kacapa.

Polecam z gazów Sabre i FoxLabs. Inne nie mają sensu. FoxLabs 5.3 rozłoży każdego chama.

dbwa

2021-07-03, 14:15
Cygańskie perfumy :mrgreen:

Zasysacz

2021-07-03, 16:22
Halman napisał/a:

a powinni, a powinni, szekle by się posypały...



Ze co żałować Żydów ? Bo nie wiem czy się droczysz ja czegoś nie rozumiem czy pejsów nie golisz ?

35i

2021-07-04, 10:07
Halman napisał/a:

a powinni, a powinni, szekle by się posypały...



Chyba takie.



Te k***y zawsze znajdą powód żeby nie wie wyskakiwać z kasy. To wbrew ich naturze.

Bananek

2021-07-04, 19:07
...lecz me serce nie pozwala mojej cyganeczki ubić..... heeeeeej........