18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozwalenie schodów na domówce

Electrike • 2016-09-25, 20:53
Nie było bo własne :v


waloos

2016-09-26, 01:04
Drogi autorze, fajnie że dobrze bawisz się ze znajomymi, fajnie że oprócz siedzenia przed kompem robisz coś innego, fajnie że masz się z kim napić. Ale odpowiedz mi na jedno zasadnicze pytanie, po ch*j spotykać się ze znajomymi i z nimi chlać, jeśli ciągle myśli się tylko o tym żeby wyciągnąć telefon, nagrać coś i stać się chwilową gwiazdą internetu?

Czy nie po to są domówki aby się sk***ić i w razie jakiegokolwiek przypału nikt się o tym nie dowiedział?
Nie ogarniam tego dzisiejszego fenomenu upubliczniania każdej możliwej pierdoły.

Serio myślisz, że materialna szkoda podczas domówki to coś tak niezwykłego, że zasługuje na zajmowanie cennego miejsca na serwerach? Ja myślę, że nie, bo jak domówka nie kończy się szkodami to jest ogromny sukces.

o pionowym nagrywaniu nie wspomnę...

Nemayu

2016-09-26, 02:25
Tyle komentarzy, a nikt się nie czepia, że barierkę montował kretyn bez wyobraźni? W sumie ch*j w to skoro fake albo gej party. Po co nagrywać kumpla w gaciach wchodzącego po schodach kiedy inni są w kurtkach? Czekam, aż autorowi wiatr urwie dach albo sufit spadnie na łeb. Pamiętaj ustawić kamerę i wrzucić na sadola.

analnyrycerz

2016-09-26, 03:31
Na górze czekał kolega bez bokserek, dlatego taki pośpiech. :oops:

sereja3

2016-09-26, 09:19
Wszystko Wszystkim ale cała konstrukcja powinna wytrzymać więcej... Mocowanie jakieś do dupy jest.
Pewnie na zwykły klej bez żadnych kołków.

swiety_piotr

2016-09-26, 10:02
Przeraził mnie stopień podniecenia faktem nagrania tej słabej wy***ki na schodach. W jakim świecie trzeba żyć, by krzyczeć jak zwycięzca losowania totka gdy udało się zdobyć raczej niesmaczny materiał do internetu?

Nie ma piwa, nie chcę takich rzeczy tu oglądać! Na kwejka z tym, tam dzieciaki się pośmieją.

KOkos259

2016-09-26, 23:14
kaiel napisał/a:

tęczą mi to pachnie...tęczą i skuterkami




:-| pachnie powiadasz ?

disturbed666

2016-09-27, 17:19
j***liscie sie tam z kolegami czy co?

Novik

2021-03-07, 14:33
Nagrał to.